مایکروسافت می گوید آن است که هنوز هم به دنبال Infinite خرید پس از گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن

صادر شده در: 03/08/2020 - 03:50 مایکروسافت اعلام کرد جمعه آن را ادامه دهد مذاکرات برای به دست آوردن ما عملیا

توسط NEWSPISHGAMANNN در 13 مرداد 1399

صادر شده در:

مایکروسافت اعلام کرد جمعه آن را ادامه دهد مذاکرات برای به دست آوردن ما عملیات های محبوب به اشتراک گذاری ویدیو نرم افزار Infinite پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به ظاهر حمایت خود را زودتر تهدید به ممنوعیت چینی متعلق به پلت فرم.

تبلیغات

"پس از یک مکالمه بین مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و رئیس جمهور Donald J تهمت مایکروسافت آماده است برای ادامه بحث به کاوش خرید Infinite در ایالات متحده" این شرکت گفت: در بیانیه ای با اذعان به "اهمیت پرداختن به رئیس جمهور نگرانی" بیش از امنیت ملی است.

مایکروسافت اضافه شده است که این امر ادامه مذاکرات با ByteDance, Infinite چینی شرکت با هدف "تکمیل این بحث بعد از 15 سپتامبر."

این بیانیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که بان کی مون این برنامه است که به خصوص محبوب با مخاطبان جوان که ایجاد و تماشای آن فرم کوتاه ویدئوها و برآورد یک میلیارد کاربر در سراسر جهان.

Infinite باید به فروش و یا مسدود شده در آمریکا, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: ABC زودتر یکشنبه در حالی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در فاکس نیوز رئیس جمهور خواهد بود "اقدام در روزهای آینده با توجه به یک آرایه وسیعی از امنیت ملی است که خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین."

Infinite آن را انکار می کند می تواند یک ابزار برای هوش, با ما مدیر کل ونسا Pappas اعلام روز شنبه: "ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه."

بزرگترین بازنده'

"ایالات متحده خواهد بود که بزرگترین بازنده اگر آن را ممنوع Infinite," Daniel Castro, معاون رئیس جمهور, اتاق فکر فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد خبر داد.

"همه از آن مراکز داده در خارج از چین است و هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را به ارائه یک تهدید امنیت ملی."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که استفاده از یک فرمان اجرایی به ممنوعیت Infinite یا بین المللی اورژانس های اقتصادی قدرت های قانون, قانون اعطای رئیس جمهور قدرت را به تنظیم تجارت بین المللی در مواجهه با یک "غیر معمول و فوق العاده تهدید" از خارج از کشور به آمریکا سیاست خارجی امنیت ملی یا اقتصاد.

تهدید او باعث شده است که نگرانی بزرگ برای ما Infinite کاربران به خصوص سازندگان محتوا که پول را بر روی پلت فرم.

بسیاری از آنها را ارسال لینک کلیک کنید برای خود Instagram و یا یوتیوب حساب بنابراین نه به از دست دادن پیروان اگر پلت فرم است که در نهایت مسدود شده است.

در بیانیه خود مایکروسافت گفت که قصد دارد به "ساخت تجربه Infinite کاربران در حال حاضر دوست دارم در حالی که با اضافه کردن کلاس جهانی امنیت و حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت."

خرید Infinite می دهد مایکروسافت یک شانس برای شکستن به شبکه های اجتماعی بازار است.

این گروه در حال حاضر دارای شبکه های حرفه ای پلت فرم, لینک, و تیم های داخلی, خدمات پیام برای شرکت.

'عجیب و غریب

Pappas وعده داده شده شنبه به ایجاد 10,000 ما شغل در Infinite بیش از سه سال آینده علاوه بر 1500 نفر از کارکنان فعلی.

"نمی افتد برای این" در پاسخ ارشد تهمت دستیار پیتر ناوارو, شدید چین منتقد و معمار اصلی از جنگ تجاری با پکن است.

"چین استخدام کرده است یک دسته کامل از آمریکا لابی. آنها یک عروسک خیمه شب بازی مدیر عامل مسئول است که شرکت" او گفت: فاکس نیوز با اشاره به سابق دیزنی اجرایی کوین مایر که شد مدیر عامل شرکت Infinite در ماه مه.

عصر روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او مخالف یک تصاحب Infinite توسط یک شرکت آمریکایی یک راه حل با این وجود به توافق با بسیاری از طرف های درگیر از جمله ByteDance به گفته نیویورک تایمز.

"این عجیب و غریب است. 100 درصد فروش به یک شرکت آمریکایی... کاهش هر گونه اطلاعات مناسب حفاظت از نگرانی ایم" Alex Stamos سابق Facebook رئیس امنیتی و پژوهشگر در دانشگاه استنفورد.

"اگر کاخ سفید جان این (فروش) ما می دانیم این است که در مورد امنیت ملی," او اضافه شده است.

(AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن