Notre-Dame Cathedral: داوطلب نجاران با هدف حل و فصل بحث بازسازی

صادر شده در: 09/07/2020 - 17:46بروز رسانی: 09/07/2020 - 17:50 یک گروه داوطلب نجاران امیدوار به حل و فصل بحث

توسط NEWSPISHGAMANNN در 19 تیر 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

یک گروه داوطلب نجاران امیدوار به حل و فصل بحث بر سر چگونه پاریس را آتش زده Notre-Dame Cathedral باید بازسازی شود و با ساخت یک ماکت بخشی از ساختار سقف به طور کامل توسط دست با استفاده از تکنیک های سنتی و مواد.

تبلیغات

مسلح به تبر و اره دست این تیم از 25 صنعتگران و زنان که متعلق به یک جمعی به نام نجاران بدون مرز موفق به ساخت یکی از 25 خرپا ساخته شده است که تا سقف چوبی از Notre-Dame که آنها می گویند یکسان است به اصلی.

"این تظاهرات از تکنیک های سنتی در یکی از خرپا از چارچوب شبستان از نوتردام است که در خدمت به نشان می دهد چگونه دوام این روش از نقطه نظر اقتصادی از یک طرف و از یک نقطه نظر فنی از سوی دیگر" پژوهشگر فردریک Epaud به خبرگزاری فرانسه گفت.

شناخته شده به عنوان 'جنگل' و ساخته شده از وسیع بلوط پرتوهای 800 سال پیچیده شبکه های چوبی از برگشتن-کدبانو را پست و حقیر بود به طور کامل نابود شده در آتش سوزی سال گذشته.

پس از آن بحث درگرفته است چگونه آن را باید بازسازی شود. برخی استدلال کرده اند که بازسازی سقف اصلی غیر ممکن است که به اندازه کافی و به اندازه کافی بزرگ درختان بلوط دیگر وجود دارد در فرانسه.

مدرن جایگزین مانند بتن و فولاد پیشنهاد شده است. اما نجاران بدون مرز می گویند کار خود را ثابت می کند این سقف را می توان بازسازی شده در شکل اصلی خود را بدون هزینه بزرگ.

"ما در کمتر از یک هفته با 25 نجاران حرفه ای باید به طور کامل ساخته شده است یکی از خرپا از شبستان از نوتردام به عنوان قبل از آن بود ، یک خرپا یک هفته" گروه موسس و مهارتهای مسلکی اقدام نموده در فرانسه به وزارت فرهنگ فرانسوا Calame گفته.

"البته نه تنها وجود دارد خرپا در Notre-Dame ساختار اما این فراهم می کند برخی از پاسخ هایی که بلافاصله برطرف کردن تمام سوء تفاهم ها و اطلاعات غلط است که ممکن است وجود داشته است."tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن