جشنواره کن annnounces خط به بالا برای جشنواره لغو Covid

صادر شده در: 04/06/2020 - 08:11Modified: 04/06/2020 - 08:11 از خالی سینما در پاریس, برگزارکنندگان جشنواره فی

توسط NEWSPISHGAMANNN در 15 خرداد 1399

صادر شده در: Modified:

از خالی سینما در پاریس, برگزارکنندگان جشنواره فیلم کن روز چهارشنبه اعلام کرد این فیلم که در وجود در ممکن است تا به حال آن نشده است لغو همه گیر.

تبلیغات

انتخاب شد, ورزش در چه ممکن است برای جشنواره کن, بین المللی, فرانسوی, جشنواره که برای آخرین 73 سال بوده و یکی از معتبر ترین و glitzy سالانه گردهمایی سینما. جشنواره کن در اصل میله میله برای اواسط ماه مه در ابتدا در نظر گرفته تعویق انداختن ژوئیه اما در نهایت داد تا در سال 2020 edition.

شنیدن آنچه را که باید برای اولین بار در Crosiette در این سال پیشنهاد وسوسه انگیز عکس از لغو کن. دو فیلم "12 سال بردگی" استیو مک کوئین فیلمساز — "حرا" و "عاشق راک" — تا به حال شده سر به جشنواره کن گفت: مدیر جشنواره تیری Fremaux به عنوان وس اندرسون "فرانسه اعزام" و Pete Docter را پیکسار فیلم "روح".

Fremaux اعلام کرد 56 فیلم هایی که انتخاب شدند از یک رکورد ارسالی 2,067 دفاع کرد گرفته شد که ریخت و با وجود بحران بهداشت و درمان. "من می توانید ببینید که فیلم زنده و لگد زدن" گفت: Fremaux نشسته در مرحله UGC Normandie سینما در پاریس در کنار جشنواره کن' رئیس جمهور Pierre Lescure.

انتخاب, اعلام, معمولا ساخته شده در مارس کنفرانس مطبوعاتی قبل از پرتکاپو کثیری از روزنامه نگاران بین المللی شد و به جای ارائه شده در طول یک مصاحبه تلویزیونی که به صورت آنلاین و پخش در کانال پلاس. Lescure با اشاره به وضعیت بی سابقه ای تا به حال برخی از صعودی: این بسیار ساکت تر و Fremaux ندارد به دفع کردن سوالات از کشورهای مختلف که در فیلم نادیده گرفته شد.

Fremaux نمی تمایز بین آن فیلم شده بود قرار است برای آن انتخاب اصلی که در آن برخی از 20-25 فیلم رقابت برای نخل طلا از سازمان ملل متحد برخی از زمینه نوار کناری و یا خارج از مسابقه برای اولین بار. برخی از فیلمهای او اشاره کرد, تصمیم گرفتند به صبر کنید تا سال آینده جشنواره کن.

اعلام کرد انتخاب شامل 16 فیلم به کارگردانی زنان, افزایش دو از 2019. جشنواره کن که در آن تنها یک زن فیلمساز (Jane Campion) تا به حال برنده نخل طلایی است اغلب تحت انتقاد برای انتخاب بیشتر فیلم کارگردانی شده توسط زنان است.

اسپایک لی که فیلم قبلی "BlacKKKlansman" برای اولین بار در جشنواره کن, تعیین شده بود به ریاست هیات داوران که در انتخاب کن' جایزه است. در سال گذشته از آن رفت و به بونگ جون هو را "انگل" است که در ادامه به برنده بهترین فیلم در جوایز اسکار.

"در این زمان هر کس قادر خواهد بود به خود Palme d'or," Fremaux گفت.

همچنین در میان انتخاب: فرانسوا ازون را "تابستان '85"; Naomi Kawase است "True مادران"; هنگ Sang-soo را "بهشت"; توماس وینتربرگ را "دور دیگری"; Maïwenn را "DNA"; و Sang-ho Yeon را "شبه جزیره."

فیلم قادر خواهد بود به نام تجاری خود را به عنوان بخشی از رسمی 2020 جشنواره فیلم کن انتخاب شده است. اگر پذیرفته شده در جای دیگر این فیلم هنوز هم می توانید خود را برای اولین بار در دیگر سقوط جشنواره — باید آنها رخ می دهد — مانند کسانی که در تورنتو تلورید نیویورک و سن سباستین. در جشنواره کن برچسب خواهد بود به خصوص مفید برای از فیلمهای کمتر شناخته شده فیلمسازان; 15 فیلم چهارشنبه اعلام کرد شد کارگردان آغاز بکار.

"ما از آنها حمایت" گفت: Fremaux. "نام خود را بر روی نقشه در حال حاضر."

(AP)

  tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب