به عنوان بسیاری از ما علائم خاموش روز استقلال مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند احزاب بزرگ

صادر شده در: 04/07/2020 - 12:17بروز رسانی: 04/07/2020 - 12:17 در حالی که مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار آم

توسط NEWSPISHGAMANNN در 14 تیر 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

در حالی که مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از زیادی جمعیت و نگه دارید خاموش 4 ژوئیه جشن در میان سنبله از coronavirus موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن برای آنچه که او امیدوار خواهد بود "ویژه شب" در پایتخت کشور است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه خود را نگه دارید "سلام آمریکا" جشن روز شنبه با یک سخنرانی از کاخ سفید در جنوب چمن که او می گوید را جشن می گیرند آمریکایی میراث فرهنگی پل نظامی بر واشنگتن و یک صفحه نمایش آتش بازی است که انتظار می رود به رسم هزاران نفر به بازار ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است این است که در اجتماعات بزرگ حتی به عنوان بسیاری از جوامع تصمیم گرفته اند به قراضه آتش بازی و رژه می روند و دیگر سنت های تعطیلات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

ما را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اخطار می دهد که تجمع جرم مانند یک برنامه ریزی برای واشنگتن در حال حاضر در معرض خطر برای گسترش Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن جراح عمومی جروم آدامز که به شدت تماس خود را برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در روز جمعه در حصار نشسته وقتی پرسیده شد که در طول یک مصاحبه که آیا او خواهد احتیاط یک دوست از حضور در چنین اجتماعات بزرگ.

"این یک بله یا نه" آدامز گفت: امروز ان بی سی نشان می دهد. "هر فرد را تشکیل می دهند ذهن خود را. مردم وجود دارد رفتن به سواحل رفتن به کباب رفتن به محیط های مختلف و آنها می رویم به نگاه منحصر به فرد خود را در معرض خطر."

تهمت می خواهد به حالت عادی بازگشت

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است درد به کشور بازگشت به حالت عادی شده است و مایل به فشار پاکت نامه بیشتر از بسیاری از دولت و عمده شهرداران شهرستان در حال حاضر به رفتن.

ماه گذشته او برگزار شد اولین کمپین تجمع از اوایل ماه مارس در تولسا اوکلاهما. مغلوب ساختن پیشی جستن است عادت کرده اند به jam-packed, جمعیت, اما BOK مرکز تنها حدود یک سوم کامل برای رئیس جمهور اولین تجمع از coronavirus عصر. روز بعد او خطاب بسته بندی شده megachurch برای دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در آریزونا. چند شرکت کنندگان در هر دو رویداد عینک ماسک.

مقامات کشور گفتند که دست از 300,000 پوشش صورت به تماشاگران که جمع آوری در بازار ملی. داخل اداره, منشی, دیوید برنارد گفت: بازدید کنندگان خواهد بود تشویق به پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا با فاصله از یک دیگر. وجود دارد هیچ نشانه ای خواهد بود که اجباری با وجود توصیه های مقامات بهداشتی.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود, که گفت که او حق ندارد به تعطیل تعطیلات عینک آنجا که آن را در زمین فدرال هشدار داد که دولت فدرال در مورد خطرات آشکار از یک جمعیت بزرگ. روز جمعه او خواست ساکنان این شهرستان به هوشمند در مورد چگونه آنها را به صرف تعطیلات.

در جای دیگر فرمانداران و مقامات محلی التماس کرد با ساکنان به اقدامات احتیاطی را به عنوان آنها جشن تعطیلات.

در کالیفرنیا است که شاهد افزایش موارد در هفته های اخیر فرماندار گاوین Newsom خواسته ساکنان به جمع آوری با مردم در آنها زندگی نمی کنند و برای جلوگیری از جمعیت. نشان می دهد آتش بازی در Los Angeles, San Francisco, San Diego و در جای دیگر در دولت لغو شد به خاطر جمعیت زیادی از تشکیل

"خوشحال چهارم جولای آخر هفته و پوشیدن یک ماسک" Newsom گفت: دولت خود شهروندان است.

فرماندار ایلینوی J B پریتزکر خواست کسب و کار و ساکنان به رعایت بهداشت عمومی اقدامات بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته هشدار داد که اقدامات احتیاطی ضروری بود برای ادامه به سرعت گسترش Covid-19.

پریتزکر هشدار داد او نمی دریغ به تعطیل کردن کسب و کار است که نمی رعایت ظرفیت مورد نیاز و او را تشویق مردم برای جلوگیری از جمعیت های بزرگ و سایش پوشش صورت.

"اجازه گارد ما را در حال حاضر خواهد پرواز در صورت از پیشرفت ما بیش از بسیاری از ماه" پریتزکر گفت.

آتش بازی در خانه

برخی از آمریکایی ها امیدوار هستند را با خود آتش بازی نشان می دهد.

در کیسی را آتش بازی جمعه در کلمبیا, کارولینای جنوبی, عمدتا نقاب خریداران موج از طریق راهرو انتخاب خود مواد منفجره پس از سالانه جولای چهارم نشان می دهد لغو شد با توجه به Covid-19.

مقامات بهداشت وجود دارد دیده می شود سنبله در مواردی که دولت انتهایی تنها آریزونا و فلوریدا در 14 روز به طور متوسط از تازه تشخیص داده شده Covid-19 موارد تنظیم شده برای جمعیت.

آتش بازی فروشگاه مانند بسیاری از سراسر کشور شده است غیر منتظره ذینفع که بیشتر آمریکایی ها تصمیم گرفته اند برای قرار دادن در خود را نشان می دهد. سنبله در فروش آغاز شده و در اطراف روز یادبود.

"کل این Covid چیز واقعا بد همه در اطراف" گفت: جنگل کیسی یک چهارم نسل آتش بازی فروشنده در خانواده متعلق به فروشگاه. "اما به هر دلیل آن باعث می شود مردم واقعا می خواهید به خرید وسایل آتش بازی."

کارولینای جنوبی است برخی از لیبرال ترین آتش بازی قوانین در کشور است. غرفه در سراسر کشور فروش اتش بازی آجر است که راه اندازی یک دوجین یا بیشتر پوسته با انفجار که رقیب یک شهر کوچک سالانه نشان می دهد.

برخی از گفت: آنها در تلاش هستند تا به بهترین وضعیت. جیمی پروت محلی متخصص مغز و اعصاب کودکان گفت که او در نظر دارد به ماندن در خانه با نوه خود تنظیم کردن آتش با خیال راحت و خوردن همبرگر.

"ما را درهم و برهم کردن از طریق" پروت گفت.

(FRANCE 24 با AP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب