‘شورش شلوارک’ اسرائیل: اعتراض دختران مدرسه ای جامعه عمیقا تقسیم شده را آشکار می کند

صادر شده در تاریخ: 11/09/2020 – 12:51

در ابتدای تابستان گروهی از نوجوانان زن اسرائیلی برای حق آمدن به مدرسه با پوشیدن شلوارک جنگیدند. این نبرد به ظاهر جزئی در واقع شکاف عمیقی را در درون جامعه اسرائیل بین دیدگاه های سکولار و مذهبی آشکار می کند.

تبلیغات

در میان یک موج گرمایی در اسرائیل، کای ۱۳ ساله و دوستانش به خاطر پوشیدن شلوارک که بیش از حد کوتاه تلقی می شد، از مدرسه به خانه فرستاده شدند. نوجوانان با هم جنگیدند و «شورش شلوارک» را آغاز کردند. در سراسر کشور زنان جوان هر طور که می خواهند برای حق لباس پوشیدن ایستادند.

در حالی که «شورش شلوارک» ممکن است حکایتی به نظر رسد، این نوجوانان قصد مقابله با نفوذ رو به رشد دین را دارند. نبرد آن ها یکی از خطوط اصلی تقصیر جامعه معاصر اسرائیل را افشا کرد: مخالفت بین اسرائیلی های سکولار و مذهبی، با چگونگی لباس پوشیدن زنان در صدر مناظره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme