سوابق دادگاه نشان می دهد که ایمیل ها و داده های تلفن در تحقیقات پورن کودک میلیاردر دنی سنفورد جستجو شده است – ProPublica

[ad_1]

بر اساس اسناد دادگاه به دست آمده از ProPublica، مقامات اطلاعات تلفن، ایمیل و اینترنت را در تحقیقی درباره پورنوگرافی کودکان ثروتمندترین مرد داکوتای جنوبی، تی. دنی سنفورد، ضبط کردند.

سوابق، که بیش از یک سال در چاپ نگهداری می‌شوند، گزارش سال گذشته ProPublica را در مورد وجود تحقیقات تأیید می‌کنند. حکم تفتیش پس از یک حکم متفق القول در ماه گذشته توسط دادگاه عالی داکوتای جنوبی منتشر شد، که آنچه را که ProPublica در اولین تلاش برای به دست آوردن سوابق در تابستان گذشته گفت: این که حکم بازرسی و اسناد مربوط به آن در دسترس عموم بود، مطابق قوانین ایالتی تایید شد. .

هیچ اتهامی مطرح نشده و وضعیت تحقیقات نامشخص است. مارتی جکلی، وکیل سنفورد، در بیانیه‌ای از پرداختن به رفتار اساسی سنفورد خودداری کرد. جکلی گفت: “واقعیت نهایی این است که بازرسان اطلاعاتی در تأیید اتهامات جنایی پیدا نکرده اند.”

جکلی، دادستان کل سابق که در سال 2022 نامزد می شود، از یک قاضی خواسته است که ProPublica را از گزارش در مورد تحقیقات سنفورد در سال گذشته منع کند.

جرمی کاتنر، مشاور ارشد ProPublica گفت: “این یک پیروزی قابل توجه برای آزادی مطبوعات و حق مردم برای دانستن اینکه چگونه دولت قدرتمندترین افراد جامعه را بررسی می کند.” «اما جاده عمیقاً دردسرساز بود. ما بیش از یک سال تقریباً کاملاً مخفیانه جنگیدیم و بر تلاش‌های میلیاردر برای جلوگیری از انتشار و بی‌احترامی ما و همچنین ممنوعیت صحبت در مورد خود این پرونده غلبه کردیم، همه برای اطلاعات رایگان، طبق قوانین ایالات متحده، که آنها باید در تمام مدت داشته اند. ما از اینکه دادگاه ها در نهایت علنی بودن را تایید کردند، سپاسگزاریم، اما 15 ماه در سایه بسیار طولانی است.”

سنفورد 85 ساله حضور پررنگی در داکوتای جنوبی دارد و حتی پس از اینکه ProPublica برای اولین بار در آگوست 2020 تحقیقات مربوط به پورنوگرافی کودکان را اعلام کرد، روابط خود را با رهبران قدرتمند دولتی و تجاری حفظ می کند. در ماه مارس، فرماندار کریستی نوم با سنفورد ملاقات کرد تا دلار را بپذیرد. 100 میلیون کمک هزینه تحصیلی از او و شرکت هایش. سخنگوی نوح که به عنوان یک ستاره در حال ظهور در حزب جمهوری خواه شناخته می شود، بلافاصله به سوالات پاسخ نداد.

تی. دنی سنفورد با فرماندار داکوتای جنوبی کریستی نوم در 18 مارس 2021.


اعتبار:
با حسن نیت از جو اسنو / آرگوس لیدر

سنفورد ثروت خود را با کارت های اعتباری به دست آورد. این بانک First Premier Bank و Premier Bankcard، صادرکننده عمده کارت های اعتباری با بهره بالا برای وام گیرندگان پرخطر را کنترل می کند. او با اهدای صدها میلیون دلار به سازمان های کودکان و سایر موسسات خیریه، از جمله یک سیستم بیمارستانی بزرگ مستقر در داکوتای جنوبی که نام او را یدک می کشد، به یکی از بهترین نیکوکاران کشور تبدیل شد. او از نامزدها و اهداف جمهوری خواه حمایت می کند و با شخصیت های سیاسی ارشد ایالتی و فدرال ارتباط دارد.

این دستورات جزئیات جدیدی را در مورد تحقیقات نشان می دهد.

بخش تحقیقات جنایی داکوتای جنوبی پنج حکم جستجو برای ایمیل‌ها، فایل‌های گزارش اینترنتی و داده‌های تلفن دریافت کرد. این دستورات به سانفورد «در مورد موضوع نگهداری و توزیع هرزه‌نگاری کودکان» اشاره می‌کرد و نشان می‌داد که بازرسان و قاضی به این نتیجه رسیده‌اند که دلیل محتملی برای این باور وجود دارد که داده‌ها حاوی شواهدی از جنایت هستند. سوگندنامه هایی که دلیل علت احتمالی را توضیح می دهد فاش نشده است.

اولین حکم جستجو، از دسامبر 2019، به جستجوی سوابق ایمیل، از جمله پیام‌ها، تصاویر و گزارش‌های موقعیت مکانی مرتبط با یک حساب AOL در طول سال 2019 پرداخت. بازرسان در مارس 2020 با سه حکم جستجوی دیگر، که بر لحظات خاصی متمرکز بودند، دنبال کردند: امضای اینترنتی در دو ثانیه خاص در 27 ژوئن 2019 و تماس‌های تلفنی، پیام‌ها و داده‌های موقعیت مکانی در آن تاریخ و دو مورد دیگر.

اسناد مشخص نمی کنند که بازرسان در جریان بازرسی ها چه چیزی پیدا کردند. آنها همچنین فاش نکردند که در ابتدا چه چیزی باعث تحقیقات شد.

ProPublica با اقدام بر اساس یک سیگنال، ابتدا با دادگاه منطقه Sioux Falls تماس گرفت تا در ژوئیه 2020 حکم بازرسی را دریافت کند. یکی از مقامات دفتر این مقام در ابتدا گفت که هیچ پرونده مربوط به Sanford در سیستم آنها یافت نشد. یک منبع خارج از دفتر به ProPublica گفت که دفتر دفتر نگران است که این درخواست به اشتباه رد شده باشد. هنگامی که ProPublica هفته بعد دوباره تماس گرفت، دفتر وزیر گفت که برای انتشار فایل های ضبط شده به اجازه قاضی نیاز دارد.

قاضی جیمز پاور از ProPublica، دادستان کل ایالت، و سانفورد دعوت کرد تا در مورد چاپ ضبط شده بحث کنند. وکیل سنفورد، جکلی، سپس از قاضی خواست تا گزارش و انتشار ProPublica را مسدود کند. جکلی با زیر سوال بردن درستی تحقیقات جنایی، با توجه به اینکه ProPublica از منابع مطلع شده بود، نوشت: “آزادی مطبوعات یک حق مطلق نیست.” حتی در شرایط هشدار دهنده این وضعیت، محدود کردن انتشار ProPublica مناسب است.

قاضی حق اصلاحیه اول ProPublica را برای گزارش و انتشار اطلاعاتی که به طور مستقل دریافت کرده بود، تأیید کرد، اما او پرونده را تا زمانی که رسیدگی ادامه داشت، تحت مهر و موم نگه داشت.

حتی بدون دستور، در آگوست 2020، ProPublica توانست با استناد به چهار منبع آشنا با تحقیقات اعلام کند که سنفورد به دلیل داشتن احتمالی پورنوگرافی کودکان تحت بازجویی قرار گرفته است. دادستان کل این پرونده را قبل از تحویل آن به وزارت دادگستری آمریکا برای تحقیقات بیشتر زیر نظر داشت. مقامات فدرال نشان نداده اند که با این پرونده چه کرده اند. سخنگوی وزارت دادگستری درخواست فوری برای اظهار نظر ارسال نکرد.

پس از انتشار این داستان، سانفورد دادخواستی را به قاضی ارائه داد و درخواست کرد که ProPublica به دلیل تحقیر محکوم شود. قاضی امتناع کرد و در نهایت تصمیم گرفت که فایل های ضبط شده منتشر شود. سانفورد به دادگاه عالی ایالتی اعتراض کرد، اما در تصمیمی که در 27 اکتبر ارائه شد شکست خورد. دادگاه نوشت: «مساله ای که ما در اینجا با آن روبرو هستیم نزدیک نیست. Argus Leader، یک روزنامه داکوتای جنوبی، از طرف ProPublica به این پرونده پیوست.

پس از انتشار تاریخچه ProPublica، برخی از ذینفعان خیریه Sanford در ابتدا از خود فاصله گرفتند. دانشگاه ملی مستقر در سن دیگو اعلام کرده است که برنامه های تغییر نام آن به سنفورد را به تعویق می اندازد. Sanford Health، سیستم بیمارستانی که به نام این میلیاردر نامگذاری شده است، گفت که “عمیقا نگران است” و “هیچ چیز مقدس تر از معصومیت کودکان وجود ندارد.” اما بیمارستان های زنجیره ای به دریافت بیش از 650 میلیون دلار از سنفورد ادامه دادند و مدیر عامل آن گفت: “ما این گزارش های رسانه ای را جدی گرفتیم و خوشحالیم که آنها ثابت نشدند. بیل گاسن، مدیر عامل شرکت روز چهارشنبه در بیانیه ای به ProPublica از این اظهارات حمایت کرد و افزود: “ما از سخاوت آقای سانفورد و راه های بسیاری که تعهد او به سلامت سنفورد برای نسل های آینده برای منطقه ما مفید خواهد بود سپاسگزاریم.”

موسسات آکادمیک و تحقیقاتی در سراسر کشور به نام سانفورد نامگذاری شده اند. در بزرگترین شهر داکوتای جنوبی، Sioux Falls، سالن سرپوشیده با 12000 صندلی برای ورزش و رویدادها و همچنین چندین ساختمان بزرگ شهر به نام Sanford نامگذاری شده است. بیرون از بیمارستان کودکان سنفورد، مانند یک قلعه، مجسمه ای به نام “برای عشق کودکان” سنفورد را در حال زانو زدن در کنار دو پسر کوچک و یک دختر به تصویر می کشد. مجسمه دیگری به نام «تعقیب رویاها» در مجموعه ورزشی سنفورد، کودکانی را به تصویر می کشد که با بسکتبال به سمت میلیاردر می دوند.

او در سال 2004 به Argus Leader گفت: “میل اصلی من، از نظر بشردوستی، به کودکان خردسال است تا آنها را قادر به زندگی کامل کنند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme