عمل لیفت شقیقه و مزایای آن

خوشبختانه به دلیل اینکه این شاخه توسط لایه های محکم فاشیای سطحی پوشیده شده است، خطر آسیب دائمی بسیار کم است ولی گاهی به دلیل کشیدگی هایی که در حین جراحی اتفاق می افتد، به صورت گذرا عملکرد این عصب کاهش یابد. خوشبختانه به دلیل اینکه برش جراحی در داخل موها داده می شود، معمولا اسکار محل جراحی به خوبی مخفی شده و دیده نمی شود. در جراحی آندوسکوپ شقیقه 3تا 5 برش کوچک در داخل موها زده می شود و دستگاه آندوسکوپ وارد بافتها می شود و عضلات و بافت ها را آزاد و بالا کشیده و بخیه فیکس می شود، این جراحی با بی هوشی کامل انجام می گیرد و دوران نقاهت این جراحی یک الی دو هفته است. به این معنی که هر گونه نقص در زیبایی شقیقه (ناحیه کناری پیشانی)، اثرات نامطلوب قابل توجهی بر روی جذابیت چشمها و زیبایی صورت دارد. 7. برای کاهش کبودی و تورم میتوانید از کمپرس یخ استفاده کنید، البته به هیچ عنوان یخ را به طور مستقیم بر روی شقیقه و محل جراحی قرار ندهید. با وجودی که جوانسازی و زیباسازی کل پیشانی اثرات خوبی بر روی چهره می گذارد، ولی مهمترین اثر زیباسازی پیشانی، به دلیل تغییر قسمتهای کناری پیشانی (یعنی شقیقه ها) است.

سن افراد عامل مهمی برای کاندیدای جراحی لیفت شقیقه است، به همین علت بهتر است افرادی که سن بالای 22 سال دارند، برای این جراحی کاندید شوند؛ زیرا قبل از این سن چهره هنوز شکل طبیعی خود را پیدا نکرده است و ممکن است جراحی موفقیت آمیز نباشد و ماندگاری نداشته باشد. لیفت شقیقه یکی از عمل های زیبایی تقریبا کم تهاجمی هست که برای بالا کشیدن دم ابرو و گوشه خارجی چشم مورد استفاده قرار میگیره و نه تنها حالت کشیده و جذابی برای چشم ها به وجود میاره بلکه تاثیر خیلی خوبی هم در لیفت و بالا کشیدن گونه ها داره و کمک میکنه تا افتادگی پلک و گوشه خارجی چشم به بهترین شکل ممکن برطرف بشه. لیفتینگ شقیقه تکنیک جراحی بالا کشیدن یک سوم انتهای ابرو و همین طور نواحی اطراف چشم به سمت بالا و خارج می باشد. اندوتاین ، یک پروتز نواری شکل و باریک هست که زیر پوست صورت در قسمت شقیقه یا کمی بالاتر از گوش و با ایجاد یک شکاف کوچک کار گذاشته میشه و چند دندانه یا شاخک ریز روی آن قرار داره که متخصص و جراح پلاستیک با فشار دقیقی که به این خارها وار میکنه باعث میشه تا این خارها درون بافت و چربی زیر پوست فرو برن.

کبودی بعد از عمل ممکن است روی پیشانی و اطراف چشم ظاهر شود. در تقسیم بندی های جزئی تر، پیشانی به بخشهای کوچکتری (که شامل قسمتهای کناری و ناحیه مرکزی است) تقسیم می شود. در جراحی لیفت شقیقه، مهمترین عارضه، میتواند آسیب شاخه فرونتال (شاخه پیشانی) عصب حرکتی پیشانی باشد. لیفت شقیقه که به عنوان “لیفت تمپورال ابرو و چشم” نیز شناخته می شود ، یک عمل جراحی پلاستیک است که با هدف لیفت صورت، ابرو و چشم را به سمت بالا و شقیقه ها می کشد. عمل زیبایی لیفت شقیقه با بیهوشی کامل انجام میگیرد. پوست پیشانی با ابزار ویژه این کار به سمت بالا کشیده شده و با این روش ابروها در محل مورد نظر خود قرار میگیرد و چینوچروکهای موجود روی پوست شقیقه و پیشانی از بین میرود؛ در نهایت محل برشها بخیه میشود و سر بیمار پانسمان میگردد. اما در لیفت شقیقه تنها میتوان گوشه ابرو را به لیفت شقیقه بدون عمل جراحی سمت بالا کشید. لیفت شقیقه با نخ یک روش انقلابی برای افرادی هست که مایلند بدون نیاز به جراحی ، چهره ای جوان و زیبا داشته باشند و یکی از روش های کم تهاجمی برای بالا کشیدن گوشه خارجی چشم و سفت کردن پوست اطراف شقیقه هست. در افراد جوانی که دندانهای سالمی دارند و این عضله به خوبی استفاده می شود، حجم کافی این عضله به زیبایی شقیقه کمک می نماید.

عکس این حالت نیز صحیح است. بهعنوانمثال اگر سبک زندگی یا رژیم غذایی نامناسبی داشته باشید، از پوست خود بهدرستی مراقبت نکنید و مصرف دخانیات را ادامه دهید، نتایج در مدت کوتاهتری از بین میروند و ممکن است شما نیاز به ترمیم آنها پیدا کنید. لذا به شما توصیه می کنم قبل از انجام این جراحی، خواسته های خود را به طور کامل مشخص نمایید تا جراح بتواند بهترین راه برای رسیدن به این خواسته ها را اجرا نماید. در این تقسیم بندی، بخش بالایی صورت را پیشانی تشکیل می دهد. کسانی که تمایل به لیفت پیشانی و ابرو ندارند و فقط میخواهند انتهای ابرویشان را بالاتر بکشند. کسانی که در انتهای ابرو و دو طرف چشم خود دچار خطوط عمیق شدهاند و تمایل به کاهش اثرات قابل مشاهده پیری در چهره خود را دارند. شلی و نازکی پوست و بافتهای ناحیه شقیقه، به افتادگی کلی ناحیه شقیقه و کاهش استحکام آنها در مقابل جاذبه زمین منجر می شود. ۲. عمل لیفت شقیقه به روش MACS (Minimal Access Cranial Suspension): در این روش لایههای زیرین و عمیقتر پوست کشیده میشوند و معمولا برای چروکهای بسیار عمیق مناسب بوده و پیشنهاد میشوند.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme