بایرن مونیخ بایرن مونیخ ضرب و شتم اینتراخت فرانکفورت در خالی ورزشگاه

صادر شده در: 23/05/2020 - 21:37Modified: 23/05/2020 - 21:37 بایرن مونیخ ضرب و شتم اینتراخت فرانکفورت 5-2 در

توسط NEWSPISHGAMANNN در 3 خرداد 1399

صادر شده در: Modified:

بایرن مونیخ ضرب و شتم اینتراخت فرانکفورت 5-2 در شنبه بازمانده مختصری در نیمه دوم باز گشت ترساندن به ماندن چهار نقطه روشن از بوروسیا دورتموند در بالای بوندسلیگا با هفت بازی باقی مانده به بازی.

تبلیغات

این مدافع فکری به حال این بازی پیچیده پس از تلاش های از لئون Goretzka توماس مولر و Robert Lewandowski به آنها داده بود 3-0 سرب در خالی آلیانز آرنا.

اینتراخت مدافع مارتین Hinteregger گرفتار بایرن دفاع چرت زدن به اعتصاب دو بار در سه دقیقه و تزریق زندگی جدید به روبرو می شوند.

در عین حال بازدید کنندگان سپس به سرعت به دور دو گل - با Alphonso دیویس در pouncing دفاعی خطا در ساعت و Hinteregger به ثمر رساندن یک گل به خودی در دقیقه 74.

بایرن که تا به حال سابق بازیکن و باشگاه, رئیس, Franz نادر باقری از غرفه در لژیون در 61 امتیاز با دورتموند که میزبان مدافع روز سه شنبه در 57 زیر را 2-0 برنده بیش از ولفسبورگ.

بوندسلیگا از سر گرفته و در هفته گذشته با طرفداران در حضور و غیاب پس از معلق برای بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ارام قهرمانان

این اولین بار بود که بازی به بازی بدون هواداران بایرن در زمین اما قهرمانان نگاه بی ریا به عنوان مولر راه اندازی اولین هدف خود 17th, کمک فصل و برداشت دوم خود را.

لهستان مهاجم Lewandowski تعقیب Gerd Mueller 40-هدف رکورد مسافت از فصل 1971/72 ضربه خود را 27th, کمپین یک دقیقه پس از راه اندازی مجدد قبل از Hinteregger دو هدف را بترساند.

اما بایرن نگهداری سرد برای خود 12th پیروزی در 13 بازی گذشته خود را که نگه داشته و آنها را مورد علاقه های شما برای هشتم مستقیم عنوان.

دورتموند به دور از خود را به بهترین خود را 2-0 برنده شدن در قرعهکشی و امیدوارند مدافع تشک جنجالی که می تواند بازیابی از پاشنه پا آسیب است که او را در حاصل کار دو تیم برای بازی روز سه شنبه مقابل بایرن.

آلمان بین المللی کای Havertz به ثمر رساند بریس برای بازی دوم در ردیف منجر به بایر لورکوزن به پیروزی 3-1 در بوروسیا منچنگلدبچ آنها به عنوان جهش-frogged مخالفان خود را برای رفتن سوم در 53.

RB لایپزیگ, 51, سفر به Mainz 05 در روز یکشنبه.

(رویترز)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن