ترکی جت رها کردن بمب در کردستان اهداف نظامی در شمال عراق

صادر شده در: 15/06/2020 - 02:07 ترکیه جنگنده زده کردی مبارز اهداف در مناطق مختلف شمال عراق یکشنبه شب در واکن

توسط NEWSPISHGAMANNN در 26 خرداد 1399

صادر شده در:

ترکیه جنگنده زده کردی مبارز اهداف در مناطق مختلف شمال عراق یکشنبه شب در واکنش به افزایش حملات شبه نظامیان در ارتش ترکیه در پایگاه وزارت دفاع گفت.

تبلیغات

"پنجه عقاب عملیات را آغاز کرده است. ما هواپیماهای آوردن غارها پایین تروریست ها سر" ترکیه وزارت دفاع گفت: در توییتر.

ترکیه به طور منظم اهداف حزب کارگران کردستان (PKK) شبه نظامیان در ترکیه عمدتا کردنشین جنوب شرقی و در شمال عراق که در آن گروه استوار است.

یک منبع امنیتی به رویترز گفت این جنگنده در زمان خاموش از پایگاه هوایی در ترکیه به ویژه در جنوب شرقی شهر دیاربکر و ملطیه.

وزارت دفاع پس از آن گفت: عملیات هدفمند پ ک ک در منطقه از آن دژ در Qandil در نزدیکی مرز ایران و همچنین مناطق سنجار, Zap, Avasin-Basyan و Hakurk.

"پ. ک. ک و دیگر عناصر تروریستی تهدید امنیت مردم ما و هم مرز با حملات هر روز در حال افزایش در مناطق ما پایگاه و پایگاه های" آن گفت:.

پ ک ک تعیین شده به عنوان یک گروه تروریستی توسط ترکیه و ایالات متحده و اتحادیه اروپا در زمان دست به اسلحه در برابر دولت ترکیه در سال 1984. بیش از 40 ، 000 نفر کشته شده اند و در درگیری های متمرکز در جنوب شرقی ترکیه است.

در حالی که جنگنده های ترکیه غالبا هدف پ. ک. ک را در شمال عراق و ترکیه نیز هشدار داده بود که در سال های اخیر از یک پتانسیل زمین حمله هدف قرار دادن پایگاه های پ. ک. ک در Qandil کوه.

(رویترز)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب