توییتر می گوید هکرها 'دستکاری کارمندان برای دسترسی به حساب های

صادر شده در: 18/07/2020 - 16:41 توییتر گفت: هکرها "دستکاری" برخی از کارمندان خود را برای دسترسی به حساب های

توسط NEWSPISHGAMANNN در 28 تیر 1399

صادر شده در:

توییتر گفت: هکرها "دستکاری" برخی از کارمندان خود را برای دسترسی به حساب های با مشخصات بالا حمله از جمله کسانی که از جو بایدن و Elon Musk و عذرخواهی فراوان برای نقض.

تبلیغات

پست ها در تلاش برای گول زدن مردم به ارسال هکرها بیت کوین بودند توییتی توسط حساب رسمی اپل, Uber, بیل گیتس و بسیاری دیگر در روز چهارشنبه مجبور توییتر برای قفل کردن تعداد زیادی از حساب های در کنترل آسیب.

این هک نیز مطرح شده سوال در مورد توییتر را امنیت به عنوان آن را به عنوان یک بلند گو حرف زدن برای سیاستمداران پیش از ماه نوامبر انتخابات.

بیش از 100000 دلار از ارز مجازی فرستاده شده به آدرس ایمیل ذکر شده در توییت با توجه به Blockchain.com که نظارت بر رمزنگاری معاملات.

"ما می دانیم که آنها دیده تنها ابزار در دسترس ما داخلی حمایت تیم به هدف 130 حساب توییتر گفت:" بیانیه ای که روز شنبه در توییتر خود دارد.

برای 45 نفر از کسانی که حساب های, هکرها قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور ورود به سیستم و ارسال توییت به آن اضافه شده در حالی که داده های شخصی تا به هشت تایید نشده کاربران دانلود شد.

توییتر گفت: آن آگاه بود از مسئولیت خود را به کاربران خود و به جامعه به طور کلی.

"ما خجالت ما نا امید شده و بیش از هر چیز ما ببخشید" توییتر گفت.

"ما می دانیم که ما باید کار را به دست آوردن مجدد اعتماد خود را و ما را حمایت همه تلاش ها برای آوردن مجرمان به دست عدالت است."

توییتر قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف شده جعلی توییتهایی. آن را نیز خاموش حساب نمی کنند توسط این هک به عنوان یک احتیاط.

بسیاری از کسانی که در حال حاضر بازسازی شده, توییتر گفت: در روز شنبه.

برای 130 حساب های که در دسترس بودند توییتر گفت: هکرها قادر به دیدن اطلاعات شخصی از جمله ایمیل آدرس و شماره تلفن.

'با عرض پوزش'

و در مواردی که هکرها در زمان بیش از یک حساب کاربری آنها ممکن است قادر به مشاهده "اطلاعات اضافی" توییتر گفت: بدون رفتن به جزئیات.

آن را به نام کارکنان درگیر در درام.

حمله انجام شده توسط یک گروه از دوستان جوان -- کسی است که با مادرش زندگی می کند -- با لینک های به دولت و یا سازمان یافته جرم و جنایت نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

کاغذ گفت: آن مصاحبه و چهار نفر که در شرکت نرم که به اشتراک گذاشته شده, سیاهههای مربوط و تصاویر پشتیبان گیری از حساب های خود را از آنچه اتفاق افتاده است.

این هکرها جوان گفت: مرموز کاربر که رفت و با نام "کرک" آغاز این طرح با یک پیام و یکی با دسترسی به حساب توییتر.

آنها اضافه شده بودند و تنها درگیر در کنترل مصرف کمتر شناخته شده اما مطلوب حساب توییتر مانند "@" ثبت نام و تک حروف یا اعداد است که می تواند به راحتی به فروش می رسد با توجه به گزارش.

هکرها نگهداری آنها متوقف خدمت به عنوان واسطه برای "کرک" در هنگام بالا مشخصات کاربران شد اهداف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب که 83.5 میلیون پیروان بود نه هدف.

"رئیس جمهور باقی خواهد ماند در توییتر" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت. "حساب خود را امن بود و نه به خطر افتاده است در طول این حملات است."

توییتر گفته است که محدود کردن اطلاعات آن را می سازد عمومی در مورد حمله, در حالی که حمل آن را "بازسازی مراحل" برای تامین امنیت سایت و همچنین آموزش کارکنان برای محافظت در برابر آینده تلاش هک.

(AFP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن