اتحادیه اروپا دادگاه تکه سفارش برای اپل به پرداخت €13 میلیارد دلار در ایرلندی مالیات

صادر شده در: 15/07/2020 - 11:50 اتحادیه اروپا, دادگاه عالی روز چهارشنبه حکومت در حمایت از فن آوری های اپل و

توسط NEWSPISHGAMANNN در 25 تیر 1399

صادر شده در:

اتحادیه اروپا, دادگاه عالی روز چهارشنبه حکومت در حمایت از فن آوری های اپل و ایرلند در آن اختلاف با اتحادیه اروپا بیش از 13 میلیارد یورو (15 میلیارد دلار) در بازگشت مالیات.

تبلیغات

لوکزامبورگ-بر اساس حکم دادگاه گفت که چند ملیتی نیازی به پرداخت 13 میلیارد یورو است که کمیسیون اتحادیه اروپا به نام برای. کمیسیون اتحادیه اروپا ادعا کرده است که اپل تا به حال غیر قانونی یار مالیات بر معامله با مقامات ایرلندی.

حاکم از اتحادیه اروپا دوم-بالاترین دادگاه در سال 2016 تصمیم تنها می تواند به دادگاه تجدید نظر در امتیاز از قانون است.

دادگاه گفت که "این کمیسیون موفق نبود در نمایش به شرط استاندارد حقوقی که وجود دارد یک مزیت است."

آن را در بیانیه ای گفت که "کمیسیون اشتباه بود به اعلام" اپل "اعطا شده بود انتخابی مزیت اقتصادی و با گسترش کمک های دولت است."

کمیسیون اروپا دستور داده بود اپل برای پرداخت هزینه های ناخالص underpayment از مالیات بر سود در سراسر اروپا بلوک از سال 2003 تا 2014. کمیسیون به این نتیجه رسیدند که کوپرتینو کالیفرنیا مبتنی بر اپل استفاده از دو پوسته شرکت های ثبت شده در ایرلند به مجوز اپل برای گزارش خود در اتحادیه اروپا سود در نرخ موثر هست زیر 1 درصد.

حتی اگر مالیات باقی مانده تحت اقتدار آن کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به دنبال ایجاد یک سطح میدان بازی میان 27 ملل با اطمینان از معاملات خاص از جمله فوق العاده کم نرخ مالیات با شرکت های چند ملیتی مانند یکی از بین ایرلند و اپل در حال وجین کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که اتحادیه اروپا این است که بی جهت هدف قرار دادن شرکت های ایالات متحده.

این حکم در یک زمان می آید زمانی که مالیات بر درآمد برای اتحادیه اروپا و سازمان ملل است به خصوص خوش آمدید به دلیل تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس. در زمانی که بسته های پول در خانواده رنج می برند که اتحادیه اروپا می خواهد به مطمئن شوید که شرکت های چند ملیتی کسب سود در این قاره پرداخت سهم عادلانه خود را بیش از حد.

در همین حال کمیسیون اروپا شد به پرده برنامه های جدید برای مبارزه با تقلب مالیاتی و تنها چند ساعت پس از این حکم در لوکزامبورگ.

"در زمان هایی از این زمانی که ما در حال عبور میلیارد یورو بسته های محرک اقتصادی ما نمی توانیم به زباله یک واحد درصد به مالیات بر درآمد" گفت: اتحادیه اروپا قانونگذار Markus Ferber از حزب دموکرات مسیحی EPP Group.

(AP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب