فرانسه تعلیق نقش ناتو در ماموریت نیروی دریایی بیش از تنش با ترکیه

صادر شده در: 01/07/2020 - 16:04ویرایش: 01/07/2020 - 16:09 فرانسه اطلاع داده ناتو که آن را تعلیق درگیری در یک

توسط NEWSPISHGAMANNN در 11 تیر 1399

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه اطلاع داده ناتو که آن را تعلیق درگیری در یک عملیات نیروی دریایی در دریای مدیترانه پس از نتایج یک کاوشگر به یک حادثه بین فرانسه و ترکیه کشتی های جنگی رسمی در نیروهای مسلح کشور گفت: در روز چهارشنبه.

تبلیغات

این مقام گفت: در نامه ای به ناتو دبیر کل که در فرانسه ساخته شده بود چهار خواسته برای روشن شدن نقش دریا نگهبان عملیات از جمله همکاری خود را با اتحادیه اروپا ماموریت است که اجرای سازمان ملل متحد ارسال سلاح به لیبی.

روابط بین ناتو و متحدان فرانسه و ترکیه باید soured در هفته های اخیر بیش از, لیبی, سوریه و حفاری در شرق مدیترانه.

>> فرانسه پاکسازی متهم ترکیه از بازی "یک بازی خطرناک' در لیبی

فرانسه بوده است به خصوص عصبانی متهم پس از ترک کشتی های جنگی تهاجمی نسبت به آن کوربه کشتی پس از آن اقدام به بازرسی یک کشتی در ماه ژوئن که به آن مشکوک شد نقض سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی در لیبی. این کوربه عامل بود در ناتو در دریای نگهبان عمل.

ناتو باز یک تحقیق در فرانسه پس از اعتراض در طول یک اتحاد نشست وزرای دفاع در ماه ژوئن.

روزنامه فرانسوی itele گزارش روز شنبه از فرانسه فرستاده بود نامه ای به ناتو اطلاع داد از تصمیم خود برای تعلیق و نقش آن در بهره برداری دریای نگهبان تا زمانی که آن را تا به حال توضیحات.

فرانسه نیروهای مسلح, وزارت, وزارت خارجه و متفقین دریایی فرماندهی که سر تا دریا نگهبان بلافاصله پاسخ برای نظر.

فرانسه گفته است که در ژوئن 10, ترکی, کشتی های جنگی فلش رادار خود چراغ سه بار در کوربه و ترکی ملوانان نیز قرار داده و در ضد گلوله جلیقه ایستاده بود و خود را در پشت نور سلاح در طول این رویداد.

ترکیه را رد کرد و فرانسه ادعا می کند به عنوان "اساس".

فرانسه خواستار احترام لیبی تحریم

روز شنبه تصمیم به دنبال تشدید تنشها با ترکیه بیش از لیبی درگیری های که دیده می شود هر دو طرف تبادل اتهامات با افزایش تلخی در روزهای اخیر.

آنکارا با پشتیبانی سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی (GNA) در لیبی در جنگ علیه شورشیان قدرتمند خلیفه Haftar.

فرانسه مشکوک توسط تحلیلگران از پشتوانه Haftar در کنار مصر و روسیه و امارات متحده عربی اما اصرار دارد آن را خنثی است در جنگ است.

پاریس متهم آنکارا از حمل و نقل اسلحه به لیبی در سرپیچی از اجرای قطعنامه های تحریم و همچنین ارسال در نرم افزار-ترکیه سوریه مبارزان شبه نظامی تازه از جنگ وجود دارد.

"به نظر نمی رسد به ما سالم برای حفظ دارایی های ما در یک عملیات جستجو در میان کارهای مختلف برای کنترل یک تحریم در کنار متحدان که احترام نمی گذارند آن را" یک دفاع رسمی که خواسته بود به نام به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه در آشکار مرجع به ترکیه است.

پاریس خواسته های خاص "که متحدان رسما تعهد خود دلبستگی و تعهد خود را به احترام از تحریم" در سلاح به لیبی رسمی اضافه شده است.

(FRANCE 24 یمن)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن