Reno می تواند از بودجه فدرال برای مقابله با بحران مسکن استفاده کند – ProPublica

[ad_1]

به گفته یکی از اعضای شورای شهر که در یک مجمع اخیر به میزبانی ProPublica صحبت می کرد، مقامات رنو در حال آماده سازی ابتکاراتی برای مقابله با بحران مسکن مقرون به صرفه در شهر هستند، از جمله هزینه بالقوه تمام بودجه اختصاص داده شده فدرال خود برای بهبودی پس از بیماری همه گیر مسکن.

دوون ریس، عضو شورا، از ارائه جزئیات طرح‌هایی که به‌عنوان «هنوز کاملاً آماده نیستند» خودداری کرد، اما گفت که مذاکرات شامل بازسازی هتل‌ها یا متل‌های موجود، مالیات بر مالکان دارایی‌هایی است که زمین‌های خالی دارند، و بازگشایی پناهگاهی که اخیراً بسته شده است برای کاهش ازدحام بیش از حد در یک مکان جدید. پردیس خالی از سکنه وی گفت که حدود 50 میلیون دلار از طرح نجات ایالات متحده می تواند برای مقابله با بحران استفاده شود.

وی با بیان اینکه انجمن ProPublica مکانی را برای جمع آوری افکار عمومی در مورد این موضوع فراهم کرده است، پرسید: “ما آن دلارها را چگونه خرج می کنیم؟” “اعتقاد مطلق من این است که بسیاری از این – شاید تمام آن – برای مسکن هزینه شود.”

او انتظار دارد که شهر در ماه آینده برنامه های خود را اعلام کند.

این انجمن به دنبال تحقیقی توسط ProPublica بود که نشان می‌داد چگونه یک کارآفرین، جفری جاکوبز، بیش از دوازده متل هفتگی را در مرکز شهر رینو خریداری و تخریب کرد و صدها نفر را که به متل‌های مقرون به صرفه متکی بودند، آواره کرد. در حالی که Jacobs Entertainment هزینه جابجایی بسیاری از افرادی که در این واحدها زندگی می کردند پرداخت کرد، ProPublica متوجه شد که همه وضعیت بهتری ندارند.

برخلاف برخی شهرها، رینو هیچ سیاستی برای جلوگیری از تخریب مسکن های مقرون به صرفه یا ارائه کمک مستقیم به کسانی که خانه های خود را به دلیل توسعه مجدد از دست می دهند، ندارد. این شهر همچنین فاقد برنامه ریزی دقیق برای مقابله با بحران مسکن است، اگرچه شورا آن را به عنوان یکی از شش اولویت اصلی خود برشمرده است.

ریس اذعان کرد که شهر عمدتاً بر افزایش ظرفیت یک پناهگاه بی خانمان متمرکز شده است. اما در اوایل سال جاری، رینو با همسایه اسپارکس و واشا کانتی همکاری کرد تا پناهگاه را با یک پناهگاه منطقه ای جایگزین کند. این شهرستان توسط شهرستان Washaw اداره خواهد شد که قانون ایالتی آن مسئول ارائه خدمات اجتماعی است. ریس گفت که این انتقال مسئولیت، منابع شهر را برای اختصاص به مسکن آزاد کرده است.

وی گفت: اکنون که از پناهگاه دور شده ایم، امیدوارم تمرکز شهر مانند لیزر روی مسکن باشد.

این انجمن که توسط مجله Reno Gazette و علوم انسانی نوادا حمایت می شود، جمعیتی را که فقط در کتابخانه مرکز شهر رنو ایستاده بودند، به خود جلب کرد. این شامل یک میزگرد بود که شامل ریس، از جمله یک سازنده مسکن مقرون به صرفه، یک کارگر کمکی که 10 سال در خارج از خانه زندگی کرده است، یک فعال عدالت مسکن، یک مشاور سیاست مسکن و یک وکیل سرگرمی جاکوبز بود. او فرصت نادری را برای فعالان و سیاستمداران فراهم کرد تا صحنه‌ای را به اشتراک بگذارند، در حالی که انجمنی را برای کسانی که بیشتر تحت تأثیر این بحران قرار گرفته‌اند ارائه کرد تا مستقیماً با کسانی که در موقعیتی برای مقابله با آن هستند صحبت کنند.

یک زن بیننده گفت اجاره خانه او اخیراً از 800 دلار به 1600 دلار در یک ماه دو برابر شده است.

او گفت: “ما همه بیرون خواهیم رفت.”، او در تعجب بود که چرا شهر برای مستاجران در برابر اجاره بها حمایت نمی کند. من تمام زندگی ام را کار کرده ام و نگران آن هستم.»

ریس گفت که شهر در حال بررسی است که آیا می تواند از قوانین ضد معدن برای مقابله با چنین شرایطی استفاده کند یا خیر، اما خاطرنشان کرد که قانونگذار نوادا به شهرها این اختیار را نداده است که هر گونه کنترل اجاره را تصویب کنند.

“کاش به همین سادگی بود که بگوییم “هی، ما فقط اجاره را کنترل می کنیم.” ریس گفت: «ما آن قدرت را در رنو نداریم، حتی اگر بخواهیم.

نظرات متفاوت شرکت کنندگان در پنل منجر به تبادلات پرتنش شد. لیلیت باران، یکی از همکاران سیاسی ACLU، در پاسخ به این سوال که به بزرگترین مانع برای مسکن ارزان قیمت در رینو اشاره کند، گفت: “طمع”. باران خطاب به وکیل جیکوبز، گرت گوردون، سیستمی را محکوم کرد که در آن کسب‌وکارها از افرادی که برای تامین هزینه زندگی خود تلاش می‌کنند سود می‌برند. باران گفت: مردم مجبور نیستند با گرفتن حقوق دیگران و نامیدن آن رانت پول دربیاورند.

او گفت: «مردم حاضر نیستند آنچه را که باید برای حل مشکل قربانی کنند، قربانی کنند. ما افراد فقیری داریم که به افراد فقیرتر کمک می کنند، و سپس افرادی در بالا که به ما می گویند چگونه این کار را به طور موثر انجام دهیم، که هرگز به هیچ یک از این افراد کمک نکرده اند.

گوردون با اشاره به روابط عمیق خود با جامعه رنو و ابراز تمایل خود برای کمک به این موضوع پاسخ داد.

او به باران گفت: «مشتریان من چک‌های بسیار بسیار بزرگی برای کمک به علل مختلف نوشته‌اند – ممکن است اینها دلایل شما نباشد و احتمالاً باید در این مورد صحبت کنیم – اما علل مختلف در این جامعه. به عنوان مثال، جاکوبز 1.5 میلیون دلار علاوه بر کمک های جابجایی که به برخی از مستاجران خود ارائه کرد، به اداره مسکن رنو اهدا کرد.

“من فکر می کنم بخشی از مشکل اینجا و مانع ممکن است این سردرگمی و ناکارآمدی باشد، این که همه ما در جهان های کوچک و حباب های مختلف خود هستیم و بالاخره امروز همه حباب های ما شروع به جمع شدن کرده اند.

گوردون گفت که باید گفتگوهای بیشتری بین افرادی مانند کسانی که در پانل هستند انجام شود تا بفهمند چگونه می توان مشکل را حل کرد.

بسیاری از حضار آماده بودند که هم شهر و هم Jacobs Entertainment را مسئول بحران بدانند، علیه پاکسازی شهری اخیر کمپ های محافظت نشده صحبت کنند، و از جیکوبز بخواهند که مسکن های مقرون به صرفه تر را به عنوان بخشی از پیشنهاد 1.8 میلیارد دلاری خود بسازد. منطقه خط نئون.

جیکوبز با این شهر همکاری می کند تا کمک های نظارتی و یارانه های این پروژه را به دست آورد و تاکنون بیش از 6 میلیون دلار اعتبار هزینه به دست آورده است. اما او قصد دارد یک درخواست بسیار بزرگتر تا سقف 20 میلیون دلار برای افزایش مالیات های مستقیم داشته باشد. گوردون گفت که این شرکت زمانی که برای درخواست یارانه مالیاتی به شورای شهر بازگردد، پیشنهاد مفصلی برای مسکن ارزان قیمت خواهد داشت. او گفت: «دفعه بعدی که چشم‌اندازی ارائه می‌کنیم، «کاملاً» شامل «چگونگی ساخت مسکن برای نیروی کار و مسکن ارزان‌قیمت» خواهد بود. او در صدر لیست ما قرار دارد.”

وندی ویگلسورث 10 سال در بیرون از خانه زندگی کرد تا اینکه چهار سال پیش یک آپارتمان متل در رینو پیدا کرد. او برای ورود به مسکن یارانه‌ای، با فهرست‌های انتظار و شرایط درآمدی دست و پنجه نرم می‌کند. او اکنون به عنوان یک هماهنگ کننده غیرانتفاعی کار می کند که یک پناهگاه برای زنان و خانواده ها را اداره می کند. او هر روز می بیند که یافتن مسکن برای مشتریانش چقدر دشوار است. اما او گفت که خوشبین است که می توان بر این بحران غلبه کرد زیرا حتی کسانی که دیدگاه های متفاوتی دارند همگی می خواهند راه حلی بیابند.

او گفت: «برای روشن شدن، فکر می‌کنم همه ما باید وقتی وارد می‌شویم و این جلسات را برگزار می‌کنیم، موقعیت اجتماعی، اعتقادات سیاسی، مذهب‌مان و پیش‌فرض‌هایمان در مورد هر کسی که در مورد آنها صحبت می‌کنیم را ترک کنیم.» “همه ما برای یک هدف هستیم. فقط باید این قرص غرور را قورت دهیم چون مزخرف است. آن را بردارید، آن کت بزرگ را در بیاورید، و بعد همه شبیه مردم شوند، همه در یک صفحه، متوجه می شوند که همه این افراد دیگر که خانه ندارند، هنوز هم خانواده هستند، هنوز افرادی مانند ما هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme