Ads به صورت خطرناک و غیر قابل تنظیم لب تزریق سیل Instagram and Snapchat

تبدیل شدن به یک ناظر مردم ادعا می شود حرفه ای آموزش دیده اند تبلیغات لب تزریق در رسانه های اجتماعی در ک

توسط NEWSPISHGAMANNN در 6 تیر 1399
مردم ادعا می شود حرفه ای آموزش دیده اند تبلیغات لب تزریق در رسانه های اجتماعی در کنار عکس نشان میدهد که چگونه آنها می توانند به لب خود را "بیشتر خوش مزه". تبلیغات برای این ارزان روش جذب تعداد زیادی از مشتریان بسیاری از آنها بسیار جوان که در آرزوی به استانداردهای خاص از زیبایی است. اما بسیاری از این مشتریان را در نظر نمی خطر و یا غیر قانونی, از این روش که در حال انجام در سراسر فرانسه است.

بسیاری از این تبلیغات برای تزریق اسید هیالورونیک است که می توان با یک سرنگ یا سوزن کمتر دستگاه. این اسید است که به طور طبیعی موجود در بدن انسان نیز مصنوعی تولید شده به عنوان یک پرکننده های پوستی اضافه کردن حجم به نقاط مختلف خود را به صورت (گونه ها و لب های زیر چشم خود را). آن را به عنوان یک "مهاجم دستگاه پزشکی" که در آن تزریق شده است.

این screengrab نشان می دهد Instagram داستان تبلیغات تزریق اسید هیالورونیک.

این Instagram حساب تبلیغ تزریق اسید هیالورونیک.
 

"آن را مانند او butchering من برای 15 تا 20 دقیقه"

بیست و شش ساله Sheyma (این اسم واقعی او نیست) یه لب تزریق در سالن زیبایی به نام, زیبایی, نوار زمان در گرونوبل فرانسه در ماه نوامبر سال 2019.
 
من تماس سالن زیبایی در اسنپ چت و آنها به من گفتند به یک قرار ملاقات در Planity [یادداشت سردبیر: یک وب سایت که در آن شما می توانید قرار ملاقات های آنلاین مختلف سالن]. من در حال حاضر تزریق لب انجام می شود هنگامی که در یک درمانگاه اما من تصمیم به رفتن به زیبایی نوار زمان به دلیل آن را بسیار ارزان تر است. وجود دارد 1 میلی لیتر تزریق هزینه 180 € در حالی که همان درمان هزینه 300 یورو در یک کلینیک.

زمانی که من به ساختمان که در آن زیبایی نوار زمان واقع شده بود من نمی بینم هر نوع علامت بنابراین من تا به حال به تماس با آنها را برای دریافت در. سالن زیبایی در یک آپارتمان. اتاق نشیمن راه اندازی شد تا به عنوان پذیرش. در پشت وجود دارد یک نوع خواب با چند مختلف تخت به طوری که آنها می تواند به درمان مشتریان متعدد در یک بار. وجود دارد سه کار وجود دارد. یکی به نام کوکی در شارژ لب تزریق میشود. او گفت که او بود "خبره" اما من نمی هر گونه سوال بپرسید. دو زن دیگر انجام شد مراقبت از پوست درمان مژه.
 

"او از من بپرسید که چگونه من قدیمی بود و یا اگر من تا به حال هر گونه مشکلات پزشکی"

کوکی نیست از من بپرسید که چگونه من قدیمی بود و یا اگر من تا به حال هر گونه مشکلات پزشکی. او با قرار دادن بر روی دستکش و او با استفاده از یک سوزن برای تزریق لب های من. من از او بپرسید چه محصول او با استفاده از دلیل من فکر کردم آن بود هیالورونیک اسید است.

این احساس او butchering من jabbing من بیش از همه. در مجموع آن حدود 15 یا 20 دقیقه از درد و رنج حتی اگر آن نمی صدمه دیده و در تمام زمانی که من رفتم به درمانگاه. در پایان او یک ویدیو از لب های من در یک زاویه خوب به طوری که او می تواند ارسال آن را در اسنپ چت. شما تنها می تواند پرداخت به صورت نقدی و یا از طریق پی پال.
 

"توده های کوچک به نظر می رسد"

من تا به حال کبودی بر روی لب های من برای 15 روز آینده. زمانی که من این روش در کلینیک کبودی تنها به طول انجامید به مدت پنج روز. پس از 15 روز کمی قهوه ای علائم و توده های کوچک به نظر می رسد بر روی لب فوقانی. من منتظر برای دیدن اگر آنها می خواهم برود اما آنها هرگز.
این Sheyma لب بیش از شش ماه پس از یک تزریق از "زیبایی نوار زمان".
 
من دوباره تماس, زیبایی, نوار زمان در Instagram در مه 29 به آنها بگویید که در مورد عوارض است که من تا به حال تجربه کرده است. من هم خواسته برای بازپرداخت و به آنها گفتم که من که قرار بود به شکایت و آنها را تبلیغ بد. آنها هرگز پاسخ داد و به جای مسدود شده, بنابراین من نمی تواند آنها ارسال هر پیام است.

در پایان من یک قرار ملاقات با یک جراح به دست آوردن همه چیز را برداشته [یادداشت سردبیر: یک آنزيم هيالورونيداز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حل هیالورونیک اسید در صورتی که اتفاق می افتد به محصول است که تزريق شد.] از من خواسته جراح برای نوشتن یک بیانیه است که من می تواند استفاده از زمانی که پرونده شکایت.


داستان مثل این فوق العاده رایج است. بسیاری ها به اشتراک گذاشته شده در "جعلی انژکتور" Instagram حساب که تلاش می کند برای بالا بردن آگاهی در مورد خطرات ناشی از گرفتن یک تزریق از کسی است که ندیده و نمی باید مجوز مناسب برای اداره این نوع از درمان است.
این دختر جوان و نوجوان نیز تا به حال عوارض پس از گرفتن لب, تزریق, در, زیبایی, نوار زمان. داستان خود را به اشتراک گذاشته شده در "جعلی انژکتور" Instagram account.
 
تیم ما تلاش برای تماس با زیبایی نوار زمان استفاده از واتساپ با شماره ذکر شده در Planity اما ما نمی توانید پاسخ.
این تصویر گرفته شده در اوایل ماه ژوئن نشان می دهد که زیبایی نوار زمان Instagram account.

 

چرا این شیوه بسیار مشکل ساز...

این شیوه مشکل برای تعدادی از دلایل. اول از همه افرادی که تبلیغ این تزریق در Instagram اغلب مبهم باقی می ماند در مورد مدارک تحصیلی خود را. آنها خود را توصیف به عنوان "حرفه ای", "پزشکان" و یا "تکنسین های خبره" بدون دادن هر جزئیات.
 
ادعا می شود پزشکان

برخی از مردم تبلیغات خدمات خود را به رفتن و حتی بیشتر و در واقع به دروغ ادعا می کنند به پزشکان. با این حال تیم ما جستجو در دایرکتوری گواهی پزشکان از طریق فرانسه هیئت پزشکی و نمی پیدا کردن نام خود را. این ادعا نادرست هستند, جرم و مجازات زندان زمان و 15000 یورو جریمه تحت قانون فرانسه.
برخی از مردم تبلیغات آنلاین تزریق به دروغ ادعا می کنند به پزشکان (screengrab #1) در حالی که دیگران می گویند آنها "تکنسین های خبره" (screengrabs #2 و #3) بدون دادن هر گونه اطلاعات بیشتر.

غیر قانونی عمل پزشکی

در فرانسه تنها پزشکان مجاز به تزریق هیالورونیک اسید در زیر پوست بیمار با توجه به پزشکان مختلف صحبت کرد که به تیم ما از جمله کارشناسان از پاریس به دادگاه تجدید نظر.

اگر شما یک دکتر و تزریق این محصول به هر حال پس از آن شما می تواند به صورت دو سال در زندان و از 30000 یورو جریمه به صورت غیر قانونی عمل پزشکی با توجه به قانون.

این گزیده ای از یک Instagram داستان نشان می دهد که یک زن انجام تزریق با سوزن.

برخی از پزشکان به نظر می رسد فکر می کنم که آنها می توانید انجام دهید این درمان به طور قانونی با استفاده از یک دستگاه به نام Hyaluron قلم. به جای یک سوزن قلم با استفاده از هوای فشرده برای سوق دادن محصول در 800 متر/hr طریق یک سوراخ کوچک و در زیر پوست. پزشکان صحبت کرد که به تیم ما اما گفت که این عمل است که هنوز هم غیر قانونی-آیا شما با استفاده از یک سوزن یا نه.

تیم ما صحبت کرد و به Dermaglow فرانسه یک سالن ارائه می دهد که این درمان است.

"این روش قانونی است اما پزشکان آن را دوست ندارم چرا که آنها صرف 12 سال در مدرسه به یاد بگیرند که چگونه به انجام [چیزی مانند] که پس از یک روز از آموزش ما می توانید انجام یک تزریق بدون سوزن."

در واقع, اگر شما نگاه آنلاین شما در پیدا کردن تعدادی از دوره های آموزشی برای استفاده از Hyaluron قلم آگهی. بسیاری از آنها در آخرین مورد در روز است.

این زن است که با استفاده از یک Hyaluron قلم.

هیچ سوال در مورد یک تاریخچه پزشکی بیمار قبل از تزریق

هر آنچه که قانون می گوید: این پزشکان به وضوح ندارد و همان دانش و مهارت به عنوان پزشکان آشکار است که در شیوه های خود را. بررسی ما نشان داد که تعداد بسیار کمی از درخواست مشتریان خود را از سن یا سابقه پزشکی قبل از انجام تزریق.

اما درخواست یک مشتری در مورد سابقه پزشکی خود را بسیار مهم است با توجه به دیوید مودیانو که شیوه های لوازم آرایشی و بهداشتی پزشکی در پاریس: "برای مثال اگر کسی یک اختلال ایمنی خودرو, پس از آن ما نیست تزریق."

این screengrab نشان می دهد یک بررسی انجام شده توسط "جعلی انژکتور" Instagram حساب که نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از پزشکان از مشتریان خود سوالات قبل از انجام تزريق ،
 
Botched درمان قرار داده مشتریان بهداشتی در معرض خطر

با کمتر آموزش این پزشکان نیز بیشتر احتمال دارد به سرهم بندی کردن و درمان است.

"اگر تزریق ماده مهاجرت به سمت عروق, آن می تواند جلوگیری از آن و در نتیجه نکروز [یادداشت سردبیر: بافت مرده]. این به نوبه خود می تواند منجر به کوری شود. نیز وجود دارد خطر ابتلا به عفونت به عنوان مثال اگر پوست فرد نبوده است به درستی ضد عفونی و یا اگر اتاق که در آن عمل است که انجام نشده است به درستی بررسی می گوید:" Sameh Bougossi که شیوه های لوازم آرایشی و بهداشتی پزشکی در پاریس.

نیز وجود دارد بسیاری از خطرات مرتبط با Hyaluron قلم.

"از آنجا که این قلم با استفاده از هوای فشرده برای تزریق این محصول آن است که بسیار آسیب زا برای پوست و محصول به راحتی می توانید به مهاجرت به سمت عروق. با سوزن, اما, شما می توانید تزریق محصول به آرامی می گوید:" Dr مودیانو.

این وزیبایی است تبلیغات تزریق با استفاده از یک Hyaluron قلم.
 
ریشه های ناشناخته برای محصولات تزریق شود

Dr Bougossi می گوید وجود یک روش مهم به دنبال در هنگام استفاده از این محصولات است.

"جعبه حاوی محصول است که به ما تزریق دو برچسب بر روی آن است که نشان می دهد بسیاری, تعداد, تاریخ انقضا و کمیت. من نگه داشتن یکی از این برچسب و یکی دیگر را به بیمار است."

بدون که برچسب مشتریان در واقع نمی خواهد می دانم آنچه محصول تزريق در آنها است.

Dr Bougossi فکر می کند که توده کوچک است که به نظر می رسد بر لب Sheyma ممکن است نتیجه یک "محصول با کیفیت ضعیف."

"من صحبت کرد و به یک وبلاگ نویس که لب تزريق روغن پارافین," او گفت:.

دکتر مودیانو دیده است و موارد مشابه.

"روز دیگر من تو را دیدم یک بیمار مبتلا به فیبروز [یادداشت سردبیر: شکل گیری بافت فیبری یا زخم]. لب های او شده بود با تزریق کلسیم آپاتيت حتی اگر این محصول نباید مورد استفاده قرار گیرد برای لب. چگونه شما می دانم که اگر این تکنسین ها در حال استفاده از محصولات است که با سلامت و ایمنی استاندارد؟"

"شایع ترین عوارضی است که مردم تجربه پس از تزریق توسط یک uncertified تکنسین سخت تشکیل توده در لب خود را" گزارش "جعلی انژکتور" Instagram account.

این عکس نشان می دهد که وبلاگ نویس ذکر شده توسط Dr Bougossi. او دچار یک botched لب تزریق در یک سالن زیبایی است. او Instagram داستان به اشتراک گذاشته شده توسط "جعلی انژکتور" Instagram account.
 
شکایت ملاقات با سکوت

نهایی مسئله مهم این است که بسیاری از این ندیده پزشکان قادر به مدیریت عوارض بالقوه ناشی از تزریق.

"[پزشکان] ما می دانیم که چگونه برای مدیریت عوارض. ما می توانیم تشخیص بالینی نشانه ای از یک مشکل" دکتر مودیانو گفت. او می گوید او و دیگر پزشکان نگران هستند که چگونه اغلب آنها دیدن بیمارانی که تا به حال botched درمان است.

با توجه به "جعلی انژکتور" Instagram حساب بسیاری از این پزشکان چشم پوشی از مشتریان که دوباره با آنها تماس بگیرید در مورد یک مشکل است.

با توجه به کارشناسان پزشکی صحبت کرد که به تیم ما این پزشکان شد و به احتمال زیاد با جرم, اگر یک مشتری ثبت یک شکایت در مورد عوارض.

فرد در حال اجرا "جعلی انژکتور" Instagram account آغاز شده صحبت کردن در برابر این شیوه در کنار آژانس فرانسوی برای ایمنی از محصولات بهداشتی.

مقاله توسط Chloé Lauvergnier.
 tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب