ایتالیا می تواند در انتقال مهاجران از اقیانوس وایکینگ کشتی نجات در روز دوشنبه

صادر شده در: 05/07/2020 - 10:07اصلاح: 05/07/2020 - 10:16 ایتالیا در حال انجام آزمایشات بر روی 180 نفر از مها

توسط NEWSPISHGAMANNN در 15 تیر 1399

صادر شده در: اصلاح:

ایتالیا در حال انجام آزمایشات بر روی 180 نفر از مهاجران نجات در دریای مدیترانه با توجه به انتقال آنها را به یک قرنطینه کشتی در سیسیل یک وزارت کشور منبع گفت شنبه.

تبلیغات

مهاجران شده اند در اقیانوس کشتی وایکینگ ها توسط SOS Mediterranee برای بیش از یک هفته با دعوا و خودکشی در هیئت مدیره باعث خیریه اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه.

یک تیم پزشکی فرستاده شده توسط مقامات در Pozzallo, سیسیل "مسلم شرایطی خاص مشکلات سلامتی و همچنین گزارش داد که برخی از تنش هایی است که تا به حال ثبت شده در کشتی در حال غلبه بر" وزارت منبع گفت.

تیم پزشکی در حال تست این مهاجران برای Covid-19 ویروس پس از آن آنها را منتقل به یک قرنطینه کشتی در حال حاضر در پورتو امپدکل نیز در سیسیل.

"وضعیت با دقت نظارت در نظر حمل مهاجران, برنامه ریزی برای جمعه 6 جولای در Moby زازا کشتی" این منبع گفت.

اقیانوس وایکینگ است که در برزخ در دریای مدیترانه در جنوب سیسیل است که منتظر مجوز از ایتالیا و مالت به offload مهاجران در امن پورت.

تنش ها افزایش یافته است در هفته گذشته شاهد گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه سرنشین این قایق به عنوان مهاجران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای از جان گذشته برای رسیدن به زمین است. دیگران تبدیل شده اند پریشان قادر به تلفن خانواده خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها امن است.

SOS Mediteranee گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که "تنها پیشنهاد کمک شده است بازدید توسط یک پزشک و یک فرهنگی میانجی صحبت کرد که به بازماندگان اما نه در یک موقعیت برای ارائه یک راه حل برای تخلیه."

این مهاجران که شامل پاکستانی شمال آفریقا Eritreans, نیجریه و دیگران برداشت شد و پس از فرار از لیبی در چهار جداگانه نجات اقیانوس وایکینگ ها در ژوئن 25 و 30.

مهاجران شامل 25 افراد زیر سن قانونی بسیاری از آنها بدون همراه توسط بزرگسالان و دو زن که یکی از آنها باردار است.

بیش از 100 ، 000 مهاجران تلاش برای عبور از دریای مدیترانه در سال گذشته با بیش از 1 ، 200 مرگ در تلاش به گفته سازمان بین المللی مهاجرت ،

رسیدن تابستان و بیشتر شرایط مطلوب در دریا ممکن است منجر به افزایش تلاش برای عبور از دریای مدیترانه با امید ورود در اروپا است.

(AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن