بازیکنان بیس بال اتحادیه می گوید مذاکرات بیش از, می گوید MLB برای تحمیل فصل

لس آنجلس — لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط گفت: صاحبان شنبه که زمان برای مذاکره بود و این که کمیسر دفتر ب

توسط NEWSPISHGAMANNN در 25 خرداد 1399

لس آنجلس — لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط گفت: صاحبان شنبه که زمان برای مذاکره بود و این که کمیسر دفتر باید پیش بروید و دیکته چقدر طول فصل خواهد بود و زمانی که بازیکنان باید گزارش کار.

"بیشتر گفت و گو با لیگ خواهد بود بیهوده" MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک در بیانیه ای گفت. "از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن."

اتحادیه تنظیم صحنه برای صاحبان برای تحمیل یک فصل کوتاه, انتظار می رود در محدوده 50 بازی و اتحادیه خواسته برای صاحبان به توضیح دهید که چگونه آنها را انجام دهد تا در روز دوشنبه. بازیکنان خواهد بازی برای سرشکن حقوق ارائه شده در مارس 26 توافق و احتمالا نمی خواهد مورد نیاز را فراهم رضایت برای گسترش postseason.

"بازیکنان باقی می ماند و ایران در موضع خود را که یک روز کار ارزش روز پرداخت به خصوص در یک وضعیت که در آن بازیکنان و خانواده های آنان خواسته شده را بار دیگر و خطرات" MLBPA مذاکره بروس مایر نوشت: در نامه ای به معاون کمیسر دن Halem. "داده های خود را ادامه داد و اصرار صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض کنیم این مذاکرات در حال پایان است."

در رد صاحبان جمعه پیشنهاد 72-بازی فصل کمتر از سرشکن حقوق بازیکنان بودند در خصوص مزاحمت اخبار شنبه که لیگ و Turner Sports شد نزدیک به توافق بر روی یک تلویزیون جدید حقوق معامله است. نیویورک پست گزارش اولين معامله; ورزشی مجله کسب و کار با ارزش این قرارداد در حدود $3.76 میلیارد دلار بیش از هفت سال است.

معامله را پوشش می دهد فصل آینده و نه یک جریان اما زمان از این گزارش بود نه مطلوب برای لیگ — در میان یک acrimonious مذاکره با بازیکنان که باید در برابر مالکیت اصرار که فن بازی در طول COVID-19 pandemic نیاز به یک دوم کاهش پرداخت و چهار روز پس از صاحب سنت لوئیس کاردینالز گفت: "این صنعت بسیار سودآور بود کاملا صادق است."

صاحبان ادعا کردهاند که از دست دادن پول برای هر فن-بازی رایگان بازی های برگزار شده در این فصل و خواسته بازیکنان را به کمتر از سرشکن حقوق ارائه شده در مارس 26 قرارداد ، بازیکنان را رد کرد که درخواست, در بخشی به دلیل آنها می گویند صاحبان موفق به ارائه اسناد و مدارک کافی برای پشتیبانی از این ادعا ضرر و زیان است.

روز چهارشنبه کمیسیون راب مانفرد متعهد در MLB Network: "ما در حال رفتن به بازی بیس بال در سال 2020 است. صد در صد."

در روز شنبه بعد از اخبار ورزشی ترنر معامله شکست یانکی ها جالب کریس Iannetta در توئیتر خود نوشت: "من حدس می زنم ما می دانیم که چرا وجود دارد را 100% یک فصل این سال است."

لایحه Shaikin لس آنجلس تایمز نویسنده است.tinyurlv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب