پاکسازی اعلام کرد برنامه ای برای نجات فرانسه صنعت خودرو

صادر شده در: 26/05/2020 - 18:20Modified: 26/05/2020 - 18:21 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز سه شنبه

توسط NEWSPISHGAMANNN در 6 خرداد 1399

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز سه شنبه پرده برداری از یک طرح به ارزش €8 میلیارد دلار ($8.8 میلیارد دلار) برای نجات کشور از صنعت خودرو از زیان های بزرگ ساخته شده توسط ویروس مستندات از جمله افزایش بزرگ برای وسایل نقلیه الکتریکی.

تبلیغات

"کشور ما نمی تواند بدون آن برندهای بزرگ – رنو, پژو, سیتروئن," پاکسازی اعلام کرد و اعلام کرد هدف از ساخت فرانسه پیشرو تولید کننده "تمیز" ماشین در اروپا است.

8 میلیارد یورو را شامل نمی شود 5 میلیارد یورو اوراق وام تضمین مورد بحث برای مبارزه رنو یا میلیون ها دولت در حال حاضر صرف موقت بیکاری پرداخت به صورت خودکار کارگران گفت: به ماندن در خانه برای هفته ها به ویروس را در خلیج است.

به عنوان خودروسازان در سراسر جهان صورت ضبط اسلامپ در فروش, پاکسازی ملاقات با نمایندگان صنعت و اتحادیه های کارگری در الیزه کاخ ریاست جمهوری صبح روز سه شنبه ویژه به بحث وام تضمین برای رنو. او سپس بازدید کننده Valeo که باعث می شود تجهیزات برای اتومبیل های برقی در کارخانه خود در شمال فرانسه که در آن او به تفصیل گسترده تر طرح نجات.

نوآوری برای حفظ شغل

مسئله حساس سیاسی از فرانسه با افتخار از آن صنعت خودرو که در استخدام 400000 نفر در کشور است و بخش بزرگی از آن در بخش تولید است. دولت می خواهد خودروسازان به توسعه محصولات نوآورانه در فرانسه و حفظ شغل در کشور است.

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفته است که خودروسازان باید متعهد به بازگرداندن تولید به فرانسه در ازای پشتیبانی می کند اما اتحادیه های کارگری با احتیاط به عنوان صنعت در آشفتگی است.

کمک انتظار می رود عبارتند از یارانه های دولتی برای مصرف کنندگان به خرید یک باطری ماشین به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مشوق برای مردم به قراضه خود را از ماشین های قدیمی و خرید پایین تر تولید گازهای گلخانه ای ،

فروش خودرو در فرانسه کاهش یافت و حدود 90 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال پیش از آن به عنوان نمایشگاه بسته شدند و کارخانه به حالت تعلیق در تولید. این کشور شروع به کاهش محدودیت در مارس 11 بعد از دو ماه سخت مستندات.

این طرح برای حمایت از این صنعت می آید در یک زمان بسیار مهم برای خودروساز رنو که آمد به ویروس بحران در خصوص بد شکل پس از 2018 دستگیری از آن دیرین ستاره مدیر عامل Carlos Ghosn.

Le Maire گفت: بقای خود را در خطر است و این دولت — که صاحب 15 درصد از رنو — نمی خواهد نیاز به رنو برای نگه داشتن همه فرانسوی خود شغل و امکانات در ازای نجات بودجه به منظور اجازه می دهد تا شرکت برای انطباق با وضعیت اقتصادی است.

ممکن است 'تعطیلی کارخانه و زیان'

رنو و نیسان برنامه ریزی شده اند اعلام روز شنبه است که انتظار می رود به نشانی آینده خود را داد. رنو اتحادیه های کارگری می گویند که آنها شده اند را به یک جلسه احضار پنج شنبه در مورد نحوه خودروساز قطع خواهد شد 2 میلیارد یورو ($2.2 میلیارد دلار) در هزینه و انتظار می رود که منجر به تعطیلی کارخانه و از دست دادن شغل در فرانسه.

فرانسوی, خودروسازان برنده میلیاردها دلار کمک مالی صندوق های پس از بحران مالی 2008 و بهره مند از دولت جایزه طرح که با تشویق مصرف کنندگان به خرید اتومبیل های جدیدتر هر چند که نمی جلوگیری از هزار نفر از کار کاهش است.

PSA که باعث می شود پژو و سیتروئن اتومبیل آمد به بحران کنونی در شکل بهتر پس از سالها هزینه-برش تحت مدیر عامل کارلوس تاوارس. PSA گزارش رکورد سود سال گذشته نیز دیده می شود فروش شیرجه رفتن در میان ویروس مستندات. آن است که در روند ادغام با فیات کرایسلر اتومبیل به ایجاد جهان چهارم-بزرگترین خودرو ساز. دولت فرانسه صاحب یک 12 درصد سهام در PSA از طریق دولت به بانک سرمایه گذاری.

خودروسازان در کشورهای دیگر نیز تلاش.

ایالات متحده خودروسازان دریافت نکرده مستقیم دولت کمک کند اما در عین حال نمایندگی مجاز و فروش ماشین و خودرو تامین کنندگان می توانید درخواست برای وام های کم بهره. برخی از سیاستمداران ایالات متحده نمی خواهید به قید وثیقه از خودروسازان دوباره پس از آنها بزرگ کمک مالی پس از بحران مالی 2008.

تماس با انگیزه

در آلمان خودروسازان در حال فشار دادن برای خرید خودرو مشوق برای حمایت از کارفرمایان بزرگ و جلوگیری از اخراج. این ایده مخالف است توسط برخی از قانونگذاران در صدراعظم محافظه کار حزب و توسط یک متخصص شورای اقتصاددانان که به توصیه معافیت های مالیاتی و کاهش هزینه های انرژی برای تمام شرکت ها به جای singling یک صنعت برای کمک به. تصمیم گیری در مورد این مسئله می تواند به عنوان اوایل هفته آینده.

ایتالیایی-آمریکایی فیات کرایسلر است که خود را در دفتر مرکزی شرکت در هلند و پایه های مالی خود را در بریتانیا تایید این ماه یک درخواست برای یک دولت مورد حمایت وام به ارزش 6.3 میلیارد یورو ($6.9 میلیارد دلار). این مجموعه حرکت کردن بحث در ایتالیا بیش از اینکه آیا چنین پول باید در دسترس ساخته شده به شرکت های حقوقی با دفتر مرکزی در خارج از کشور.

دولت بریتانیا در نظر دارد برای نجات شرکت هایی که مرگ را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار اقتصاد در "آخرین رفت و آمد مکرر اساس است." فایننشال تایمز در گزارش روز شنبه که جگوار لندرور در میان کسانی که نزدیک شدن به دولت برای به دست آوردن سهام به عنوان بخشی از یک گسترده تر تولید کرده است.

استیو ترنر متحد اتحادیه گفت: اقدامات لازم برای تقویت کارفرمایان بزرگ و زنجیره تامین خود را. "وجود دارد هیچ زمان بیشتری برای از دست دادن اگر ما برای جلوگیری از یک سونامی از دست دادن شغل از جارو را از طریق جوامع این تابستان" او گفت:.

(AP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن