ما وارد 'مرحله جدید' از Covid-19 شیوع می گویند کاخ سفید کارشناسان

صادر شده در: 03/08/2020 - 04:08 ایالات متحده در یک فاز جدید از رمان coronavirus شیوع عفونت "فوق العاده گسترد

توسط NEWSPISHGAMANNN در 13 مرداد 1399

صادر شده در:

ایالات متحده در یک فاز جدید از رمان coronavirus شیوع عفونت "فوق العاده گسترده" در مناطق روستایی و همچنین شهرستانها کاخ سفید coronavirus کارشناسان گفت: در روز یکشنبه.

تبلیغات

Coronavirus موارد همچنان به افزایش در برخی از نقاط کشور و مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای کار با فرمانداران به خیاط پاسخ برای هر دولت است.

"ما در یک مرحله جدید," دکتر گفت: دبورا Birx. "آنچه ما امروز شاهد متفاوت است از ماه مارس و آوریل. آن است که فوق العاده گسترده" در مناطق روستایی و همچنین مناطق شهری است.

"به هر کسی که زندگی در یک منطقه روستایی: شما در امان نیستند و یا محافظت از این ویروس" Birx گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه".

Birx کاخ سفید وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: زندگی مردم در multigenerational خانوار در منطقه ای که دچار شیوع باید پوشیدن ماسک در داخل خانه برای حفاظت از افراد مسن و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای.

دریاسالار برت Giroir دستیار بهداشت و خدمات انسانی وزیر ادامه داد: به استرس اهمیت پوشیدن ماسک.

"اگر نمی کنیم و اگر ما محدود نیست داخل سالن شلوغ فضاهای ویروس خود ادامه خواهد داد برای اجرای," او گفت: ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

"ما بسیار نگران هستیم و این بسیار جدی است نقطه."

Coronavirus که برای اولین بار به نظر می رسد در چین آلوده کرده است 4.6 میلیون نفر در ایالات متحده و کشته شدن بیش از 155,000 آمریکایی ها با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

Birx گفت: مقامات فدرال کار کرده اند در فرد گزارش برای هر دولت بررسی جامعه روند و پرونده ها. "هر یک از این پاسخ باید به طور چشمگیری طراحی شده," او گفت:.

او گفت: آنچه او شاهد او به عنوان بازدید 14 متحده بیش از سه هفته گذشته به او دلیلی برای نگرانی.

"همانطور که من در سراسر کشور سفر کرد من دیدم همه از امریکا حرکت" Birx گفت. "اگر شما را انتخاب کرده اند برای رفتن در تعطیلات به یک نقطه داغ, شما واقعا نیاز به بازگشت و محافظت از کسانی که با بیماریهای همراه و فرض کنیم شما در حال آلوده شدن است."

اگر مردم ماسک و جلوگیری از جمعیت Giroir گفت: آن را می دهد همان نتیجه به عنوان یک تعطیلی کامل.

"به همین دلیل ما قصد داریم به همه کشورهای ما در رادیو های محلی ما به دستورالعمل های خاص به هر فرماندار شهرستان آنچه آنها نیاز به انجام زمانی که ما شروع به زمانی که از این شهرستان شروع به اوج زرد چرا که زمانی که شما باید به مهر آن را," او گفت:.

(AFP)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن