یانکی ها پارچ Tanaka هشدار پس از ضربه به سر توسط Stanton خط رانندگی

با Masahiro Tanaka مچاله حرکت بر روی تپه هارون قاضی بارها و بارها دست تکان داد پشت صفحه خانه و بدحجابی یک

توسط NEWSPISHGAMANNN در 15 تیر 1399

با Masahiro Tanaka مچاله حرکت بر روی تپه هارون قاضی بارها و بارها دست تکان داد پشت صفحه خانه و بدحجابی یک ویدیو نگار برای گرفتن تصاویر.

این بود یک صحنه هر کسی که می خواستم برای دیدن در استادیوم یانکی.

تاناکا شد هشدار و ارسال به نیویورک-پروتستان بیمارستان برای ارزیابی بیشتر پس از ضربه به سر توسط یک خط رانندگی کردن خفاش از هم تیمی Giancarlo استانتون در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین شنبه ترسناک صحنه لحظات به تیم اول رسمی کمپ تابستانی تمرین.

تاناکا کلاه پرواز کردن و او بلافاصله سقوط به زمین برداشت و سر خود را. مربیان به سرعت فرار به ژاپنی right-hander که ماند برای چند دقیقه قبل از نشستن ،

"این نوع از یک تصادف دمدمی مزاجی, یک در یک میلیون احتمال اتفاق می افتد گفت:" left-hander اردن مونتگمری که جایگزین تاناکا در تپه لحظه بعد. "هنگامی که آن را نشانی از آن را وحشتناک است."

مربیان تمایل به Tanaka سر و به نظر می رسد برای بررسی چشم انداز خود را. او کمک کرد و راه می رفت در خارج از زمین با کمک.

داجرز' قیمت نمی خواهد بازی: داجرز پارچ دیوید قیمت نمی خواهد بازی را در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر انداختن او در لس آنجلس اولین تا سال آینده.

پنج-زمان All-Star شد آخرین بازیکن به انتخاب کردن ارسال شنبه در توییتر که او نمی خواهد شرکت در 60 بازی فصل است که برنامه ریزی شده برای شروع جولای 23.

"پس از قابل تصور و بحث با خانواده من و داجرز من تصمیم گرفته اند آن است که در بهترین مورد علاقه من, بهداشت و سلامت خانواده برای من به بازی این فصل," او گفت:.

4 بریوز تست مثبت: آتلانتا بریوز چهار بار All-Star فردی فریمن سابق غول مسکن ویل اسمیت و دو هم تیمی های آزمایش مثبت برای coronavirus یک نامطلوب ضربه به NL East قهرمانان.

"از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما می توانید" مدیر برایان Snitker گفت: در مورد فریمن.

Snitker گفت: چهار بازیکن از جمله right-hander Touki توسن و infielder پیت Kozma توافق به تیم خود را فاش تست مثبت. Snitker گفت: فریمن تب دارد و "احساس بزرگ است."

فریمن بزرگترین ستاره در ورزش تا کنون به خود مثبت ویروس تست علنا اعلام شده توسط تیم خود را. او در اوج حرفه ای با 38 صفحه اصلی اجرا می شود و 121 RBIs فصل گذشته برای کمک به آتلانتا برنده دوم خود را, راست, NL East عنوان.

آتلانتا امضا اسمیت همه ستاره با غول های فصل گذشته به سه سال از 39 میلیون دلار معامله در ماه نوامبر. او می تواند یکی دیگر از چالش سابق غول مسکن, علامت Melancon برای نزدیک تر نقش.

اسمیت ظاهرا نشان دادن علائم.tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن