معرفی و خرید 12 اسباب بازی فکری

بقیه داستان را بازیکنان بازی می کنند. در این بازی شما نقش یک تبهکار را ایفاء میکنید و دست به یک خلاف سنگین زدهاید، بنابراین پلیسها به دنبال شما هستند! هنگامی که به خانه های اطراف قلعه رسیدید باید با استفاده از شماره هر یک از تاس ها یا مجموع آنها بر روی خانه کلید بنشینید ، اگر نتوانستید روی خانه کلید بنشینید باید بازی را در اطراف قلعه ادامه بدهید و سعی کنید در نوبت های بعدی روی خانه کلید قرار بگیرید . Threes یک بازی کلاسیک مدرن است که در طی آن شما باید با چالش هایی سودوکو مانند دست و پنجه نرم کرده و مغز خود را بیش از آنچه که تصور می کنید به کار بگیرید.

بازی فکری گروهی
اگر در نقش شیاد بازی باشید باید با خرابکاری وسایل و همچنین کشتن دیگر بازیکنان بازی را طی کنید. در واقع بازیکنان با استفاده از صفحهی بازی «راز جنگل» شامل نقشهی جنگل، دهکدهها و قصر به علاوهی ۱۳ کارت از جنس مقوا و ۱۳ درخت، ۱۳ پولک تصویری، ۴ مهره و ۲ تاس پلاستیکی در این رقابت شرکت میکنند تا مخفیگاههای اسرارآمیز جنگلی را که در پولکهایی زیر درختها پنهان است، پیدا کنند؛ محل و موقعیت آنها را به خاطر بسپارند؛ با ابتکار و خلاقیت در نحوهی حرکت مهرهها زودتر خود را به قصر برسانند؛ فرمانروا و جنگلبان را از جای آنها مطلع کنند و در این رقابت پیروز شوند. مؤسساتی مانند فکر آذین، هوپا، مجموعه بازیهای دورهمی جواهری، آوای باران، بازی نما و منوپولی تنها تعدادی از عرضهکنندگان معتبر بازیهای فکری هستند. این بازی پر هیجان ۲ تا ۴ نفره شامل ۲۰ عدد لیوان کوچک رنگی، تعدادی کارت و یک عدد زنگ است.

بازی فکری ظهور بازی ها بر اساس تحقیقات علمی انجام می شوند. در حین اینکه درخت به درخت جلو می روید به روی گنجینه ها پی می برید. این یک بازی است که در آن شما باید بمب ها را روی کشتی های دشمن بیندازید تا زمانی که آنها زیر آب بروند. البته مدل های مختلفی از این اسباب بازی فکری وارد بازار شده است که در آن ها این تعداد به نسبت کمتر می شود. برای هر نوبت از بازی ابتدا باید تاس ریخته شود. بازی نسبتا بازی پیچیدهایه و جزییات زیاد داره، ولی خب گزینههای بازی چه برای شما چه برای حریفهاتون، چه برای این نوبت چه برای نوبتهای آینده آنقدرها هم مخفی و غیر قابل محاسبه نیستن، پس باعث میشه واقعا بشه نشست، فکر و محاسبه کرد و تاکتیک خوبی برای این مسایل ریخت.

در طول روز می توانید چندین بار این بازی را انجام دهید و هر دفعه هیجان خاص خود را دارد.حتی می توانید در زمان هایی که وقت داشتید خودتان با کودک همراه شوید و از بودن در کنار او لذت ببرید. سالها گذشت و حکمران بتدریج پیر شد و نگران اینکه چه کسی باید بعد از او بر این سرزمین بدرستی حکومت کند، از طرفی به او بارها خبر رسیده بود که در جنگل اسرار آمیز گنجینه های عجیب و غریب پنهان شده است. جوینده ای که از محل درست گنج اعلام شده باخبر شد، جهت اطلاع دادن به حکمران به سمت قلعه حرکت می کند به طوریکه حتی الامکان دیگر بازیکنان مطلع نشوند. علاوهبراین یک طبقه از کتابخانه نیز به بازیهای فکری اختصاص یافته تا کودک شما بتواند با امانت گرفتن بازی مورد نظرش در خانه نیز به بازیهای فکری و سالم بپردازد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازی فکری پاتک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme