کتاب لاتین

مرحوم ابوترابی سرانجام در تاریخ 17 دسامبر 1959 هنگام انجام یكی از مأموریتهای شناسایی خود برای کتاب لاتین به پایان رساندن شناسایی قبلی خود جهت آماده سازی ستاد جنگ نامنظم برای یك عملیات گسترده ، به اشتباه توسط یكی از همراهانش ترور شد. هفت كیلومتر و دشمن تا 200 متر پیش رفت. دشمن آمد.

وی 15 ماه اول اسارت خود را در سلولهای زندانهای بغداد و تحت وحشیانه ترین شکنجه ها گذراند و اردوگاه و گروه زندانیان ایرانی منتقل شدند. اردوگاه های انبار ، موصل 1 ، 3 ، 4 ، و رمادی و تکریت 5 ، 17 ، 18 ، و همچنین سلول های زندان بغداد کتاب لاتین ، مهربانی خستگی ناپذیر و مبارزات عارف فرزانه را گواهی می دهد.

این مجاهد پس از 10 سال اسارت سرانجام در سال 1990 با تعداد زیادی از آزادی خواهان کتاب لاتین سربلند به میهن اسلامی بازگشت و به جای استراحت پس از 30 سال تلاش و تلاش طاقت فرسا ، راه سخت تری را در پیش گرفت و آزادگان را همراهی کرد و lightpdf دنباله رو مشکلات. آنها او این کار را وظیفه خود دانست و بنابراین تمام تلاش و انرژی خود را صرف کرد. به نظام جمهوری اسلامی احترام گذاشته و تقویت می کند.

مجاهدین خستگی ناپذیر سرانجام هنگام سفر با پدر بزرگوارشان و کتاب لاتین عبادت حضرت ثامن الحجج (ع) در جاده بین سبزوار و نیشابور در 12 خرداد سال 1379 در جاده بین سبزوار و نیشابور تسلیم شدند. گرد و غبار به آسمانهای کامل و پیوستن به دیدار خدا.

کتابخانه ملی ایران با مشارکت شرکت ققنوس ، اولین کارت شناسایی دیجیتال مبتنی بر Beta Token (NFT) را برای میراث مستند صادر کرده و از اولین بستر مشارکت در ایران در حمایت از میراث مستند تحت عنوان رونمایی کرده است. گنجومان
کتابخانه ملی از دو سیستم برای افزایش مشارکت عمومی در حفظ میراث مستند رونمایی کرده است
براساس گزارش ها ، خبرگزاری کتاب ایران IB (کتاب لاتین) به نقل از روابط عمومی کتاب لاتین سازمان اسناد و کتابخانه ملی ، در مراسمی با حضور اشرف بروجردی ، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و سید تولیول فاطمی اردکانی ، رئیس مدیر اجرایی شرکت ققنوس ، نصرالله جهانگرد ، نماینده ویژه دولت الکترونیکی و مظفر پاسدار شیرازی ، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی در بایگانی و کتابخانه ملی ایران ، از پروژه گنجمان ، سکوی پشتیبانی میراث مستند و سکوی انتشاراتی رونمایی کردند یک کارت شناسایی دیجیتال (NFT) در شبکه آثار هنری ققنوس. توکن یک ارز دیجیتالی است که بلاکچین خاص خود را ندارد و به بلاک چین های دیگر منتقل می شود.

میراث مستند شامل نسخه های خطی است که هریک از آنها بخشی از هویت ملی و زبانی فارسی زبانان است و از معدود بازمانده های سال های دور است که شامل تاریخ ، فرهنگ و گذشته ایرانیان است. برخی دیگر از نسخه های خطی صادر و به فروش رسیده است. شماره دیگری که هیچ آمار مشخصی از آن وجود ندارد توسط افراد در خانه و تحت شرایط نامساعد نگهداری کتاب لاتین می شود.

بایگانی و کتابخانه ملی ، با مشارکت ققنوس ، از طریق برنامه جمع آوری کمک های مالی برای میراث مستند برای خرید این گنجینه ارزشمند ، در صدد جلب مشارکت عمومی در پروژه ای به نام “گنج” است. با اهدای نسخه های خریداری شده به بایگانی و کتابخانه ملی ایران freeditorial.com، در مرحله اول از آنها محافظت می شود و در مرحله دوم برای تحقیق و بررسی در اختیار محققان قرار می گیرد. این پروژه به دلیل توانایی مردم ایران در مشارکت شفاف در اهدا ، روند ارزیابی دقیق اصالت و ویژگی های میراث مستند در کمیته ارزیابی کتابخانه ملی ایران و به روزرسانی شبکه ققنوس ، دستیابی به موفقیت در حمایت از میراث مستند است. فن آوری.

صدور گواهینامه میراث مستند دیجیتال برای اولین بار در ایران از دیگر اقدامات مشترک کتابخانه ملی ایران با ققنوس است که با کمک بتا توکن (NFT) در شبکه ققنوس انجام می شود ، اولین و بزرگترین توزیع شده زیرساخت برای فناوری کتاب لاتین رایج دفتر در ایران. موجودی را جمع کنید و شناسنامه بگیرید. یکی از مهمترین مزایای این پروژه ثبت رسمی میراث مستند ، تولید نسخه های دیجیتالی این آثار و امکان تبادل دیجیتالی آثار است.

بتا ، نشانه ای از دارایی های منحصر به فرد و غیر قابل تولید است
سید الله فاطمی اردکانی مدیر عامل ققنوس با اشاره به ظرفیت فناوری بلاکچین گفت: “همانطور که اینترنت برای انتقال داده ها طراحی شده است ، ظرفیت فناوری بلاکچین برای تبادل و انتقال دارایی های ارزشمند نیز افزایش می یابد.” من افتخار می کنم که کتاب لاتین امروز ما در فضایی قابل اعتماد و با حمایت کتابخانه ملی موفق شده ایم با وجود نگرانی های فراوان در دنیا و ایران در زمینه اصالت و ارزیابی ، بستری برای حفاظت خرید کتاب پزشکی زبان اصلی از میراث فرهنگی ایجاد کنیم. که می تواند این فضا را حفظ کند و در عین حال بتواند دارایی های آن را مشاهده کند.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme