رنو ضربه تاریخی €7.3 میلیارد دلار ضرر به عنوان گزینه های دردناک برچسبها

صادر شده در: 30/07/2020 - 16:02بروز رسانی: 30/07/2020 - 16:03 خودروساز فرانسوی رنو در گزارش خود بزرگترین نیم

توسط NEWSPISHGAMANNN در 9 مرداد 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

خودروساز فرانسوی رنو در گزارش خود بزرگترین نیم سال از دست دادن همیشه در روز پنج شنبه با کاهش درآمد یک سوم به عنوان نمایندگی در سراسر جهان بودند خالی coronavirus بحران است.

تبلیغات

این نتایج وخیم تأکید چالش های پیش مدیر عامل شرکت Luca de Meo که آورده شد در این ماه به وصله پینه کردن یک شرکت وضعیتی وخیم از اشتباه استراتژیک و برکناری از رئیس سابق Carlos Ghosn سال گذشته در مالی سوء اتهامات عنوان شده علیه.

زیان خالص رسیده 7.3 میلیارد یورو ($8.6 میلیارد دلار) در مقایسه با سود 970 میلیون یورو در مدت مشابه سال گذشته است.

بیش از نیمی از دست دادن به علت رنو را 43 درصد سهام خود در آن شریک ژاپنی نیسان است که همچنین در گزارش این هفته یک ضربه بزرگ از COVID-19 همه گیر است که کتک اقتصاد جهانی است.

درآمد فرو 34 درصد به 18.4 میلیارد یورو به عنوان تقاضا پژمرده برای تقریبا تمام مارک های خود در تمام بازارها از جمله کم هزینه Dacia مدل که بسیار موفق بوده در سال های اخیر است.

این شرکت هشدار داده است ظرفیت آن را نیاز به بستن و یا بازسازی چهار سایت های تولید در فرانسه و برش 15,000 شغل در سراسر جهان و در ماه گذشته آن را امن پنج میلیارد یورو وام اضطراری حمایت دولت فرانسه.

"اگر چه این وضعیت بی سابقه است, آن هنوز نهایی نشده است" De Meo سابق بالا فولکس واگن اجرایی گفت: در بیانیه ای که تایید رنو خواهد کاهش هزینه های 600 میلیون یورو در این سال یک سوم از کل هدف 2022.

نیم سال از دست دادن شرح زیر است اولین سالانه از دست دادن رنو تاریخ در سال گذشته هنگامی که آن را لرزاند توسط Ghosn را 2018 دستگیری در توکیو در سوء ظن او تحت-گزارش درآمد خود را در حالی که رئیس نیسان.

وی این اتهامات و بعد از آن موفق به فرار به لبنان برای جلوگیری از "آزار و اذیت" توسط دادستان اما سقوط ثابت فاجعه برای یک شرکت است که همراه با نیسان و دیگر آن شریک اتحاد میتسوبیشی به طور خلاصه جهان بزرگترین فروشنده با حجم جلوتر از تویوتا و فولکس واگن است.

"ما در حال حاضر دست زدن به پایین منفی محدود آغاز شده است که چند سال پیش" De Meo گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در روز پنج شنبه و اضافه کرد او را به وضع خود را بهبود طرح ژانویه.

"ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم و... ما را به حرکت کل سیستم از حجم به ارزش," او گفت:, و اضافه کرد که "بسیاری اتفاق خواهد افتاد در این خانه در شش ماه آینده".

دولت فرانسه که صاحب 15 درصد از رنو وعده داده است هشت میلیارد یورو طرح برای احیای فرانسه در صنعت خودرو و ساخت آن را به رهبر اروپایی در اتومبیل های برقی از جمله یارانه برای ماشین جدید خرید.

(AFP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن