ستاره وکیل Dupond-Moretti نام وزیر دادگستری در دولت تجدید سازمان

صادر شده در: 07/07/2020 - 12:53 رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر جدید ژان کستکس به نام یک دولت

توسط NEWSPISHGAMANNN در 17 تیر 1399

صادر شده در:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر جدید ژان کستکس به نام یک دولت جدید در روز دوشنبه که ممکن است در شگفتی. اما انتصاب پیشرو دفاع جنایی وکیل اریک Dupond-Moretti های مخوف رقم در دادگاه به سر وزارت دادگستری بود هر آينه رئیس در میان آنها است.

تبلیغات

59-ساله Dupond-Moretti هیچ غریبه ای به کانون توجه است. شناخته شده برای خود را outspokenness به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سمی خصومت نسبت به قضات ستاره وکیل است که با نام مستعار "Acquittator" — یک جا رختی از تبرئه و نابودگر — برای او درخشانی در دفاع از مشتریان. او جایگزین سوسیالیستی فقیه نیکول Belloubet در کار است.

Dupond-Moretti به ویژه در بسیاری از بالاترین مشخصات محاکمات در سال های اخیر است. او در دفاع از سیاستمداران پاتریک Balkany و ژروم Cahuzac در مالیات خود را به موارد تقلب. در سال 2017, او در بحث دفاع از Abdelkader مره برادر تولوز تروریستی محمد مره. مره کشته شدن سه چتربازان فرانسوی و پس از آن سه فرزند و یک خاخام در یک مدرسه یهودی در تولوز منطقه در سال 2012 قبل از مرگ در یک حمله پلیس. برادر او متهم به تروریسم مرتبط با جرائم برای الهام بخش و کمک برادر خود را و پس از آن محکوم به 20 سال زندان.

"این سخت ترین دادگاه از من حرفه ای" Dupond-Moretti گفت: در آن زمان. "من یک راست bollocking من توهین شد. مردم گفت: من یک شرم به حرفه من. تهدید مردم فرزندان من است." اما آن را "یک افتخار برای من" به دفاع از او گفت:.

وکیل توضیح داد که مسئولیت او بود نه به رعایت اخلاق اما تنها قانون اضافه کرد که او می توانست حتی در دفاع از "هیتلر به عنوان یک فرد" اگر او تا به حال خواسته شده است اگر چه "در شرایط نه توجیه ایدئولوژی نازی ها".

در اوایل سال جاری Dupond-Moretti پیوست بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ بین المللی دفاع تیم.

نیروی غیر قابل توقف

Dupond-Moretti کار خود را آغاز کرد در دوئه شمال فرانسه در سال 1984. در طی بیش از 30 سال در دادگاه او برنده بیش از 120 تبرئه برای مشتریان. در میان مشتریان خود بودند Roselyne گدار یکی از متهمان در بدنام اوتریو کودک سوء استفاده جنسی مورد; استاد دانشگاه ژاک Jb بود که متهم به قتل همسر خود; و ژان Castela را متهم کرد که دستور قتل کلود Érignac بالاترین رتبه نماینده دولت فرانسه در قفقاز — با موفقیت اخذ تبرئه در هر مورد.

Dupond-Moretti شناخته شده است نه کشیدن مشت در دادگاه. او با استفاده از اعمال فیزیکی قد در دادگاه به فشار شاهد برای تعقیب.

نامگذاری او به سر وزارت دادگستری در محل Vendôme در قلب پاریس می آید به عنوان یک شگفتی نیست حداقل در نور تندرو مواضع Dupond-Moretti گرفته شده در برابر قضات در فرانسه. سیاسی او همیشه در نظر گرفته شده است به سمت چپ متمایل بود و حمایت حداقل در خصوصی و سپس رهبر حزب سوسیالیست Martine Aubry برای این حزب نامزدی پیش از سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری. Dupond-Moretti که شریک کانادا ستاره پاپ ایزابل Boulay شده بود قرار است به آغاز یک نظر در بخش صبحگاهی رادیو اروپا 1 در پاییز.

وکلا خوشحال قضات نگران

"این نامزدی است که یک حرکت با هدف اطمینان وکلا" Christiane Féral-Schuhl رئيس جمهور از ملی نوار شورا به خبرگزاری فرانسه گفت. "وکلا انتظار قوی سیاسی اقدامات — یک وزیر که آنها را پشتیبانی می کند که می داند آنچه در آن است به یک وکیل. اریک Dupond-Moretti که مظهر" اضافه شده Féral-Schuhl که سازمان نشان دهنده 70,000 فرانسوی وکلا.

"از رابرت Badinter (به طور گسترده ای مورد احترام شکل که نظارت پایان مجازات اعدام در فرانسه) بدون قضایی وکیل شده بود به عنوان وزیر دادگستری اشاره کرد Estellia Araez رئیس جمهور از سمت چپ متمایل وکیل اتحادیه فرانسه. "این است فرخنده که یک همکار که همیشه در دفاع از آزادی, آزادی بیان, جایگاه وکلا در دادگاه است که در زمان بخشی در نبرد علیه حقوق بازنشستگی اصلاحات بود به نام وزیر دادگستری," او اضافه شده است.

قضات با این حال به نظر می رسد کمتر مشتاق. Lucille Rouet که سر به سمت چپ متمایل Magistrature اتحادیه اروپا گفت که او "شگفتی در مورد این سیگنال". "ما در حال تعجب کمی با توجه به تازه ترین اظهارات در مورد PNF (ملی ایرباس است که دارای تخصص در جرائم مالی) و در مورد برخی قضات" Rouet گفت که او امیدوار است Dupond-مورتی را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است به "آشتی" وکلا و قضات در پست جدید خود را.

در واقع نامگذاری چنین یک شخصیت قوی به سر وزارت دادگستری پس از Dupond-Moretti ثبت یک شکایت حقوقی بیش از آيات راز شنود توسط PNF در ماه ژوئن.

Dupond-Moretti متهم به جرائم مالی از بازیگری مانند "ام آی فایو" جاسوسی در او و دیگر وکلای توسط رفتن را از طریق تلفن به سوابق شناسایی یک اصطلاح مول در یک رسوایی شنود.

او همچنین محکوم کرد, فراگیر, قدرت قضات و خواستار رایزنی های گسترده ای در سیستم عدالت.

(FRANCE 24 با AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب