فرانسه قرون وسطی chateaus بازگشایی به گردشگران پس از دو ماه از مستند

صادر شده در: 17/05/2020 - 22:16 فرانسه 24 کاترین نوریس-ترنت گزارش از دره Loire, که در آن بسیاری از مردم مشتا

توسط NEWSPISHGAMANNN در 28 اردیبهشت 1399

صادر شده در:

فرانسه 24 کاترین نوریس-ترنت گزارش از دره Loire, که در آن بسیاری از مردم مشتاق به دیدن گردشگران بازگشت.

تبلیغات

پس از دو ماه از بسته شدن اولین بازدید کنندگان جسارت بازگشت در داخل تاریخی بلوآ قلعه در مرکز فرانسه.

به عنوان به زودی به عنوان آنها را وارد کنید آنها استقبال با دست sanitiser ژل در حالی که کارکنان پوشیدن ماسک و پشت بام ها و ماسک برای کارکنان. اما بزرگترین تغییر شده است رسم یک کل جدید تور از قلعه است.

"آنها در حال حاضر مجبور به رفتن تمام راه های دور و پس از آن طبقه بالا به آپارتمان های سلطنتی" توضیح می دهد که قلعه مدیر الیزابت Latremoliere. "قبل از آنها می خواهم که به عقب رفته و راه دیگر اما که می توانست به معنای مردم فشردن گذشته هر یک از دیگر و لمس کردن. ما رو از شر تمام مکان های که در آن وجود دارد U-نوبه خود برای بازدید کنندگان است."

با بازگشایی در حال حاضر مديران بلوآ شتو امید به بهبود برخی از ضرر و زیان از مستند در برآورد €1.5 میلیون. در مجموع گردشگری در دره Loire به ارمغان می آورد در مورد €2.9 میلیارد دلار در یک سال نرمال و رئیس جمهور از این منطقه لابی دولت مرکزی اجازه می دهد تا سایت های مانند قلعه به بازگشایی شده است.

"این بسیار مهم اقتصادی است که ما اجازه می دهد این سایت به بازگشایی در شرایط ایمن از دوره می گوید:" فرانسوا بونو رئیس جمهور از مرکز-Val de Loire منطقه است.tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب