کرم ضد چروک و لایه بردار مای؛ مشخصات خرید کرم جوان کننده مای

چون بعد از مصرف کرمهای لایهبردار AHA پوستتان نسبت به اشعههای مضر خورشید، حساسیتش افزایش پیدا میکند، به شما پیشنهاد میکنیم تا حتماً استفاده روزانه و تمدید دو ساعت یکبار کرمهای ضدآفتاب را در برنامه مراقبت از پوست روزانهتان وارد کنید. استفاده بیش از حد از کرمهای AHA، BHA و سایر مواد شیمیایی به صورت همزمان میتواند منجر به بروز التهابهای پوستی شود و مشکلاتی همچون چینوچروک، آکنه و سایر عارضههای پوستی را بیشتر نشان دهد؛ برای انتخاب کرم لایه بردار برای پوست حساس، حساسیت بیشتری به خرج دهید. بهمین خاطر کرمهای لایه بردار AHA حاوی این اسید مناسب بیشتر افراد است، اما سرعت تاثیرگذاریاش به اندازه گلایکولیک اسید نیست.

در این کرم جوان کننده مای، آلفا هیدروکسی اسید نقش لایه بردار، مرطوب کننده و کمک کننده به کلاژن سازی دارد. در اوایل بیشتر از یک بار در هفته این کار رو تکرار نکنین و بعد با توجه به وضعیت پوست، لایه برداری رو به 2 تا 3 بار افزایش بدین.

4. یک محصول اصل خریداری کنید. نسبت به وضعیت بازار و قیمتها، تناسب حجم و قیمت این محصول قابلقبول است. پوست های حساس به طور معمول ، دارای دانه های ملتهب قرمز و با عرق کردن پوست ، کهیر و جوش میزنند و دچار خارش پوستی میگردنند. همچنین حضور آنتی اکسیدان های قوی در ساختار این کرم باعث حفاظت از پوست در برابر رادیکالهای آزاد میشود. کرم جوان کننده مای علاوه بر دارا بودن عملکردهای بالا باعث روشن شدن پوست، بازگشت جوانی و کاهش التهابات پوستی میشود. این کرم با تحریک کلاژن سازی، الاستیسیته پوست را بالا برده، رطوبت رسانی لازم به آن را انجام و آن را نرم میکند.

کرمهای AHA بیشتر مناسب نگرانیهای پوستی مرتبط با پیری و افزایش سن هستند، درحالیکه کرمهای BHA بیشتر به کار آن دسته افرادی میآید که پوست حساس و مستعد جوش و آکنه دارند؛ یک کرم لایه بردار برای جای جوش. تارتاریک اسید هم مانند مالیک اسید، اسیدی با مولکولهای بزرگ است، تقریباً دوبرابر یک مولکول گلایکولیک اسید؛ بااینحال قادر است پوست را لایهبرداری کند و از آن به عنوان تنظیمکننده pH برای هموارسازی مسیر فعالیت اسیدهای قویتری همچون گلایکولیک یا لاکتیک مورداستفاده قرار گیرد. اسید لاکتیک: اسید لاکتیک میتواند سلولهای مرده را از سطح پوست پاکسازی کند و آن را با پوست شاداب و جوان جایگزین کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم لایه بردار جوش سر سیاه لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme