حباب هاکی آغاز می شود به عنوان NHL تنظیم حذفی قرنطینه در کانادا hub شهرستانها

صادر شده در: 28/07/2020 - 09:07 زمانی که Boston Bruins سوار پرواز خود را محدود به تورنتو آنها فکر آن را به ع

توسط NEWSPISHGAMANNN در 7 مرداد 1399

صادر شده در:

زمانی که Boston Bruins سوار پرواز خود را محدود به تورنتو آنها فکر آن را به عنوان فقط یک سفر جاده ای طولانی.

تبلیغات

مطمئن شوید که آنها فاصله و نقاب تا در هواپیما اما آنها در مسیر به رقابت برای جام استنلی که آنها سقوط یک پیروزی کوتاه از درآمد فصل گذشته. پاتریس برگرون گفت که او "هیجان زده و به دنبال به جلو به آنچه در آینده آینده."

آن را گشوده کمی متفاوت برای ادمونتون goaltender مایک اسمیت زمانی که او با بررسی به یک مرکز شهر هتل پنج شنبه ساعت از خانه خود را برای ماندن او امیدوار گذشته بیش از دو ماه.

"واقعیت قطعا در مجموعه" اسمیت گفت.

NHL بازیکنان از 24 حذفی تیم های بیدار شد به خود واقعیت جدید دوشنبه در مرکز شهر تورنتو و Edmonton, Alberta. قرنطینه حباب زندگی با شروع لیگ گزارش صفر مثبت coronavirus نتایج آزمون در هفته گذشته و با این وجود دور از عمومی برنامه ریزی شده است به آخرین تا زمانی که جام استنلی اعطا شده است در پاییز.

"ما به خواست گروه ما از سمت راست شروع فقط به نگه داشتن ذهن باز به خاطر همه چیز رفتن به تغییر همه چیز را به طور مداوم در نوسان روزانه, دقیقهای," مربی تیم مینه سوتا دین Evason گفت.

"آن متفاوت است. تو راهرو با نرده ها. مردم را نمی توانید ببینید. شما نمی توانید ببینید ، اما اگر شما آن را در آغوش و در حال حاضر فقط با چیزهایی که آن را بسیار سرد است."

در حالی که لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد حداقل دو بازی و با دست و پنجه نرم میامی مارلینز' COVID-19 شیوع NHL گزارش هیچ کدام از 800 به علاوه بازیکنان آزمایش در هفته پایانی اردوگاه های آموزشی برگشتم مثبت برای ویروس. که اطلاعات و به مقدار کم از موارد تایید شده در استان کانادا که در آن بازی برگزار خواهد شد اضافه شدن یک لایه از اعتماد به نفس به اولین روز از شیوه های.

مانند NBA و لیگ فوتبال در, فلوریدا, NHL راه اندازی قرنطینه محیط زیست برای بازیکنان و مربیان و کارکنان اجازه داده است که کسانی که در حباب به کنتراست که روش از اتمام فصل به کمتر سختگیرانه راه و MLB NFL در حال تلاش برای دریافت از طریق ایشان است.

"ما در یک حباب. لیگ اصلی بیس بال است نه" بوستون مربی بروس کسیدی گفت. "بدیهی است که هنگامی که شما در رسیدن به حباب به نظر می رسد به یک محیط بسیار امن."

احساس امن تیم مجاز به دریافت پایین به کسب و کار در حال آماده شدن برای نمایشگاه بازی های این هفته و شروع پلی آف این آخر هفته. آنها شروع به گرفتن غیر روحانی از زمین در هتل ها و تمرین میدان و برخی کردم برای دیدن داخل خالی عرصه آنها خواهید بود در زمانی که هاکی ری استارت بعد از مکث آغاز شد که مارس 12.

اولیه بررسی مثبت هستند.

"من کمی شک و تردید از کل فرایند قبل از این تمام شده: چگونه بود آن را به کار? چگونه می توان آنها را آماده این؟" مونترال رو به جلو و بازیکن نماینده پل بایرون گفت. "به نظر نمی رسد مانند آنها بسیار زمان بسیار توجه کنید. ... من در واقع غافلگیر آمدن به هتل. به نظر می رسد مانند آنها رو خیلی خوب راه اندازی برای ما است."

این شامل راه اندازی رایگان Tim Hortons, قهوه, مجموعه ای از رستوران ها و خصوصی حمل و نقل از هتل به میدان یخ بازی. Winnipeg مربی پل موریس رفت و تا آنجا که به تماس با آن همه "رفو عادی" در حالی که آماده شدن برای معنی دار حذف به غیر از یک نقطه در تقویم.

تابستان هاکی احساس خواهد شد مقدار زیادی طبیعی است وقتی که جن قطره.

"یک محل که در آن در واقع احساس می کند طبیعی است زمانی که شما توری اسکیت خود را تا" دیرین بازیکن تبدیل کارولینای مربی راد Brind عشق گفت. "یک محل که در آن احساس می کند مانند شما فراموش نکنید که همه در خارج نوع از چیزهایی است که همه در برخورد با, از جمله این بازیکنان است که زمانی که آنها در حال بازی است."

هنوز هم وجود دارد سوال در مورد چه کسی بازی خواهد کرد. کلمبوس مربی جان Tortorella نمی خواهد نام خود را شروع goaltender برای بازی 1 در برابر تورنتو تا روز قبل از. Brind عشق گفت: طوفان defenseman Dougie همیلتون بود و هنوز هم "نا مناسب" برای تمرین و وضعیت خود را در شک و تردید.

اما بعد یکی از hub شیوه های شهرستان نیز به ارمغان آورد برخی از خبر خوب. کلرادو rookie از سال فینالیست Cale ماکار خلیج تمپا, کاپیتان استیون Stamkos و بوستون موشک ریچارد برنده جایزه دیوید Pastrnak تمرین هستند و در مسیر بازی.

فقط آن را شروع و آن را تقریبا یک هفته روزانه تست مطمئن شوید NHL می توانید این را خاموش بکشد. اما وارد شدن به تورنتو ادمونتون حباب نشان داده شده یک گام مهم به سمت بازی در طول یک بیماری همه گیر.

"بدیهی است که خوشحال است که ما می توانیم این چیزی رفتن" و ملجأ گفت. "خیلی خوب."

(AP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن