ما خواهان پرده $1 تریلیون Covid-19 طرح بازیابی

صادر شده در: 28/07/2020 - 02:01 جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه پیشنهاد $1 تریلیون coronavirus بسته کمک چک

توسط NEWSPISHGAMANNN در 7 مرداد 1399

صادر شده در:

جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه پیشنهاد $1 تریلیون coronavirus بسته کمک چکش با کاخ سفید هموار راه را برای مذاکرات با دموکرات ها در مورد چگونه به کمک آمریکایی ها به عنوان گسترش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از کارگران منقضی این هفته است.

تبلیغات

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام پیشنهاد "طراحی شده و هدفمند" طرح تمرکز در کودکان به مدرسه و کارکنان به کار و حمایت از شرکت ها از پرونده های حقوقی, در حالی که کاهش انقضای مکمل مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته توسط دو سوم.

این طرح موجب فوری مخالفت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. دموکرات ها را تقبیح و آن را به عنوان بیش از حد محدود خود را در مقایسه با 3 تریلیون دلار پیشنهاد که به تصویب مجلس نمایندگان در ماه مه در حالی که برخی از جمهوری خواهان به نام آن بیش از حد گران است.

مک کانل گفت: این بسته شامل مستقیم 1200 دلار پرداخت به آمریکایی ها و همچنین به عنوان مشوق هایی برای تولید تجهیزات حفاظت فردی در ایالات متحده آمریکا به جای چین است.

این همچنین شامل 190 میلیارد برای وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک و 100 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کار است که کار فصلی و یا در مناطق کم درآمد.

جمهوری خواهان می خواهند به منظور کاهش گسترش بیکاری فعلی از 600 $در هر هفته است که علاوه بر بیکاری در دولت پرداخت و منقضی می شود در روز جمعه به 200 دلار در علاوه بر این به دولت بیکاری است.

پس از دو ماه متحده خواهد پرداخت افراد بیکار در مجموع 70% قبلی دستمزد اما تنها به یک حداکثر 500 دلار در هر هفته کمتر از نیمی از آنچه که بسیاری از کارگران شده اند.

این مکمل بیکاری بوده است مالی تاسیسات برای گذاشته شدن کارگران و یک کلید برای حمایت از هزینه های مصرف کننده. بودجه اضافی - بیش از سابق دستمزد کارگران - شده است یک نقطه چسبیده برای بسیاری از جمهوری خواهان که می گویند آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه به جای رفتن به کار.

دموکرات ها به نوبه خود باید تقبیح جمهوری خواه تاخیر در نوشتن قانون به تایید ایالات متحده coronavirus موارد گذشت 4 میلیون مارک. این بیماری همه گیر را کشته است تقریبا از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

مسئولیت حمایت و دفاع صرف

حزب دموکرات به رهبری خانه در ماه مه تصویب آن از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه شناخته شده به عنوان "قهرمانان قانون" اما جمهوری خواه به رهبری سنا حاضر به آن را در نظر بگیرید.

مک کانل روز دوشنبه به نام خانه لایحه یک "مانیفست سوسیالیستی" و خواست دموکرات ها را به همکاری با جمهوری خواهان در طرح خود به نام "عمل بهبود می یابد."

"ما باید یک پا در این بیماری همه گیر و یک پا در بازیابی" مک کانل گفت. "مردم آمریکا نیاز به کمک بیشتر. آنها باید آن را به صورت جامع و آنها به آن نیاز به دقت طراحی شده برای این تقاطع".

این پیشنهاد شامل "قوی حقوقی مسئولیت حفاظت" برای شرکت های بزرگ نفتی جمهوری خواه اولویت است.

این شامل نزدیک به 30 میلیارد دلار برای ارتش و صنایع دفاع, در علاوه بر این به حدود 760 میلیارد دلار در حال حاضر به تصویب رسید برای دفاع در این سال - از جمله بیش از 10 میلیارد دلار در قبلی coronavirus امداد صورتحساب.

فوری مخالفت برخی از مک کانل ' همکار جمهوری خواهان و همچنین از دموکرات ها نشانه های یک رابطه جنسی خشن دور از مذاکرات پیش رو است.

"پاسخ به این چالش ها را به سادگی نمی توان پارو پول نقد از واشنگتن است. پاسخ به این چالش ها خواهد بود مردم به کار" سناتور جمهوری خواه تد کروز گفت.

برخی از جمهوری خواهان شکایت کرده بود در مورد بالا و قیمت.... دولت فدرال در حال حاضر صرف $3.7 تریلیون برای کوسن اقتصادی ضربه از همه گیر-مجبور خاموش شدن ناگهانی.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: جمهوری خواه طرح را بیش از حد کوچک و بیش از حد به آرامی به کمک آمریکایی ها رو به افزایش بیکاری و اخراج. "جمهوری خواه طرح ضعیف است و چای و زمانی که مشکلات ما نیاز به یک مقدار قوی تر دم" شومر گفت.

او گفت: بسیاری از کشورها هشدار داده بود آنها را سخت و زمان اجرای بیکاری تغییرات. بسیاری از آمریکایی ها منتظر هفته گذشته coronavirus مزایای به عنوان کهنه دولتی سیستم های کامپیوتری قابل تنظیم است.

دموکرات ها هشدار داده بود آنها را در مخالفت با جمهوری پیشنهاد برای محافظت از کسب و کار و مدارس از دعاوی مسئولیت به آنها بازگشایی با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم مواج.

جمهوری خواه پیشنهاد همچنین شامل اقدامات به طور مستقیم مربوط به COVID-19 شیوع بیماری از جمله 1.8 میلیارد برای ساخت و ساز جدید FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن چیزی و پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صاحب یک هتل در سراسر خیابان را از ساختمان فعلی.

(رویترز)tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن