تنظیمات IGTV اینستاگرام

برای دریافت بهترین نتیجه در ایجاد یک ویدئوی طولانی به جهت IGTV، مشخصات فنی زیر را حتماً در نظر داشته باشید. برخلاف دیگر قابلیت‌های اینستاگرام (مثل استوری یا این که پست)، تهیه ویدئوی IGTV بایستی خارج از برنامۀ اینستاگرام و اساسی رعایت یک‌سری تکنیک ضبط و آماده برای انتشار شود. ویدئوهای IGTV همانطور که یه خرده بالاتر به آن اشاره کردیم، در بیرون از فضای اینستاگرام ساخته می‌شوند و در اینستاگرام تنها امکان بارگذاری آن وجود دارد. به جهت نشر او‌لین IGTV خودتان، این 9 گام را به‌ترتیب اجرا کنید. حقیقت این میباشد که قابلیت و امکان تهیه و تنظیم و انتشار ویدئوهای طولانی دارای جزئیات بیشتر، همین زمان را به شما می دهد تا بتوانید محتواهای ارزشمندتر و جذابی را به مخاطبان خویش ارائه دهید..

  • به گونه‌ای که به راهبرانی تاثیرگذار در زندگی و سازمان خویش تبدیل شوید.
  • ولی در عصر آموزشی گام به گام اینستاگرام ، هر چیزی که درباره اینستاگرام باید بدانید را آماده کرده‌ایم.
  • روی تصویر زیر کاغذ ضربه بزنید و بکشید تا یک تصویر کاور گزینش شود یا بر روی + افزودن از رول دوربین یا این که افزودن از گالری ضربه بزنید.
  • اکنون یک پنجره جدید باز می گردد که در مرکز آن کلیپ ویدیو IGTV قرار گرفته است.

مثلا کاربران در درحال حاضر حاضر می توانند پیش نمایشی از ویدئویشان در IGTV تهیه و تنظیم کنند و در قسمت فید اینستاگرام کلیدی مخاطبانشان به اشتراک بگذارند. به این شکل بخت دیده شدن ویدئوها در IGTV بخش اعظم خواهد شد. روش ایجاد محتوا و پست گذاری شما بایستی از چهار چوب خاصی پیروی نماید و پست های شما مرتبط اصلی مسئله گزینه نظر باشد.
آیکون (در آیفون) یا این که آیکون (در اندروید) را در تحت ویدئو تعیین کنید. شما می­‌توانید ویدئو­های IGTV را لایک کنید، برای آن کامنت ثبت نمایید به نقل از یا این که آن کلیپ ویدیو را در دایرکت ارسال کنید. تحت هر ویدئو در تلویزیون اینستاگرام یکسری آیتم وجود دارااست که در ادامه آن ها را عمده توضیح می‌دهیم.
حداکثر فیلم های ۱۰ دقیقه ای را می توانید در همین اپلیکیشن پست کنید. اما اساسی این قابلیت نو قابلیت گذاشتن فیلم های نسبتا طولانی وجود دارد. اینستاگرام تبلیغات IGTV را به “تبلیغات ویدیویی در جریان” تغییر‌و تحول داده و کسب و کارهایی که قصد دارا هستند از همین ویژگی به کار گیری کنند باید توجه داشته باشند که دوران ویدیوی آنان از 60 ثانیه بیشتر نشود. ویدیوهای موجود در فید شما می‌تواند تا 60 دقیقه زمانه داشته باشد و دیگر نیازی نمیباشد نظیر IGTV اعضا مدام اپ حیاتی را برای مشاهده این گونه از ویدیوها شکاف کنند. حالا می‌توانید دارای ضربه زدن روی هر چکیده از ویدیو آن را در وضعیت تمام مشاهده کنید.

خرید بازدید و افزایش ویو IGTV ? (تی وی – TV اینستاگرام)

اگر در هم اکنون حاضر سری ویدیویی در IGTV ندارید نگران نباشید، در ادامه به شما نشان خوا‌هیم داد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید. هنگامی که تیتر و توضیحات ویدیو را نوشتید می توانید Post از قسمت بالا سمت راست ورقه را بزنید. به این راحتی توانستید که یک ویدیوی IGTV را از داخل اینستاگرام آپلود کنید. تیزرها، همان کلیپ‌های کوتاهی‌ هستند که محتوای اصلی را در نگاه عمومی، به یک محتوای جالب و فرصتی برای برآوردن انتظارات تبدیل می‌کنند. تیزرها در ‌IGTV، راهی مناسب به جهت معرفی محصولات یا این که خدمات آیتم حیث و هم‌چنین پیش‌نمایشی به جهت نشان‌دادن محتواهایی میباشد که به‌طور تمام در یوتیوب یا پلتفرم‌های دیگر آپلود شده‌اند.
زیرا سرعت آپلود نسبت به دانلود کمتر میباشد و ممکن میباشد کلیپ ویدیو پس از یک سری دقیقه آپلود شود. البته اگر باور دارید که پروسه آپلود ویدئو مختل شده است، از اپلیکیشن اینستاگرام بیرون شده و به تنظیمات دستگاه بروید. در ادامه وارد Apps یا این که App Manager شده و اپلیکیشن اینستاگرام را تعیین کنید. آنگاه در آغاز به یاری clear cache کش برنامه را پاک کرده و بعد از آن گزینه force stop را بزنید. اکنون مجدد وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و کلیپ ویدیو را مجددا آپلود کنید. پس از همین که ویدئو IGTV منتشر شد، یک پیش سناریو یک دقیقه‌ای از آن در پست‌های حساب کاربری ایجاد می‌شود.
همین عشق و علاقه اشخاص به تماشای ویدیو سبب شده تا اینستاگرام که شبکه‌ای مبتنی بر انتشار عکس و ویدیو است، بتواند از همین امکان نهایت به کارگیری را ببرد. ساخت شبکه IGTV هم از شیوه خود اپلیکیشن ممکن میباشد و نیز از طریق یک برنامه واسطه ولی قانونی حیاتی نام IGTV. به‌خاطر برخی مشکلات نامعلوم، اکثری از کاربران حتی آن‌گاه از آپدیت کردن اپلیکیشن اینستاگرام هم آیکون این بخش را تماشا نمی‌کنند. به‌ این خاطر این نصیب از آموزش را در گوشه و کنار برنامه IGTV توضیح می‌دهیم. به هر درحال حاضر اگر قصد ایجاد نتورک و فعالیت در IGTV اینستاگرام را دارید، خوبتر است از همین برنامه نیز استفاده کنید. اینستاگرام، قابلیت اضافه‌کردن پیش‌نمایش 15 ثانیه‌ای ویدئوی IGTV کاربران را در ورقه پروفایل‌شان ساخت کرده است.
عمومی
قبل از طراحی پست عکس یا این که کلیپ ویدیو یا این که آپلود پروفایل اینستاگرام، می‌توانید عکس و فیلم‌های خود را اهمیت جدول تحت انطباق دهید تا در بهترین اندازه و سایز بر روی برنامه آپلود شود. محدودیت IGTV آن بود که عضو به جهت اشتراک گذاری کلیپ ویدیو باید تصویر را به شکل عمودی میگرفت به این معنی که دوران فیلمبرداری نمیتوانست تلفن همراه خویش را به شکل افقی بگیرد و قطعا بایستی به شکل قائم میگرفت. در حال حاضر همین انحصار از IGTV برداشته شده و قابلیت و امکان ارسال ویدئو افقی نیز به جهت عضو آماده شده است. گزینه اعتنا قرار گرفتن در کانال های اجتماعی می تواند یکی از بزرگترین کارداران تاثیر گذار در میزان رشد کسب وکار آنلاین شما باشد! به دست آوردن فالوور و لایک به گسترش دور اندیشی از برند شما و دستیابی به مشتریان بالقوه کمک می کند. جهت به دست آوردن لینک اکانتتان کافی هست صرفا به پروفایل کاربری خویش در نتورک اجتماعی گزینه نظرتان وارد شده و مورد copy profile URL را بزنید.
اما طولانی‌ترین ویدیویی که می‌توانید آپلود کنید، بسته به کار شما در اینستاگرام مختلف است. اگر نمی‌توانید ویدیوی گزینه حیث خود را بیابید، از فریم موجود در بالای صفحه به جهت جستجوی آن به کارگیری کنید. IGTV هم همچون دیگر بخش‌های همین اپلیکیشن، قابلیت‌هایی دارااست که از طرز تنظیمات IGTV اینستاگرام قابل در دست گرفتن و تغییر‌و تحول هستند. بعضا از این تنظیمات، زمان آپلود نمودن ویدیو رخ می‌گیرند و بعضی دیگر بعد از آن از تکثیر ویدیو هم قابل ویرایش هستند.
این مسئله می‌تواند نشان دهنده همین باشد که در آینده قابلیت‌های تصویربرداری و ویرایش ویدیو به IGTV بیشتر شود. از سوی دیگر اعضا می توانند ویدئوها را لایک کنند یا برای آن ها کامنت بگذارند. به جهت این کار می بایست مانند اپلیکیشن اینستاگرام، نماد قلب را لمس کرد یا بر روی آیتم مورد حیث به جهت تصویب کامنت ضربه زد. حتی ایموجی‌های پیش‌فرضی هم به جهت این برنامه در لحاظ گرفته شده که می‌توان از آن ها بهره مند شد. IGTV علاوه بر طراحی در آخری ورژن اینستاگرام و قرار گرفتن در گوشه بالایی پیج صحیح کنار سوییچ پیام‌های دایرکت، به شکل یک اپلیکیشن مستقل نیز بر روی دستگاه‌های مجهز به اندروید و آی او اس قابلیت نصب دارد. این برنامه را می اقتدار از وب سایت گوگل پلی یا اپ استور به راحتی دانلود کرد.
چرا انستایه من هیچی رو اپلود نمیکنه نیکی استوری هارو گشوده میکنه نیکی فیلم هارو تنها رو فیلم ها نماد مجدد رو پشت هم نظیر هنگ کرده ها میاره چیکار کنم بازم … ممکن می باشد اتفاقی که برای قراردادن تبلیغات در IGTV اینستاگرام نیز می‌افتد تفاوت چندانی اساسی شرکت مادر نداشته باشد. درآمد حاصل از تبلیغ میان اینستاگرام و سازندۀ ویدیویی که تبلیغ پیش از آن پخش می شود تقسیم خواهد شد ولی جزئیات بیشتری از آن هنوز واضح نشده است. طرز اشتراک گذاری آهنگ یا این که موزیک اسپاتیفای در استوری اینستاگرام دوچندان بی آلایش است. در این نوشته قصد داریم طریق ارسال و استعمال از ترانه اسپ…

نحوه قرار دادن و ساخت igtv در اینستاگرام

ولی در دوره آموزشی قدم به قدم اینستاگرام ، هر چیزی که درباره اینستاگرام باید بدانید را مهیا کرده‌ایم. به این معنی که از پیش پا افتاده‌ترین اصطلاحات و تنظیمات گرفته، تا تخصصی‌ترین. دوست دارید معلم اینستاگرام شوید؟ پس دوره آموزش اینستاگرام ما را در زیر صد رد صد ببینید. در صورتی که در خصوص igtv اینستاگرام و تکثیر کلیپ ویدیو در آن به مشکلی برخورد کردید مطالعه مقالهآموزش رفع خلل igtv اینستاگرامرا به شما پیشنهاد می نماییم.

نکات قابل توجه

بعد از دانلود برنامه، کلیدی به کار گیری از پسورد و نام کاربری اینستاگرامتان به برنامه لاگین کنید. بعد از آن وارد بخش تنظیمات شوید و در آن جا Create Channel را گزینش کنید. به همین راحتی می توانید شبکه خودتان را در IGTV درست کنید. در درحال حاضر حاضر حیث اعضا این میباشد که IGTV برای رقابت اساسی یوتیب پا به این عرصه گذارده و می خواهد مچ آن را بخواباند.
برای ویدئوهای عمودی می‌توانیم از بعدها ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل استعمال کنیم. برای کاور روی کلیپ ویدیو نیز می بایست از همین ابعاد، به این معنی که ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل به کارگیری کنیم. ما نیز توضیحاتی به صحبت‌های او طولانی تر کردیم که در ادامه آنها را کلیدی هم مرور می‌کنیم. سپس از دیدن هر پست IGTV، اصلی بالاکشیدن صفحه، انواع ویدئوهای IGTV پیشنهادی را مشاهده می‌کنیم. در صفحۀ اکسپلور اینستا هم می‌توانیم آیکون IGTV را انتخاب کرده و ویدئوهای IGTV را تماشا کنیم.
آپدیت جدید اینستاگرام به نام IGTV ( تماشای فیلم) رویه اندازی شد. در غایت بر روی «Download» کلیک کنید تا فیلم مربوطه IGTV ذخیره شود. به برگه گزینه حیث بروید و آنگاه نشانه سه نقطه بالا را بزنید. وقت بخیر، در آغاز باید پست IGTV رو add to story کنین و آن گاه اون استوری رو هایلایت کنین.
۲-روی «بارگذاری-upload» کلیک کنید و ویدیویی را که می خواهید بارگذاری کنید گزینش کنید. فالونیک بزرگترین شرکت ارائه دهنده سرویس ها کانال های اجتماعی و پیام رسان نظیر اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک و .. بی شک وتردید در راستا سرویس ها این چنینی ، فالونیک یک منشاء دوچندان تمام را مهیا نموده می باشد تا کاربران همین شبکه ها به آسودگی و اطمینان هرچه اکثر بتوانند در بستری امن نیاز های خویش را برطرف نمایند .. یکی از از فاکتور های مهم برای به اکران درآمدن ویدیو IGTV شما در قسمت POPULAR VIDEOS (ویدیوهای دوستداشتنی IGTV) دریافت بازدید های باکیفیت در بهترین دوران ممکن برای آن ویدیو می باشد .

خرید ویو استوری اینستاگرام

برای بارگذاری یک فیلم IGTV ، از نمایه اینستاگرام ورقه منو ساخت کنید. تیتر و توضیحات ویدیوی آیتم حیث خود را بیش تر نمایید و تصویر جلد را ویرایش کنید ، که کاربران قبل از شروع پخش فیلم بازدید می کنند. بخش اعظمی از کاربران سوال مینمایند به چه صورت یک فیلم طولانی را در اینستاگرام پست کنیم؟ پاسخ به این سوال مضاعف بی آلایش می باشد و شما در کمنترین روزگار میتوانید ویدیوهای طولانی خود را در پست های خود قرار دهید.
اگر نمی‌خواهید فردی عکس‌ها یا این که ویدیوهای IGTV شما را ببیند، می‌توانید او را بلاک کنید. اینستاگرام جدیدا قابلیتی به نام IGTV را اضافه کرد که اهمیت استفاده از آن اعضا می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را آپلود کرده و دارای دیگران به اشتراک بگذارند. شما ویدیوهای قسمت نوع Mohsen Iz بلاگر پیروز در راستا طنز را در حیث بگیرید. ایشان اهمیت مجموعه موفقش در بازه های زمانی مختلف، سریال های طنزی را ساخت و در IGTV اینستاگرام، قرار می دهد که در بعضی مورد ها حتی اکثر از سریال های تلویزیونی، آیتم استقبال قرار می گیرد.

نحوه‌ی تولید شبکه IGTV

همانطور که فراتر هم گفته شد، IGTV هم به صورت یک اپلیکیشن مجزا و نیز به صورت یک قابلیت و امکان باطن برنامه اینستاگرام وجود دارد و ما می خواهیم هر دو طریق را گزینه تحلیل قرار دهیم. قابلیت تماشای ویدئوهای افراد در ورقه پروفایل آن ها بدون آنکه نیاز باشد فعالیت خاصی انجام دهیم. ولی به شرطی که اینستا آپدیت باشد که در قسمت بعدی به شکل تام آن را تفسیر می دهیم. ربات تلگرام Regram Regram یک ربات کاربردی در تلگرام هست که برای دانلود IGTV اینستاگرام است. ویدئو به جهت ما ارسال می‌گردد و می‌توانیم آن را دانلود کنیم. اما در این روزهای فیلتربودن تلگرام، به جهت دانلود هر ویدئو می بایست طاقت ایوب داشته باشیم.

برای اینکه بدانیم چگونه کلیپ ویدیو خود را در IGTV قرار دهیم مراحل زیر را دنبال کنید:

استوری ها نیز ویو منحصر به فرد به خویش را دارند و اهمیت ویو ویدئو فرق میکند. در کلیه بسته های بازدیدی هرمکس 10 درصد مشاهده اکثر ارسال می گردد. تولید محتوا متنی، صوتی و تصویری، تبلیغ در نتورک های اجتماعی، و عصر های دیجیتال مارکتینگ از خدمات رایا مارکتینگ می باشد.عقیده داریم دیجیتال مارکتینگ و ‌ICT آتی ما را رقم میزنند. حساس داغ شدن بازار رقابت و شکل گیری هزاران شغل در هر روز ، می اقتدار گفت که تبلیغات به جهت کسب و امور فراوان انتخاب کننده و لازم است. وبسایت پرشین ادز اهمیت هدف تجمیع و ارائه گسترده کل سرویس ها تبلیغات فضای مجازی در خرداد ماه 1399 کار خود را شروع نمود.

لایک IGTV واقعی

در همین قسمت شما بر بر روی آرم + در بالا سمت راست ورقه ضربه می زنید. هر گونه بهره‌گیری از مطالب مجله کاپریلا به معنی پذیرش وضعیت استعمال از آن بوده و اسکن بخش یا تمام هر کدام از مطالب، فقط اساسی کسب مجوز کتاب قابلیت و امکان پذیر است. اهمیت آموزش و هدایت مخاطبین، شما برنده به ایجاد یک ارتباط واقعی و نزدیک اساسی آنان خواهید شد. اگر شما هم مایل به تولید مجموعه IGTV خود هستید، همین نکته ها استراتژیک به شما کمک خواهند کرد. این مجموعه‌ها می‌توانند در قالب قسمت‌های هفتگی و در آیتم یک مورد قضیه معلوم و واحد تولید شوند. “اگر هزینه به جهت تان اهمیت نیست، خیلی ریلکس یک گوشی اپل خریداری…
اکنون بخش اعظمی از اینفلوئنسرها، برندها و پیج‌های فعال در اینستاگرام می‌توانند ویدیوهایی که می‌سازند را سوای توجه به زمانه و تنها بر مبنا موضوع منتشر کنند. همینطور امکان تکثیر ویدیوهای افقی سبب شده تا بعضا دیگر از ویدیوهایی که امکان تکثیر در این پلتفرم را نداشتند، حالا در آن منتشر شوند. قابلیت و امکان ارسال نظر و گذاشتن کامنت هم سبب می شد تا بر محبوبیت این خصوصیت افزوده شود و آن را اکثر Live Saver Instagram کلیدی یوتیوب مورد مقایسه قرار دهند. در در آغاز اینستاگرام صرفا یک شبکه‌ اجتماعی عکس‌‌محور بود که می‌توانستید ویدیوهای تا 15 ثانیه را نیز روی آن داشته باشید؛ البته هرچه گذشت مسئولان این شبکه اجتماعی به مهم ویدیو بخش اعظم پی بردند. حال نه‌تنها انحصار 15 ثانیه‌ای به جهت ویدیو در پست به 1 دقیقه رسیده، بلکه می‌توانید در نصیب IGTV ویدیو‌های بیش از 1 دقیقه تا 1 ساعت را هم بازدید کنید.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید