رهبران اتحادیه اروپا اتخاذ Covid-19 بسته نجات پس از ماراتن اجلاس

صادر شده در: 21/07/2020 - 04:42 سران اتحادیه اروپا توافق رسیده است در یک طرح محرک اقتصادی خود را برای corona

توسط NEWSPISHGAMANNN در 31 تیر 1399

صادر شده در:

سران اتحادیه اروپا توافق رسیده است در یک طرح محرک اقتصادی خود را برای coronavirus-رنگ باخته اقتصاد در قبل از طلوع جلسه روز سه شنبه پس از یک متمرد اجلاس که از طریق رفت و شب را در روز پنجم.

تبلیغات

نشست رئیس چارلز میشل توییتی "معامله" در مدت کوتاهی پس از 27 رهبران توافق در یک 5.15 صبح (0315 به وقت تهران) جلسه عمومی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توییتی "یک روز تاریخی برای اروپا!" پس از معامله رسیده بود.

در حالی که یک مقام دیگر حاضر در این نشست گفت: "نتیجه گیری به تصویب رسید!".

مقامات گفت: این قرارداد که پس از میشل ارائه سازش در یک 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق حیاتی برای برطرف کردن شک و تردید در مورد بلوک بسیار آینده.

اتحادیه اروپا شد و آهسته به هماهنگی اولیه آن پاسخ به Covid-19 همه گیر و در حال حاضر ضعف در بریتانیا به خروج از جبهه یک جبهه متحد در کمک های اقتصادی خود را نشان می دهد که این می تواند به یک بحران و اقامت در ایالات.

"شده است و قله و به چالش کشیدن نشست اما این جایزه به ارزش مذاکره برای" ایرلندی نخست وزیر مایکل مارتین گفت: عنوان این اجلاس بروکسل با نزدیک شدن طول رکورد در سال 2000 نشست در شهر خوب تقریبا پنج روز کامل.

کشورهای اروپایی باید انجام یک کار بهتر از حاوی coronavirus از ایالات متحده پس از یک ویرانگر اوایل چند ماه است که آمار ایتالیا و اسپانیا به خصوص همکاری در پزشکی, سفر و اقتصادی جبهه.

بانک مرکزی اروپا دارای پمپ بی نظیر پول به اقتصاد به نگه داشتن آنها را در حالی که پایتخت چکش خود را بازیابی صندوق.

دیپلمات گفت که رهبران به نظر می رسد برای قرار دادن کنار ستمکاری بود که در راه سازش بیش از ساعت ها چانه زنی از طریق آخر هفته.

'خسیس و خودخواه'

احساسات بود زد بالا در شام روز یکشنبه به عنوان یک گروه از لحاظ مالی صرفه کشورهای شمال به رهبری هلند در زمین خود ایستاده بر روی سطح رایگان کمک های مالی در یک پیشنهاد ویژه بازیابی صندوق 750 میلیارد یورو به طور کلی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی از دست رفته صبر در ساعات اولیه روز شنبه, کوبیدن مشت خود را روی میز در نا امیدی در "استریل انسداد" توسط "frugals" دو دیپلمات گفت.

نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki نیز برافراشته در برابر "frugals" نام تجاری آنها را "گروهی از کوبی با egotistic متحده" است که در نگاه همه چیز را از طریق منشور از منافع خود است.

لهستان خواهد بود یک ذینفع بازیابی بسته دریافت دهها میلیارد یورو کمک های مالی و وام های ارزان قیمت همراه با بدهی مدیترانه-rim کشور گرفته اند که فشار از همه گیر در اروپا است.

اما لفظی skirmishing پژمرده در روز دوشنبه و رهبران homed در یک توافق در بسته محرک اقتصادی و مرتبط به آن اتحادیه اروپا 2021-2027 مشترک بودجه حدود 1.1 تریلیون یورو است.

امیدوار است برای یک معامله برای کمک به نشانی اروپا عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم فرستاده هزینه استقراض ایتالیا به پایین ترین سطح از اوایل ماه مارس تحت فشار قرار دادند و یورو به 19 هفته.

میشل پیشنهاد شده است که در 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق 390 میلیارد باید غیر پس دادنی کمک های مالی از 500 میلیارد در اصل پیشنهاد و بقیه در پس دادنی وام.

هلند تا به حال تحت فشار قرار دادند برای حق وتو در کمک به کشورهایی که backslide در اصلاحات اقتصادی اما دیپلمات گفت که در حال حاضر مایل به بازگشت یک "stop-the-clock" مکانیسم است که توسط آن عضو می تواند با قرار دادن ترمز در پرداخت سه ماه است و باید آنها را بررسی کرد.

پرداخت نیز مربوط به دولت رعایت قانون است. مجارستان با حمایت اتحادیه اروپا متحد لهستان در حال تهدید به وتو بسته اگر بودجه ساخته شد مشروط بر رعایت دموکراسی اما دیپلمات ها گفت: یک راه رو به جلو در آن پیدا شد. ($1 = 0.8728 یورو)

(رویترز)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن