مردی که به اتهام آتش باز در بوستون پلیس در طول مهاجم در حال حاضر چهره فدرال اتهامات و همچنین

ایالات متحده دفتر دادستان در بوستون اعلام کرد امروز آن را شارژ جان Boampong, 37, در سه اتهامات مربوط به اقداما

توسط NEWSPISHGAMANNN در 10 مرداد 1399

ایالات متحده دفتر دادستان در بوستون اعلام کرد امروز آن را شارژ جان Boampong, 37, در سه اتهامات مربوط به اقدامات خود را در اوایل ژوئن 1, که می تواند زمین را در زندان فدرال برای 20 سال اگر محکوم کرد.

Boampong بود به اتهام حمله به یک افسر فدرال تداخل با یک مامور اجرای قانون در کمیسیون عمران اختلال و ممنوع فرد تحت جرم کیفرخواست در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات با توجه به ما دفتر دادستان.

Boampong است که در حال حاضر برگزار شد و بدون قرار وثیقه در زندان محلی در 21 ماساچوست فقره حمله مسلحانه به قصد قتل به اتهام تیراندازی به پلیس در تلاش به طور کلی شامل وحشی که به دنبال یک مه 31 افروزی در مشترک برای جورج فلوید و بیشتر به طور خاص آنچه که او گفته بود زمانی که آنها به او گفت به رانندگی به دور از Boylston خیابان در خلیج.

با توجه به ما دفتر دادستان:

ادعا شده است که در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 در حدود 3:00 am Boampong رانندگی اتومبیل خود را در نزدیکی خیابان آرلینگتون و Boylston تقاطع خیابان در مقابل یک فروشگاه بود که قربانی غارت آن شب. افسران پلیس دستور Boampong و مسافران به ترک این منطقه است. سرنشینان Boampong خودرو در ابتدا شد شفاهی مبارز نسبت به افسران و موفق به ترک منطقه به عنوان دستور. زمانی که Boampong معکوس ماشین افسران او گفت: برای جلوگیری از به عنوان افسران و وسیله نقلیه دیگر در راه است. Boampong نگه داشته رانندگی معکوس تا زمانی که یک افسر زدم با باتوم او در Boampong خودرو برای جلب توجه خود را.

او پس از آن مقامات می گویند آتش گشودند. فدرال قادر به لوی اتهامات علیه او به دلیل یکی از افسران که خود را زیر آتش بود deputized فدرال افسر. هیچ یک از افسران ضربه شد اما حداقل دو ویندوز

بی گناه و غیره.

Boampong سپس راندند اما به زودی بازگشت به منطقه پارک شده در مشیت و گفته شات حداقل 11 بار به سمت ماموران از جمله deputized فدرال افسر.tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب