اقتصاد بریتانیا کاهش بیش از 20% در ماه آوریل میان Covid-19 مستند

صادر شده در: 12/06/2020 - 10:01اصلاح: 12/06/2020 - 10:02 اقتصاد بریتانیا کاهش یک رکورد 20.4 درصد در ماه مارس

توسط NEWSPISHGAMANNN در 23 خرداد 1399

صادر شده در: اصلاح:

اقتصاد بریتانیا کاهش یک رکورد 20.4 درصد در ماه مارس به عنوان کشور صرف ماه در coronavirus مستند داده های رسمی نشان داد روز جمعه در آنچه که به احتمال زیاد به پایین سقوط قبل از اینکه طولانی و بازیابی کند.

تبلیغات

در رکود که به مراتب بیشتر قبلی رکود در بریتانیا در تاریخ اخیر دفتر آمار ملی انگلیس همچنین گفت: رشد اقتصادی با 24.5 درصد در مقایسه با آوریل سال گذشته است.

هر دو قرائت شد در زیر در حال حاضر کم سابقه ضعیف پیش بینی در یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان.

"رکورد تولید ناخالص داخلی می افتد امروز در ارقام. هنگام مصرف مارس و آوریل هم اقتصاد 25 درصد کوچکتر است. اقتصاد در مارس همان اندازه به عنوان آن را در سال 2002" فایرفاکس آمار راب کنت اسمیت گفت: در توییتر.

بانک انگلستان و کشور را به دولت هشدار داده اند که بریتانیا می تواند به عنوان برای آن عمیق ترین رکود اقتصادی در سه قرن این سال است.

"در خط با بسیاری از اقتصادهای دیگر در سراسر جهان coronavirus است که با داشتن شدید تاثیر بر اقتصاد ما" وزیر دارایی Rishi Sunak گفت.

آلمانی ارقام پایین; فرانسه نیز انتظار افت

فرانسه اقتصاد به نظر می رسد مجموعه ای برای نشان دادن 15% فصلنامه انقباض در ماه آوریل تا ژوئن دوره بانک فرانسه تخمین زده می شود در روز پنج شنبه. تولید صنعتی آلمان کاهش یافته است توسط 17.9 درصد در ماه مارس داده ها نشان داد این هفته است.

با این حال سازمان همکاری اقتصادی و توسعه روز سه شنبه گفتند که بریتانیا بود البته برای بدترین رکود اقتصادی در میان کشورهای آن را پوشش می دهد با اقتصاد پیش بینی به قرارداد 11.5% این سال است.

Sunak گفت: اقدامات دولت از جمله یک طرح برای پرداخت به کارگران که تنها به طور موقت گذاشته کنار کمک های مالی و وام و کاهش مالیات برای شرکت ها به معنای بریتانیا بود "بهترین شانس را از دوره نقاهت به سرعت به عنوان اقتصاد بازگشایی".

هفته آینده خیلی از بریتانیا بخش خرده فروشی است که با توجه به بازگشایی زمانی که مغازه ها دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

خروجی در غالب بخش خدمات کاهش 19.0 درصد در ماه مارس در حالی که تولید پایین بود بیش از 24 درصد و ساخت و ساز سقوط کرد نزدیک به نیمی از.

'مارس را علامت طریق'

در سه ماه آوریل کلی اقتصاد قرارداد با 10.4 درصد از قبلی سه ماه دوره نیز بزرگترین سقوط در رکورد از فایرفاکس شروع به انتشار ماهانه اقتصادی در سال 1997.

"با توجه به این مستند آغاز شده بود کاسته در مه, مارس را به تغار در تولید ناخالص داخلی. بنابراین ما از گذشته بدترین" اندرو Wishart یک اقتصاددان با اقتصاد سرمایه گفت.

"در حالی که از این طریق در فعالیت های است که در حال حاضر پشت سر ما هزینه مالی از فروپاشی و افزایش نرخ بیکاری به بیش از 8 درصد خواهد شد که در نتیجه تنها فقط شروع به پدیدار شود."

بانک مرکزی انگلیس فرماندار اندرو بیلی گفت: او می تواند برخی از نشانه هایی از بهبود اقتصادی به عنوان coronavirus مستند محدودیت برداشته شد اما او هشدار داد هنوز هم وجود دارد به احتمال زیاد در دراز مدت آسیب های اقتصادی.

بانک مرکزی انگلستان است و انتظار می رود به اعلام افزایش بیشتر از حداقل 100 میلیارد پوند در آن خرید اوراق قرضه قدرت شلیک در هفته آینده سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus بحران از تحمیل آسیب بیشتر در اقتصاد بریتانیا.

(رویترز)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن