شهر نیس فرانسه سفت Covid – 19 محدود به عنوان مرگ و میر در سراسر کشور افزایش دوباره

صادر شده در: 18/09/2020 – 18:07اصلاحشده: 18/09/2020 – 18:10

شهر جنوبی نیس تجمعات بیش از ۱۰ نفر در فضاهای عمومی را ممنوع کرد و ساعات افتتاح نوار را در روز جمعه محدود کرد چرا که سازمان بهداشت عمومی فرانسه هشدار داد که مرگ و میر ناشی از کوید-۱۹ برای اولین بار پس از پایان قفل شدن سراسری این کشور دوباره در حال افزایش است.

تبلیغات

ادامه

فرانسه روز پنجشنبه تقريبا ۱۰۶۰۰ عفونت جديد را به ثبت برد که بالاترين شمارش روزانه آن از زمان آغاز همه داري است. در حالی که افزایش اخیر در موارد بیشتر جوانان را تحت تاثیر قرار, عفونت در حال حاضر در حال رشد سریع در میان بیش از 75s, سازمان بهداشت و درمان در به روز رسانی هفتگی خود گفت.

این آژانس افزود: پذیرش در بخش های بیمارستانی و مراقبت های ویژه نیز رو به افزایش است و هشدار می دهد که هم اکنون همه شاخص های ویروس کرونا رو به وخامت است.

این آژانس با اعلام اینکه در این هفته 265 نفر در مقایسه با 129 نفر در هفته گذشته بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده اند، گفت: برای اولین بار پس از لغو قفل شدن شاهد افزایش مرگ و میر کوید-19 هستیم.

در این بیانیه آمده است: «شدت گسترش این ویروس در میان قدیمی ترین گروه سنی، ترس از ادامه بستری شدن و مرگ و میر در هفته های آینده را به وجود می آورد.»

[محتوای جاسازی شده]

تعداد عفونت های جدید کمی – هشت درصد – از هفته قبل پایین بود. اما آژانس هشدار داد که این به احتمال زیاد یک «دست کم گرفتن» عفونت ها به دلیل اشباع ظرفیت آزمایش در مناطق خاصی است.

نگرانی فزاینده ای در فرانسه وجود دارد که گرفتن آزمون ویروس کرونا – به ویژه در منطقه پاریس – به دلیل تقاضا چقدر سخت است. ژان کاستک نخست وزير هفته گذشته اعتراف کرد که بايد بهتر عمل کند.

“قادر نبودن به آزمایش افراد (که ممکن است نیاز به قرنطینه)… ممکن است تاثیری بر کنترل شیوع بیماری داشته باشد.» دانیل لوی برول، رئیس واحد عفونت های تنفسی در آژانس می گوید.

نیس پی اس جی پشت درهای بسته

الیویه وران، وزیر بهداشت روز پنجشنبه گفت فرانسه در حال آماده سازی محدودیت های تنگ تر در چند شهر برای کاهش افزایش در موارد Covid-19 پس از عفونت های روزانه در صدر 10،000 دو بار در طول هفته گذشته است.

شهر ريويرا نیس فرانسه که هنوز در اواخر تابستان مديترانه ای در حال تمسير است، روز جمعه محدوديت هایی از جمله حداکثر ۱۰ نفر را که اجازه جمع شدن در پارک های آن و سواحل آن را داشتند، اعلام کرد.

خرید یا مصرف الکل در عموم شهر پس از ساعت ۸ بعد از ظهر ممنوع خواهد بود در حالی که میله ها دیگر نمی توانند تمام شب را باز کنند.

باشگاه فوتبال محلی همچنین اعلام کرد که طرح هایی را برای اعتراف به هواداران برای درگیری خانگی مقابل پاریس سن ژرمن در این آخر هفته کنار می ماند.

نیس امیدوار بود که روز یکشنبه به ۵۰۰۰ طرفدار اعتراف کند، اما باشگاه گفت که «پشیمان است که به مردم خود اطلاع دهد که بازی مقابل پاریس سن ژرمن پشت درهای بسته انجام خواهد شد».

مارسی روز پنجشنبه پس از آن که در ابتدا امیدوار بود به ۵۰۰۰ نفر اعتراف کند، میزبان سن اتین در مقابل تنها ۱۰۰۰ تماشاگر بود.

بر اساس آخرین آمار، این همه گیر جان ۳۱٬۰۹۵ نفر را در فرانسه گرفته است.

با وجود ارقام هشدار دهنده، کاستیکسی هفته گذشته روشن از اعلام محدودیت های جدید در سراسر کشور هدایت کرد و گفت فرانسوی ها باید از احتیاط استفاده کنند و «موفق به زندگی با این ویروس شوند».

(فرانسه 24 با خبرگزاری فرانسه)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themes