توسعه دهنده پیشنهاد سه ساختمان مجتمع در نقطه قلعه کانال از جمله بزرگ berm به عقب نگه جزر و مد

مربوط Beal دیروز ثبت طرح های پیچیده بر روی آنچه که در حال حاضر یک پارکینگ در کنار ژیلت گیاه که شامل منازل مسکو

توسط NEWSPISHGAMANNN در 7 مرداد 1399

مربوط Beal دیروز ثبت طرح های پیچیده بر روی آنچه که در حال حاضر یک پارکینگ در کنار ژیلت گیاه که شامل منازل مسکونی و دفاتر و R&D در فضا.

همچنین شامل در پر کردن آن با BPDA: بزرگ berm که می تواند تبدیل به اولین بخش از یک شهر تلاش برای محافظت از قلعه نقطه و بقیه از جنوب بوستون در پشت آن از هر دو افزایش سطح دریا و پتانسیل سیل که می تواند با بیشتر از طوفان شدید است که می تواند خمیر ساحل در امتداد آبراه که در حال حاضر سیل آن اطراف پارکینگ و راهرو در شاه جزر و مد و در طول زیادی طوفان.

زمانی که نه ضرب و شتم به عقب جزر و مد این berm خواهد بود گسترده گردشگاه با یک ناحیه در امتداد کانال. مربوط Beal می گوید: berm دقیق طراحی است که هنوز به تصمیم خواهد بود گنجانیده شده 50 سال برنامه منتشر شده توسط شهر در سال 2018 به حداقل رساندن سیلاب ریختن به داخل کانال از طریق یک سری از berms دریا دیوارها و حتی تپه های پوشیده از چمن. کلید این طرح این است که تمام قطعات در نهایت ساخته شده است; در غیر این صورت آب خواهد فقط عجله در اطراف هر سازه های ساخته شده است.

مربوط Beal پیشنهاد 17-داستان 370 واحد ساختمان مسکونی 13-داستان 332,000 فوت مربع و ساختمان اداری 8 طبقه از 400 ، 000 فوت مربع آزمایشگاه و تحقیق و توسعه ساختمان در 6.5 هکتار بسته که در آن خریداری شده از ژیلت سال گذشته است. این شرکت همچنین پیشنهاد حدود 400-فضای زیرزمینی گاراژ.

ساختمان ها قرار داده خواهد شد برای به حداقل رساندن تاثیر آنها بر تد ویلیامز تونل اجرا می شود که در زیر بسته است.

این شرکت می گوید که به عنوان بخشی از پروژه را گسترش Necco خیابان به Binford خیابان و افسنطین و خیابان در سراسر خیابان و همچنین به عنوان ایجاد یک عابر پیاده گردشگاه از Necco خیابان به Harborwalk. این Harborwalk خود را که مربوط Beal خواهد با قرار دادن جدید berm, اما آن را می گوید که می خواهد طراحی شده است به آن نگاه کنید بیشتر شبیه به یک نورد منطقه با گردشگاهها به مسیر در بالا به جای استارک یادآوری است که این منطقه مناسب است در سطح دریا در عصر دریاها افزایش.

در علاوه بر این به BPDA و مختلف شهرستان تخته و کمیسیون این پروژه نیاز به تایید وزارت امور خارجه محیط زیست تنظیم کننده با توجه به محل آن درست در کانال.

مربوط Beal امیدوار به شروع ساخت و ساز در اواخر سال 2021 با اتمام در اواخر سال 2024. هنگامی که به پایان رسید نتیجه این خواهد بود "پر جنب و جوش 24 ساعته استفاده از مخلوط محله" این شرکت می گوید: - با وجود اینکه در واقع در یک شهرستان که به مدت طولانی در برابر هر چیزی در واقع باز 24 ساعت است.

244-284 یک خیابان اعلان پروژه فرم (14.6 متر PDF).tinyurlv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن