اتباع یانکی ها به پا زدن کردن 2020 فصل

روز افتتاحیه در گذشته است. یک فصل بیس بال بود که در آستانه قبل از آن تا کنون شروع به دلیل شیوع کروناویروس

توسط NEWSPISHGAMANNN در 2 مرداد 1399

روز افتتاحیه در گذشته است.

یک فصل بیس بال بود که در آستانه قبل از آن تا کنون شروع به دلیل شیوع کروناویروس است برای شروع روز شنبه هنگامی که حداکثر Scherzer و جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن میزبان $324 میلیون آس Gerrit کول و نیویورک یانکیز.

هنگامی که آن را دریافت کند در جریان است — این سی هوا خواستار رعد و برق, آخرین rocky زمین باز یافته در این, چه-می-go-اشتباه بازی — آن را علامت شروع از عجیب و غریب ترین فصل در تاریخ لیگ اصلی بیس بال.

60-بازی مبارزات ستاره امید بستن به خارج. Ballparks بدون, طرفداران بازیکنان با پوشیدن ماسک. لوله کشی-در جلوه های صوتی, مقوا, cutouts برای تماشاگران. اسپری نقاشی و تبلیغات بر روی تپه کوزه با شخصی کلوفون کیسه های.

و یک سخت بازپرسی کردن از قوانین عجیب و غریب. DHs در لیگ ملی خوب باشه. یک دونده در دوم شروع به 10 دور? بیا در حال حاضر.

"خدای من آن را برای رفتن به سرگرم کننده" کول گفت. "این رفتن به جعلی صدای جمعیت و رفتن به 2020 coronavirus بیس بال."

به علاوه یک تیم است که هنوز هم نمی داند که در آن آن را به بازی — محروم از تورنتو به دلیل نگرانی های بهداشتی ولادیمیر Guerrero جونیور و آبی جیز امیدوار بودند به جای شب بسر بردن در پیتسبورگ یا بالتیمور یا بوفالو, n. y., و یا در جایی دیگر.

"شما فقط باید آن را بپذیرید. به نظر می رسد مانند هر روز یک چالش و شما فقط باید برای غلبه بر آن است. اگر این چیزی است که آن را برای رفتن به این است که آنچه را برای رفتن به" Scherzer گفت. "این سال 2020 بیس بال."

به طرفداران زیادی که انجام خواهد شد. هیچ انتخاب دیگری ، چهار ماه پس از بازی قرار بود برای شروع, عجیب و غریب توپ بهتر از هیچ توپ درست است ؟

ما را ببینید. روز افتتاحیه به ارمغان می آورد خوشمزه doubleheader: خیمه تبادل matchup در واشنگتن به دنبال آن مشروب قبل از خواب در ورزشگاه طفره زن وقتی کلیتون Kershaw طول می کشد در Giants.

یک بازیکن Kershaw نمی خواهد چهره: شش-زمان All-Star, سه بار قهرمان سابق MVP شکن Posey. غول گیر و همسر خود اتخاذ کرده اند دوقلو یکسان دختران که زودتر از موعد به دنیا آمد و او را در میان حدود یک دوجین بازیکن را انتخاب کرده اند که به نشستن در این سال است.

داجرز پارچ قیمت دیوید واشنگتن infielder Ryan زیمرمن و آتلانتا outfielder نیک Blackburn نیز نشسته است.

بازیکنان دیگر نمی خواهد در آخر هفته — روز چهارشنبه سلطنتی اعلام کرد شکارچی دوزیه (26 خانه اجرا می شود, 10 سه برابر) تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس شد و قرار داده بر مجروح لیست.

برای کسانی که سالم از آن زمان به بازی. برای چه مدت با این ویروس بلندی ما پیدا کردن.

و به یاد داشته باشید این است که با حداکثر سرعت دویدن. زودتر پیشنهادات خود را برای گسترش حذفی زمینه نادیده گرفته شد ایجاد یک تقلا برای 10 آرزو لکه های رهبری نسبت به ماه اکتبر است.

جای خود غلت بزنید توپ برای اولین بار در اتباع پارک برای شروع یک برنامه clobbered توسط COVID-19 خواهد بود Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص.

"من استفاده می شود به بازی بیس بال به عنوان یک پسر جوان" Fauci, 79 گفت: سی ان ان. "من امیدوارم که من نمی گزاف گویی آن را بیش از حد."

نگران نباشید Doc. حتی قبل از اینکه زمین برای اولین بار در این فصل در حال حاضر به کار گرفته شده است مقدار زیادی از بد رازک.

بن واکر یک خبر مربوط به نویسنده است.tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de