کاستاریکا legalises ازدواج همجنسگرایان

صادر شده در: 26/05/2020 - 16:37Modified: 26/05/2020 - 16:37 کاستاریکا شد, آخرین کشور به legalise ازدواج همجن

توسط NEWSPISHGAMANNN در 6 خرداد 1399

صادر شده در: Modified:

کاستاریکا شد, آخرین کشور به legalise ازدواج همجنسگرایان در اوایل روز سه شنبه هنگامی که حکم از آن دیوان عالی کشور رفت و به اثر پایان دادن به این کشور ممنوع.

تبلیغات

زوج برگزار شد مراسم — عمدتا خصوصی با توجه به COVID-19 همه گیر اما بعضی ها که پخش شد — به مناسبت اتحادیه خود را قبل از قضات و سردفتران پس از این ممنوعیت برداشته شد در نیمه شب.

دو زن در 20s خود ازدواج درست پس از نیمه شب در یک منزل خدمات انجام شده توسط دفتر اسناد رسمی پوشیدن یک ماسک صورت که تلفظ آنها "و."

کاستاریکا ششم کشور در آمریکای لاتین به legalise ازدواج همجنسگرایان زیر اخیرا اکوادور که اجازه آن در سال گذشته است. آن را نیز مجاز در برخی از بخش هایی از مکزیک است.

این موضوع در مرکز صحنه در کاستاریکا تا سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری پس از دادگاه امریکایی حقوق بشر با صدور یک نظر است که کشورهایی مانند کاستاریکا که تا به حال امضا کنوانسیون آمریکایی حقوق بشر تا به حال به حرکت بلافاصله به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان.

این کمک سوق جمهور Carlos Alvarado به پیروزی بیش از انجیلی نامزد Fabricio آلوارادو که تا به حال مبارزه کرد و در برابر آن.

در ماه اوت سال 2018 کاستاریکا دیوان عالی کشور گفت: این کشور ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی بود و به کنگره 18 ماه برای اصلاح این یا آن اتفاق می افتد به طور خودکار. این مجلس عمل نمی کند به طوری که در نیمه شب از قانون ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان لغو گردید.

یک کمپین تجلیل از تغییر نام "من" برنامه ریزی یک سری از حوادث از جمله ساعت از پوشش در تلویزیون دولتی و پیام های از افراد مشهور از جمله میشل باشله, سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر.

Gia, میراندا, مدیر "من" کمپین گفت: پوشش تلویزیونی نیز شامل بخش در حرکت تاریخ در کاستاریکا است.

"این به ما می دهد بسیار شادی" میراندا گفت. "تنها چیزی که می تواند برنده این است کاستاریکا و در کل عشق است." او گفت که این امر کمک به کاهش تبعیض و ایجاد کشور مرفه تر و جذاب برای گردشگران است.

(AP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن