کرم مرطوب کننده چی بخرم ؟

وقتی تصمیم به خرید کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان دارید، می بینید که محصولات بسیار متنوعی در بازار موجود هستند. ترکیبات موجود در مرطوبکنندهها با ايجاد يك لايهي هيدروفوب (آب گریز) مانع از دست دادن آب از لايهي شاخي پوست و كاهش ازدست دادن آب لايهي اپيدرمي (Trans-Epidermal Water Loss -TEWL) تا 99% ميگردند كه سبب جلوگيري از ايجاد ترك در پوست ميشوند. در انتخاب مرطوبکننده مناسب، لازم است که تفاوت بین کرمهای آبرسان و مرطوبکنندهها را درک کنید. از اشتباهات رایج در مصرف مرطوبکنندهها و آبرسانها، انتخاب غلط آنها، استفاده جابجا و همچنین صبر نکردن برای جذب کامل آن میباشد.

کرمهای آبرسان، حاوی ترکیبات آب دوستی هستند، که با جذب رطوبت از لایههای پایینی و حتی محیط، میزان آب لایه اپیدرم پوست را افزایش میدهند. هرچند که کرم مرطوبکننده برای تامین نیاز پوست به داشتن لایهای محافظتی جهت جلوگیری از تبخیر آب آن طراحی شدهاند، اما این محصولات اغلب حاوی مواد مغذی و ویتامینهای مورد نیاز پوست نیز میباشند. این مواد باعث تغذیه و ترمیم لایه اپیدرم پوست و جلوگیری از پیری آن میشود. کرم مرطوب کننده آلوئه ورا ، خیار و آرگان شون ، با رایحه دلنشین میوهای، ضمن آبرسانی به عمق لایههای پوست و ترمیم آن، باعث نرم و لطیف شدن پوست شما میشود.

این کرم سبک برای انواع پوست مناسب بوده و همچنین روی پوست چرب نیز موثر است و با خیال راحت میتوانید روی پوست چرب خود از آن استفاده کنید. پوستی که آب خود را از دست داده، مستعد خارش، التهاب و ترکهای پوستی است. همچنین برای جلوگیری از تبخیر آب، پوست یک لایه محافظتی از چربی را بر روی اپیدرم ترشح میکند. در فصل سرما مقداری از چربی پوست از بین رفته و در نتیجه استفاده از کرم مرطوب کننده اهمیت بیشتری پیدا میکند.

بنابراین بهترین نتیجه از استفاده همزمان این دو محصول کسب میشود. افرادی که دارای پوست خشک میباشند، لازم است که هر دو محصول را همزمان استفاده کنند. اگر رطوبت محيط بيش از 70 % باشد، مولكولهاي آبرسان ميتوانند مقدار كمي از آب محيط را جذب كنند. پس از استحمام یا لایه برداری از پوست، مقداری از رطوبت آن از دست خواهد رفت. کرم مرطوبکننده به عنوان یکی از اصلیترین محصولات مراقبتی از پوست، یکی از نیازهای اولیه این بافت مهم، یعنی رطوبت را تامین میکنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم مرطوب کننده آدرا لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme