مهمترین عیب آمالگام رنگ نامناسب آن است

برخی افراد برای دندانهای عقبی نیز از رزین کامپوزیت استفاده میکنند تا هنگامی که دهان خود را باز میکنند ترمیم دندان شان مشخص نشود. قبل از ترمیم دندان چه اتفاقی می افتد ؟ این مواد به لحاظ ظاهری و مشخصات فیزیکی با ساختار اصلی دندان مطابقت داشته، بطوریکه دندان ترمیم شده در نهایت از استحکام کافی و زیبایی برخوردار می شود. در دندانپزشکی ترمیمی تشخیص، پیشگیری و درمان بیماریهای دهان انجام می شود.

لمینت یا ونیر یک پوسته نازک از جنس کامپوزیت و پورسلین هم رنگ دندان است که بر روی سطح دندان قرار می گیرد تا مشکلاتی مانند ترک خوردگی و لب پر شدگی را ترمیم نماید. ترمیم دندان می تواند این مشکلات را برطرف کند . آمالگام: این ماده از مواد قدیمی برای پر کردن دندان به شمار می آید.

مثلاً پر کردن دندان با آمالگام برای ترمیم سطح دندان انجام میشود و بیشتر در دندانهای عقبی که در معرض دید قرار ندارند و زیبایی آنها مهم نیست اما مقاومت ترمیم اهمیت زیادی دارد، استفاده میشود. در صورتی که میخواهید دندان خود را پر کنید اگر به فلز آلرژی دارید، به اطلاع دندانپزشک برسانید. بتواند از دوباره عفونی شدن دندان و یا وسعت پوسیدگی پیشگیری کند. ماده سیاه به دلیل مقاومت بالا، پوسیدگی کم، دوام بالا و قیمت پایین تر نسبت به ماده سفید کاربرد بیشتری در دندانپزشکی دارد.

در ادامه برای هر کدام از این مواد توضیح جامع داده شده است. میزان کمتری از ساختمان دندان، در طی تراش دندان برای ترمیم با کامپوزیت برداشته می شود و این امر منجر به داشتن ترمیمی کوچکتر نسبت به آمالگام می شود. آمالگام بیش از 150 سال است که در سرتاسر دنیا مورد استفاده مردم قرار میگیرد. برای درمان دندانپزشکی بسته به نوع درمان ممکن است نیاز به استفاده از بی حسی وجود داشته باشد تا در حین درمان دردی احساس نکنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترمیم دندان بدون بی حسی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme