اپیدمیولوژیست ارشد سوئد: ‘ما از استراتژی خود خوشحال هستیم’ در Covid-19

دکتر آندرس تگنل، رئیس اپیدمیولوژیست سوئدی، مرد مسئول استراتژی سوئد برای مبارزه با کوید-۱۹، در مصاحبه ای با فرانسه ۲۴ از رویکرد خاص کشورش دفاع می کند.

تبلیغات

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان قفل های سختگیرانه ای را بر شهروندان خود تحمیل می کردند و اغلب ماسک های چهره را در فضاهای عمومی محصور اجباری می کردند، سوئد از قفل کردن جمعیت خود خودداری کرد و در عوض انتخاب کرد که به حس مسئولیت و وظیفه مدنی شهروندانش تکیه کند.

>> سوئد: استثنای قفل اروپا

امروز با مرگ و میر کم و تعداد سقوطی از پرونده های کوید-۱۹، دکتر آندرس تگنل، معمار این استراتژی، از این سیاست تمجید می کند و می گوید برای آینده «مقداری اعتماد به نفس» دارد.

>> ارزش خطر؟ سوئد روی مصونیت هره شرط می بندد

خبرنامه روزانه دریافت اخبار ضروری بین المللی هر روز صبح


اشتراک

اخبار بین المللی را در همه جا با خود! دانلود برنامه فرانسه 24

.cls-1{fill:#a7a6a6;}. cls-2,.cls-3{fill:#fff;}. cls-2{stroke:#fff;stroke-miterlimit:10;stroke-width:0.2px;}. cls-4{fill:#5bc9f4;}. cls-5{fill:url(#linear-gradient);}. Graphic-Style-2{fill:url(#linear-gradient-2);}. cls-6{fill:url(#linear-gradient-3);} google-play-badge_EN

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme