Ghislaine ماکسول را تکذیب کرد به قید وثیقه پس از شفاعت گناه نیست به قاچاق جنسی برای اپستاین

صادر شده در: 14/07/2020 - 20:46 ایالات متحده قاضی در روز جمعه را تکذیب کرد قرار وثیقه برای Ghislaine ماکسول

توسط NEWSPISHGAMANNN در 25 تیر 1399

صادر شده در:

ایالات متحده قاضی در روز جمعه را تکذیب کرد قرار وثیقه برای Ghislaine ماکسول جفری اپستین دیرین کاردانی به اتهام برگشتاندن دختران جوان تا اواخر سرمایه گذار می تواند از نظر جنسی سوء استفاده آنها را پس از او التماس کرد گناه نیست در یک جلسه که در آن زنانی که متهم او را قادر می سازد خود سوء استفاده تقبیح او را "شنیع" اقدامات است.

تبلیغات

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون ناتان در منهتن رد ماکسول پیشنهاد برای وثیقه پس از دادستان به تصویر کشیده ثروتمند در جامعه به عنوان یک extreme flight خطر تعیین تاریخ محاکمه برای 12 جولای 2021. دادستان متهم ماکسول کمک به اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده از دختران به عنوان جوان 14 از سال 1994 تا 1997 و دروغ گفتن در مورد نقش او در رسوبات و در سال 2016.

Maxwell, 58, به نظر می رسد با تصویری از بروکلین زندان جایی که او برگزار شد. او به نظر می رسد خسته با موهای خود را به عقب کشیده و پوشیده بود قهوه ای و تی شرت و tortoiseshell ،

بازداشت شده در جولای 2, Maxwell متهم شده است با شش جنایی شمارش از جمله چهار مربوط به حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به صورت غیر قانونی اعمال جنسی و دو برای دروغ. دادستان ها گفته اند ماکسول چهره تا 35 سال در زندان اگر محکوم کرد.

آنی کشاورز که متهم ماکسول را قادر می سازد او سوء استفاده گفت: در این جلسه که متهم "نشان داده است هرگز هر گونه پشیمانی برای او جنایات شنیع" و به دادگاه گفت "خطر ماکسول به شمار باید جدی گرفته شود."

"او یک درنده جنسی که مرتب و آزار من و تعداد بی شماری از کودکان و زنان جوان" کشاورز گفت: دادگاه است.

"بدون Ghislaine جفری نمی تواند انجام آنچه او آن را" یک ناشناس با شاکی اضافه شده, در بیانیه ای.

این متهم گفت: او می دانست که ماکسول برای بیش از 10 سال و هنوز هم احساس تهدید و اضافه کرد: "اگر او از من نیاز به محافظت می شود."

'کردن شبکه'

ماکسول وکلا تا به حال به دنبال یک وثیقه بسته از جمله 5 میلیون دلار اوراق قرضه و خانه حبس با نظارت الکترونیکی.

"متهم است که توانایی زندگی در خفا او را در آن خوب" آلیسون معارف دادستان فدرال گفت: در برابر استدلال به قید وثیقه.

وزارت معارف افزود که ماکسول نشان داده است او می تواند "زنده از شبکه به طور نامحدود." وزارت معارف گفت: در آن زمان یک سال پس از اپستاین بازداشت برای پیدا کردن ماکسول. دادستان گفت: او ثروت و متعدد شهروندی و آمریکا و فرانسه و بریتانیا نیز پشتیبانی می کند نیاز به ادامه بازداشت.

ماکسول اپستاین دوست دختر سابق و دیرین کاردانی دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire, که در آن مقامات گفت که او مخفی شده بود در یک 156 هکتار (63 هکتار) ملک خریداری شده توسط او در ماه دسامبر در یک معامله نقدی با هویت محافظت. ماکسول برگزار شده است پس از تاریخ 6 ژوئیه در شهر بازداشتگاه بروکلین زندان است.

"نه گناه خود افتخار" ماکسول گفت: پس از این قاضی از او پرسید که چگونه او می خواست برای اعتراف به اتهامات عنوان شده علیه.

اپستاین متهم شد در ماه ژوئیه سال 2019 با جنسی, بهره برداری از ده ها تن از دختران و زنان از سال 2002 تا 2005 در خانه خود را در منهتن و پالم بیچ فلوریدا. او خود را به دار آویخته شده در Aug. 10 در سن 66 در منهتن زندان است.

دادستان متهم ماکسول از برگشتاندن دختران با درخواست آنها در مورد زندگی خود را در مدارس و خانواده ها و مصرف آنها را خرید و یا به فیلم - عمل می کند که در خدمت به عنوان "prequel" به اپستین ، اپستاین شده است ارتباط اجتماعی به چند چهره قدرتمند از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و بریتانیا را از شاهزاده اندرو.

ماکسول وکلا همچنین استدلال کرد که وثیقه توجیه بود چرا که او ممکن است قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در بروکلین زندان است.

دادستان گفت: زمانی که ماموران FBI رفت به دستگیری ماکسول آنها به زور وارد خانه اش جایی که او را مخفی می کردند در یک اتاق داخلی و یک تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع در یک تلاش آشکار برای فرار از تشخیص.

ماکسول وکیل علامت کوهن گفت: در این جلسه که باز بود به ماکسول خانه و تلفن همراه خود ذخیره می شد در امن کیسه برای جلوگیری از هک توسط رسانه ها.

(رویترز)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن