کامپوزیت دندان،برای شما مناسب است یا خیر؟

استفاده از لمینت بدون بی حسی موضعی امکان پذیر است. به طور کلی لمینت دندان بیشتر از 10 سال بدون تغییر رنگ و شکستگی باقی می ماند. لمینت لومینیرز مقاوم و با دوام است و به طور معمول 20 سال عمر می کند. اما در برخی از موارد افراد تمایل دارند رنگ کامپوزیت سفیدتر از دندان ها یشان انتخاب شود که در این شرایط دندانپزشک مشاوره لازم را به فرد می دهد، بعد از تصمیم فرد، دندانپزشک نسبت به انتخاب رنگ کامپوزیت و انجام آن اقدام می کند. البته ما در دندانپزشکی تخصصی با این نام نداریم بنابراین متخصص دندانپزشکی که به صورت حرفه ای و اختصاصی امورات دهان و دندان در بارداری را مدریت، پیشگیری یا درمان کند نداریم.

اما اگر یک اورژانس دندانپزشکی یا درد شدید و غیر اختصاصی دارید، دندانپزشک شما همچنان به اشعه ایکس برای درمان موثر شما نیاز دارد. در آخر فیزیولوژیک لثه پس از درمان شست و شو می گردد. تفاوت ها لمینت با کامپوزیت را در ادامه خواهید خواند. معمولا بعد از نصب کامپوزیت روی دندان ها یک جلسه ی دیگر برای رفع مشکلات آن از جمله بلندی مواد برای فرد گذاشته می شود.

در نتیجه از کامپوزیت برای رفع شکستگی های جزئی و یک دست، زیبا و محکم کردن دندان ها استفاده می کامپوزیت دندان اصفهان شود. افرادی که بین دندان هایشان فاصله ی کمتری وجود دارد و به دنبال رفع به هم ریختگیهای خفیف تا متوسط دندان هایشان هستند بهتر است از لمینت کامپوزیت استفاده کنند. کامپوزیت دندان می تواند علاوه بر اصلاح ظاهر دندان، برخی عیب و ایرادات دندان را ترمیم کنند، ایراداتی مانند؛ ترک و شکستگی های کوچک، فاصله کم بین دندان ها، تغییر رنگ های شدید دندان و همچنین کاربرد آن در افزایش طول عمر دندان نیز بیشتر از بلیچینگ است. برخی از کاربران بلیچینگ را با کامپوزیت دندان یکسان می دانند، در حالی که تنها شباهت آنها در اصلاح طرح لبخن و سفید کردن دندان ها می باشد.

اگر به هر دلیلی که کامپوزیت دندان شما تغییر رنگ دهد، متاسفانه نمیتوانید با روشهای سنتی آن را سفید کنید. در صورتی که رنگ، شکل و ساختار اصلی ونیر شما تغییر کرده است تعویض کردن آن ضرورت پیدا میکند زیرا ونیر قابلیت ترمیم و بازسازی را ندارد. نوشیدنی هایی مثل چای و قهوه بهتر است در حد اعتدال مصرف گردد تا باعث تغییر رنگ لمینت نشود. این آسیب در مورد دنداهای کامپوزیت شده بیشتر است.در صورتی که مراقبت انجام نشود احتمال شکستگی آن ها بیشتر می باشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کامپوزیت دندان ونیر.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme