پاکسازی به وضع Covid-19 پاسخ به بحران در downsized روز باستیل

صادر شده در: 14/07/2020 - 05:28 رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برگزار خواهد شد سه شنبه یک روز باستیل مراسم مدرج

توسط NEWSPISHGAMANNN در 24 تیر 1399

صادر شده در:

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برگزار خواهد شد سه شنبه یک روز باستیل مراسم مدرج به پایین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین آدرس فرانسوی در نادر مصاحبه تلویزیونی به عنوان ترس رشد بیش از یک پتانسیل موج دوم از عفونت.

تبلیغات

برای اولین بار پس از سال 1945 مقامات به نام خاموش سالانه رژه نظامی در امتداد خیابان شانزلیزه در پاریس که نشانه 14 ژوئیه 1789, یورش به باستیل قلعه که راه اندازی انقلاب فرانسه.

فقط 2,000 سربازان -- نیمی از تعداد معمول -- جمع آوری خواهد شد در محل کنکورد.

با این حال پاکسازی است تجدید روایت دیگری ژوئیه 14 رئيس جمهور در مصاحبه به جزئیات برنامه های خود را برای surmounting ویرانگر اجتماعی و بحران اقتصادی ساخته شده توسط این Covid-19 شیوع.

او رها مراسم پس از به دست گرفتن سه سال پیش با یک تعهد به لرزش تا سیاست به طور معمول, اما دولت جدید تحت فشار است که برای اثبات آن را به افزایش به چالش های بی سابقه ای.

برجسته پزشکان خواست در این هفته که به صورت ماسک بود اجباری در داخل خانه در حالی که مقامات هشدار داده اند این ویروس به نظر می رسد به گسترش سریع تر در مناطق مختلف به مردم اجازه پایین گارد خود را در طول تعطیلات تابستان.

و با وجود میلیاردها یورو متعهد به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی, پرسش باقی می ماند بیش از چگونه دولت خواهد فاستر بازیابی از رکود اقتصادی انتظار می رود برای از بین بردن صدها نفر از هزاران نفر از شغل.

الیزه گفته رئیس جمهور که در این ماه خود را جایگزین نخست وزیر با یک دست در توهم می نشانی بحران بهداشت و درمان و همچنین چندین اقدامات برای احیای رشد اقتصادی است.

دوگل و انعطاف پذیری'

پاکسازی زنده مصاحبه تلویزیونی در کاخ الیزه خواهد شد در حدود 1:00 pm (1100 GMT) پس از نظامی نقد و بررسی و سخنرانی خود را به افتخار این کشور و نیروهای مسلح نیز خود پزشکان و پرستاران و دیگر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ جمعیت اجازه خواهد داشت در هر نقطه در نزدیکی میدان کنکورد برای جلوگیری از سرایت خطرات و فقط 2,500 مهمان به مشاهده نیمکت تنها با تعداد انگشت شماری از تانک ها و دیگر تجهیزات نظامی بر روی صفحه نمایش.

نیروی هوایی فرانسه هنوز هم در انجام آن سنتی flyovers از Arc de Triomphe و شانزه لیزه از جمله A400M حمل و نقل هواپیما استفاده می شود برای تخلیه Covid-19 بيمار از ضعف بیمارستانها در اوج بحران است.

این پروازها بخشی از عملیات انعطاف پذیری است که پاکسازی راه اندازی شد در ماه مارس نیز که دیدم یک نظامی بیمارستان صحرایی راه اندازی در سخت-آمار مناطق شرقی این کشور است.

نمایندگان آلمان و سوئیس و اتریش و لوکزامبورگ دعوت شده اند برای تشکر از کشورها برای مصرف در مجموع 161 فرانسوی بیماران در وضعیت بحرانی است.

پاکسازی مشاوران باید گفت که او نیز توقیف مناسبت به افتخار شارل دوگل در سالگرد 50 از کل مرگ و 80 از معروف خود تماس از 18 ژوئن 1940 به مقاومت در برابر اشغال نازی ها.

این مراسم را با یک تفسیر از سرود ملی "La Marseillaise" و یک روگذر از Patrouille de France بند انتهایی جت آبی, سفید و قرمز, دود افتخار از خط مقدم سلامت کارگران است.

بعد سه شنبه, پارک در نزدیکی برج ایفل بسته خواهد شد برای جلوگیری از جمعیت برای روز باستیل آتش بازی در پاریس و شهرهای دیگر را به نام خود نشان می دهد در دسترس نباشد.

چشم در انتخابات

پاکسازی منتقدان را متهم او را از ابتدا دست کم گرفته و سپس نادرست یک بحران است که در حال حاضر ناشی از بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در فرانسه.

او محدود خود را به چند آدرس تلویزیونی پس از ماه مارس در حالی که قبلی خود را برتر ادوار فیلیپ لذت بردم افزایش محبوبیت خود را بیش از تصور دست ثابت است.

نخست وزیر جدید ژان کستکس است riled اتحادیه های کارگری گفت: او را به حرکت به سرعت به نهایی بحث حقوق بازنشستگی تعمیرات اساسی به حالت تعلیق از بحران.

پاکسازی تحت فشار قرار دادند پیش رو در امضا اصلاحات با وجود حملات گسترده در طول زمستان که درو در بخش بر ضد دولت خشم گذاشته لخت در زرد "جلیقه" تظاهرات 2018 و 2019.

او در مصاحبه روز شنبه انتظار می رود که خود را به مجموعه ای دیگر اولویت های کمتر از دو سال است که باقی می ماند قبل از اینکه او می آید تا برای انتخاب مجدد در سال 2022.

(AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب