"من دیدم خیلی دود و آتش': بازمانده به یاد می آورد پس از پاکستان سقوط جت

هنگامی که هواپیما در حال تکان خشونت, محمد زبیر فکر کردم این آشوب. سپس خلبان آمد بر روی آی فون به هشدار می دهن

توسط NEWSPISHGAMANNN در 3 خرداد 1399

هنگامی که هواپیما در حال تکان خشونت, محمد زبیر فکر کردم این آشوب. سپس خلبان آمد بر روی آی فون به هشدار می دهند که فرود می تواند "سخت است."

تبلیغات

لحظات بعد خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد و به یک محله شلوغ در نزدیکی کراچی فرودگاه بین المللی جان حداقل 97 نفر از کسانی که اعتقاد به مسافران و خدمه. زبیر یکی از دو بازمانده از مسافران است.

Meeran Yousaf استانی سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تنها 19 از بدن از روز جمعه سقوط شناسایی شده اند و بسیاری از اجساد به شدت سوخته بودند. سه نفر بر روی زمین مجروح شده اند و نجات خدمه بودند هنوز هم الک را از طریق آوار در روز شنبه.

سقوط هواپیما در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در فقیر و متراکم مسکونی در منطقه شناخته شده به عنوان مدل مستعمره. حداقل پنج خانه تخریب شد.

هوانوردی ملکی سخنگوی عبدل ستار Kokhar گفت: Airbus A230 حامل 91 مسافر و هشت خدمه. تنها بازمانده سقوط بود ظفر مسعود یک بانک اجرایی است.

در یک مصاحبه تلفنی از بیمارستان تخت, Zubair یک مهندس مکانیک گفت: پرواز PK8308 گرفته بود در زمان از شهر شرقی لاهور در 1 p. m. آن را صاف و بدون حادثه پرواز تا زمانی که هواپیما خود را آغاز کرد تبار در مدت کوتاهی قبل از 3 p. m.

"ناگهان هواپیما گاو خشونت بار و پس از آن دوباره گفت:" زبیر. این هواپیما تبدیل شده و خلبان صدای در آمد بیش از آی فون. آنها تجربه موتور مشکل و فرود می تواند "مزاحم" خلبان گفت. که آخرین چیزی که زبیر یاد تا زمانی که او از خواب بیدار در یک صحنه از هرج و مرج است.

"من دیدم خیلی دود و آتش. من شنیده ام مردم گریه کودکان گریه."

او crawled شده راه خود را از دود و آوار شد و در نهایت کشیده از زمین و با عجله به یک آمبولانس.

'کل خانواده فوت کرده اند'

پاکستان تا به حال تنها در اوایل این هفته از سر گرفته پروازهای داخلی در آستانه عید-al فطره که نشانه پایان ماه رمضان. بسیاری از مسافران روی عرشه پرواز بودند خانواده بازگشت به خانه برای تعطیلات گفت: وزیر علوم فواد احمد چودری.

بین coronavirus همه گیر و سقوط هواپیما در این سال بوده است یک "فاجعه" او گفت:.

"آنچه که بیشتر مایه تاسف و غم انگیز است که کل خانواده فوت کرده اند تمام خانواده هایی که در سفر بودند با هم برای تعطیلات عید گفت:" آسوشیتد پرس.

رسانه های اجتماعی و اخبار محلی گزارش گفت: زارا عابد یک بازیگر و برنده جایزه مدل بود و در میان کسانی که کشته شدند. یک بانکدار ارشد, همسر و سه فرزند جوان نیز گزارش کشته شدند. شهباز حسین (ع) که در تصادف جان باختند آسوشیتدپرس گفت او مشخص بدن او در یک بیمارستان محلی و منتظر بود تا آن را برای دفن.

پاکستان شده است در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus و زمانی که پروازها از سر گرفته و هر صندلی در سمت چپ بود خالی برای ترویج اجتماعی فاصله.

جنوب استان سند که کراچی پایتخت است کانون پاکستان شیوع با نزدیک به 20 ، 000 از این کشور بیش از 50,000 موارد است. پاکستان گزارش کرده است 1,101 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

انتقال از خلبان نهایی ارز با کنترل ترافیک هوایی, ارسال شده در وب سایت LiveATC.net نشان داد او شکست خورده بود به زمین و گردان را یکی دیگر از تلاش.

"ما از اقدام مستقیم آقا — ما از دست داده اند موتور" خلبان گفت.

"تایید تلاش خود را در شکم" کنترل ترافیک هوایی گفت: ارائه یک باند.

"آقا میدی, میدی, میدی, میدی پاکستان 8303" خلبان گفت: قبل از انتقال به پایان رسید.

ایرباس برای کمک به تحقیقات

PIA رئیس Arshad ملک به خبرنگاران گفت: روز جمعه در کراچی که تحقیقات مستقل برگزار خواهد شد اما گفت: این هواپیما در دستور کار خوب.

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا جداگانه گواهی مارس 28 گفت: تمام تعمیر و نگهداری انجام شده است. آن گفت: "این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی" استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

ایرباس گفت: این هواپیما وارد شده 47,100 ساعت پرواز و 25,860 پرواز از جمعه. این هواپیما تا به حال دو CFM56-5B4 موتورهای.

ایرباس گفت: ارائه کمک های فنی به محققان در فرانسه و پاکستان و همچنین شرکت هواپیمایی و موتور تولید کنندگان.

"ما در ایرباس در حال عمیقا غمگین غم انگیز اخبار از پرواز #PK8303 ایم" مدیر اجرایی گیوم Faury. "در حمل و نقل هوایی ما همه کار سخت برای جلوگیری از این. ایرباس ارائه خواهد شد کمک به مقامات تحقیق."

(AP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن