جشنواره فیلم Deauville : جود قانون درام ‘لانه’ برنده جایزه برتر

صادر شده در: 13/09/2020 – 10:18

“آشیانه” اثر کارگردان شان دورکین روز شنبه ۱۲ سپتامبر جایزه برتر جشنواره فیلم آمریکای دوویل را جمع آوری کرد و مدعی دو جایزه دیگر با ونسا پارادیس رئیس هیئت داوران شد که از جهت و بازیگری سرنخ های آن جود لاو و کری کان تمجید می کرد.

تبلیغات

ادامه

و همچنین برنده شدن جایزه بزرگ، جایزه برتر جشنواره، “آشیانه”، که داستان خانواده ای را بازگو می کند که پس از نقل مکان از آمریکا به انگلستان با عدم قطعیت و انزوا دست به گریبان هستند نیز جایزه منتقدان امسال را گرفت و یکی از برندگان جایزه وحی امسال بود.

“ظرافت در جهت و در داستان و از بازیگران وجود دارد … چه کسی باعث می شود فراموش کنید که آنها نقش بازی می کنند.»

جایزه هیئت داوران توسط دو فیلم به اشتراک گذاشته شد: “گاو اول”، داستانی از دو دوست به دنبال ثروت در غرب قدیمی آمریکا، و “لورلی”، یک فیلم در مورد یک مادر مجرد آمریکایی یقه آبی پس از یک دوره زندان ۱۵ ساله دوباره با دوست پسر سابقش متحد شد.

کارگردان سابرینا دویل یکی از چند فیلمسازی بود که توانست برای پذیرش جایزه اش به صورت فردی در میان همه گیر کوید-۱۹ سفر کند.

چه افتخاري. شاید بزرگترین افتخار زندگی من تا به حال باشد.» او در سخنرانی پذیرش خود گفت

دومین جایزه وحی به سراغ فیلم “دستیار” به کارگردانی کیتی گرین رفت و جایزه عمومی که توسط جشنواره دهندگان به آن رای داده شده بود، به سراغ “عمو فرانک” کارگردان آلن بال رفت.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme