هفته در بررسی: پاکسازی revamps کابینه فرانسه, قوانین جدید مستند و لوور بازگشایی

صادر شده در: 10/07/2020 - 17:59 این هفته فرانسه 24 در نگاه امانوئل پاکسازی را ترمیم کابینه جدید فرانسه PM حا

توسط NEWSPISHGAMANNN در 21 تیر 1399

صادر شده در:

این هفته فرانسه 24 در نگاه امانوئل پاکسازی را ترمیم کابینه جدید فرانسه PM حاکم کردن یک جدید مستند اگر Covid-19 resurges و سالگرد 60 از موج استقلال در سراسر آفریقا.

تبلیغات

مقالات

منتقدان می گویند انتخاب کستکس به عنوان نخست وزیر جدید نشان می دهد یک پاکسازی قدرت گرفتن

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را انتخاب low-profile توهم ژان کستکس خود را به عنوان نخست وزیر جدید باعث شده است تا جدید انتقاد که میانه رهبر تحکیم قدرت حتی به نقطه گرفتی نقش برتر در دسترس نباشد.

Jean Castex at the Élysée presidential palace on July 7, 2020
ژان کستکس در Élysée کاخ ریاست جمهوری در جولای 7, 2020 لودویک مارین AFP

ترکیه چالش متحدان دشمنان در تلاش برای نقش بیشتری در صحنه جهانی

ترکیه سیاست خارجی گرفته شده متهاجم به نوبه خود در خاورمیانه و شمال آفریقا است. از یک دیپلماتیک با فرانسه بیش از یک تحریم تسلیحاتی لیبی را به استقرار نیروهای ویژه در شمال عراق آنکارا به نظر می رسد مایل به متحدان و دشمنان به طور یکسان در تعقیب آن یک نقش بزرگتر در صحنه جهانی است.

لبنان گذشته می اندازد یک آچار در آن نئو-لیبرال با این نسخهها کار

لبنان به یک کودک پوستر از پیروزی شرکت خصوصی شکست آن به جنگ داخلی فصل نادیده گرفته به این امید که سعادت را غلبه بر ضعف دولت است. اما در حال حاضر که بحران اقتصادی کنونی را پاره پاره نئو-لیبرال band-aid, می, لبنان, مقابله با زخم های گذشته است ؟

1960: موج استقلال نوردد و در سراسر آفریقا

بین ماه های ژانویه و دسامبر سال 1960 کمتر از 17 کشور در جنوب صحرای آفریقا به دست آورد استقلال از قدرتهای استعماری از جمله 14 سابق مستعمره فرانسه.

هشدار ویروس ممکن است تجدید حیات, فرانسه, قوانین دیگر "کل مستند'

دولت فرانسه روز چهارشنبه هشدار داد که افزایش در coronavirus موارد در ماه های آینده باقی مانده است یک امکان مجزا هر چند آن حکومت دیگر در سراسر کشور مستند که بیشتر فلج کردن اقتصاد کشور است.

'نه خود شی جنسی': Corsicans مهار #IWas جنبش برای به چالش کشیدن فرهنگ سکوت

رو به رشد جنبش در این جزیره از جزیره کورس harnassed این #IWas برچسب برای بازشماری و محکوم کردن اعمال خشونت جنسی آنها رنج می برد به عنوان افراد زیر سن قانونی به چالش کشیدن یک فرهنگ محلی که بیشتر استفاده می شود به قربانیان سکوت. هشتگ است که اغلب به سادگی به دنبال یک سن: #IWas7.

'اجماع' که Notre-Dame spire باید بازسازی شود و در فرم اصلی

فرانسه ورودی وزیر فرهنگ می گوید وجود یک "اجماع بزرگ" که منار مخروطی نوتردام کلیسای جامع در پاریس باید بازسازی شود و به عنوان قبل از آن بود در سال گذشته آتش سوزی ویرانگر.

Fire engulfs the Gothic spire of Notre Dame Cathedral in Paris on April 15, 2019.
آتش بلعد گوتیک spire از کلیسای جامع نوتردام در پاریس در 15 آوریل 2019. AFP/فایل

گزارش تصویری

Notre-Dame Cathedral: داوطلب نجاران با هدف حل و فصل بحث بازسازی

یک گروه داوطلب نجاران امیدوار به حل و فصل بحث بر سر چگونه پاریس را آتش زده Notre-Dame Cathedral باید بازسازی شود و با ساخت یک ماکت بخشی از ساختار سقف به طور کامل توسط دست با استفاده از تکنیک های سنتی و مواد.

مصاحبه

لیبی: کشورهایی که پشتیبانی Haftar 'در شرط بندی از دست دادن اسب' مشاور GNA می گوید:

در یک مصاحبه با فرانس 24 محمد علی عبدالله – مشاور ارشد لیبی در طرابلس مستقر در دولت توافق ملی (GNA) به رهبری Fayez al-Sarraj – رد هر گونه مذاکره با غرب قدرتمند خلیفه Haftar و یا هر کسی که به او نزدیک است.

رئیس جمهور الجزایر Tebboune می گوید فرصت وجود دارد برای 'مماشات روابط با فرانسه

در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24 الجزایر, رییس جمهور Abdelmadjid Tebboune می گوید وجود دارد یک فرصت برای رسیدن به "مماشات روابط" با فرانسه است. او معتقد است که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است "صادق" و "پاک کردن رکورد" با توجه به گذشته استعماری.

In an exclusive interview with FRANCE 24, Algerian President Abdelmadjid Tebboune says there is an opportunity to achieve “appeased relations” with France.
در یک مصاحبه اختصاصی با فرانس 24 الجزایر, رییس جمهور Abdelmadjid Tebboune می گوید وجود دارد یک فرصت برای رسیدن به "مماشات روابط" با فرانسه است. © فرانسه 24

در داخل آمریکا

Covid-19: تغییر epicentres ایالات متحده

به عنوان Covid-19 مورد افزایش در ایالات متحده — شکوه از 3 میلیون مورد در روز شنبه با 85 درصد افزایش را فقط در دو هفته — در داخل آمریکا به ارمغان می آورد شما یک ویژه برنامه با تمرکز بر کشور را از دست داده و coronavirus بحران است.

دوباره به نواز دعوت

لوور بازگشایی: یک بازدید کننده جدید تجربه در جهان محبوب ترین موزه

این بازدید ترین موزه جهان - بزرگترین جواهر در فرانسه فرهنگی تاج با حدود ده میلیون بازدید کننده در سال است. مونا لیزا و Venus de Milo خواهد شد یک بار دیگر در پاریس' لوور که بازگشایی در این هفته پس از 16 روز تعطیلی.

Ennio Morricone: خوب بزرگ و فراموش نشدنی

ما شما را به یک نگاه در این هفته اخبار فرهنگ, شروع, با مرگ یک موسیقی بزرگ است. مراسم تجلیل شده جاری شدن سیل در صورت برنده جایزه اسکار آهنگساز ایتالیایی Ennio Morricone که درگذشت در سن 91. ما همچنین بازدید از آمستردام Rijksmuseum برای کاراواجو/Bernini: باروک در رم نمایشگاه پاریس موزه Musée d'orsay که در آن نقاش فرانسوی جیمز Tissot است که در کانون توجه است.

ENCORE!
ENCORE! © فرانسه 24

شما اینجا هستید

وحشی, از راه دور زیبایی از Cirque de Mafate

واقع در وسط مراسم جزیره Cirque de Mafate جذب نزدیک به 100,000 کوهنورد در هر سال است. ذکر شده به عنوان یک سایت میراث جهانی آن را شبیه یک بزرگ آمفی تئاتر قطع از بقیه جهان با هیچ جاده ها و تنها محدود دسترسی از طریق مسیرهای پیاده روی پیاده روی و یا هلیکوپتر. پس چگونه آن 700 نفر به روز به روز ؟

پایین به زمین

آلودگی روغن: یک 'مو' وضعیت

اکسون والدز در سال 1989 Deepwater Horizon 2010, روسی قطب شمال 2020 — این روغن ریخته را برای همیشه یاد می شود به عنوان استثنایی فجایع زیست محیطی. در عین حال هر سال ما آب رنج می برند از نفت و بر اساس آلودگی در مقیاس کوچکتر. یک آرایشگاه در جنوب فرانسه است که با استفاده از یکی از بسیاری نادیده گرفته تجدید پذیر منابع طبیعی به همه چیز تغییر: موی انسان است. چگونه می توانید موهای تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به صرفه جویی در ما رجب ،

Located in the middle of Reunion Island, the Cirque de Mafate attracts nearly 100,000 hikers every year. Listed as a World Heritage Site, it resembles a huge natural amphitheatre cut off from the rest of the world with no roads and only limited access via hiking trails or helicopter.
واقع در وسط مراسم جزیره Cirque de Mafate جذب نزدیک به 100,000 کوهنورد در هر سال است. ذکر شده به عنوان یک سایت میراث جهانی آن را شبیه یک بزرگ آمفی تئاتر قطع از بقیه جهان با هیچ جاده ها و تنها محدود دسترسی از طریق مسیرهای پیاده روی پیاده روی و یا هلیکوپتر. © فرانسه 24 screengrab

خبرنگاران

Covid 19: ساخت فقیر فقیرتر

هر روز هزاران نفر از مردم در سراسر جهان همچنان به تبدیل مستقیم تلفات از Covid-19. اما گروه دیگری به آرامی در حال ظهور – غیر مستقیم قربانیان که قرارداد این ویروس هستند اما رنج می برند عواقب آن است.

TECH24

لحن در این صنعت موسیقی در نظر گرفتن یک "مجازی" است.

از John Legend به اسکات دیویس بسیاری از نام های بزرگ در موسیقی در حال هل دادن آواتار خود را در مرحله طرفداری مجازی کنسرت. این به عنوان Covid-19 همچنان به غرفه باز گشت از موسیقی زنده.می تواند فن آوری های افزایش خلاقیت ؟tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de