دیوان عالی آمریکا پاک راه را برای اولین اجرای فدرال زندانی در 17 سال

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حرکت بود جلو در اوایل روز سه شنبه با اجرای اولین زندان فدرال اهل بیت در 17

توسط NEWSPISHGAMANNN در 24 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حرکت بود جلو در اوایل روز سه شنبه با اجرای اولین زندان فدرال اهل بیت در 17 سال پس از تقسیم دیوان عالی کشور معکوس دادگاه های پایین و حکومت فدرال اعدام می تواند ادامه.

تبلیغات

Daniel Lee Lewis برنامه ریزی شده بود برای دریافت یک دوز کشنده قدرتمند آرام بخش پنتوباربیتال در 4 p. m. EDT دوشنبه. اما دادگاه به منظور جلوگیری از لی, اعدام, صادر, صبح روز دوشنبه توسط ایالات متحده در منطقه قاضی تانیا Chutkan باقی مانده در محل.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن خودداری کرد دولت درخواست در مرحله قبل از دادگاه عالی عمل توسط یک 5-4 رای دادن. هنوز لی وکلا گفت: اعدام نمی تواند رو به جلو پس از نیمه شب تحت قوانین فدرال.

با محافظه کاران در اکثر دادگاه گفت: در یک unsigned نظر است که زندانیان "اعدام ممکن است در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده." چهار لیبرال قضات عقیده داشت.

دو اعدام های برنامه ریزی شده در این هفته Wesley Persian Purkey در روز چهارشنبه و داستین لی Honken در روز جمعه.

یک چهارم مرد, کیت Dwayne نلسون برنامه ریزی شده است به اجرا در آوردند.

اداره زندانها به حال ادامه داد: با آماده سازی برای لی را از اعدام حتی به عنوان دادگاه های پایین متوقف رسیدگی.

لی از یوکان, Okalhoma تا به حال دسترسی به, اجتماعی, بازدید کنندگان, بازدید با مشاور معنوی شده است و مجاز به دریافت ایمیل, زندان, مقامات گفت. او شده است به طور مداوم تحت نظارت بر کارکنان. شاهدان برای لی انتظار می رود عبارتند از سه نفر از اعضای خانواده خود را وکیل و مشاور معنوی.

او به اعدام محکوم شده در آرکانزاس از سال 1996 قتل فروشنده اسلحه ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و او 8 سال پدر سارا پاول.

"دولت تلاش کرده است برای شخم زدن به جلو با این اعدامها با وجود بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد قانونی بودن آن جدید اجرای پروتکل" گفت: Shawn نولان یکی از وکلای مدافع برای مردان فدرال روبرو اعدام است.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در شیکاگو به طور جداگانه برداشته دستور روز یکشنبه که قرار داده شده است در محل هفته گذشته پس از برخی از اعضای قربانیان خانواده استدلال آنها می تواند قرار داده در معرض خطر بالا برای coronavirus اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در. خانواده در روز شنبه به دیوان عالی کشور نیز با رد اين ادعا است.

تصمیم به حرکت به جلو با اعدام و دو نفر دیگر برنامه ریزی شده در هفته بعد—در طول بهداشت جهانی همه گیر است که بیش از کشته 135,000 مردم در ایالات متحده است ravaging زندانهای سراسر کشور به خود جلب کرد موشکافی از حقوق مدنی گروه و همچنین خانواده لی قربانیان.

منتقدان استدلال می کنند که دولت در حال ایجاد یک غیر ضروری و تولید ضرورت سیاسی به دست آورید. این تحولات نیز به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک جبهه جدید ملی به گفتگو در مورد عدالت کیفری اصلاحات در سرب تا سال 2020 انتخابات است.

ضد مجازات اعدام معترضان شروع به جمع آوری در ترر هوت در روز دوشنبه. سازمان ابراهیم Bonowitz سوار یک ون را از طریق شهرستان با ثبت نام مزین در کنار یک تریلر است که خواندن ""توقف اعدامها در حال حاضر!"

به دلیل coronavirus نگرانی Bonowitz گفت: خود را از مجازات اعدام اقدام نبود تشویق دیگران به نشان می دهد تا. بیش از چند ده معترضان شد و انتظار می رود برای پیوستن به او.

"آن را نمادین" Bonowitz گفت: در مورد تظاهرات. "ما فقط در اینجا بگویم که این اشتباه است."

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری موظف است به انجام احکام اعمال شده توسط دادگاه ها از جمله مجازات اعدام و به یک معنا از بسته شدن به قربانیان و کسانی که در جوامع که در آن قتل اتفاق افتاده است.

اما بستگان کشته شدگان توسط لی به شدت مخالف این ایده است. آنها می خواستند به حال برای مقابله با هر گونه مشاجره شد که در آن در حال انجام است از طرف آنها.

"برای ما این موضوع وجود دارد و گفت:" این نمی شود انجام می شود به نام ما; ما نمی خواهیم این'" گفت: نسبت مونیکا Veillette.

فدرال سیستم زندان تلاش کرده است در ماه های اخیر برای جلوگیری از انفجار تعدادی از coronavirus موارد پشت میله های زندان. وجود دارد در حال حاضر چهار تأييد coronavirus موارد در میان زندانیان در ترر هوت زندان با توجه به آمار فدرال و یک زندانی در آنجا درگذشت.

Barr گفت: او معتقد است که اداره زندانها می تواند "انجام این اعدامها بدون اینکه در خطر است." آژانس قرار داده و تعدادی از دیگر اقدامات صورت گرفته از جمله درجه حرارت چک و نیاز به شاهد به پوشیدن ماسک.

اما روز یکشنبه وزارت دادگستری فاش کرد که یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اعدام تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما گفت که او تا به حال شده است در اجرای اتاق و تا به حال در تماس با هر کسی در تیم تخصصی فرستاده شده برای رسیدگی به اعدام است.

به سه نفر برنامه ریزی شده برای اجرا در این هفته نیز داده شده است اعدام تاریخ زمانی که بار اعلام کرد دولت فدرال خواهد از سرگیری اعدام در سال گذشته پایان رسمی مهلت قانونی فدرال مجازات اعدام به عنوان موضوع فروکش از حوزه عمومی است.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 - اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است.

در سال 2014 پس از botched دولت اعدام در ایالت اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی وزارت دادگستری به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته که اوباما در دوران بررسی شده بود به اتمام پاکسازی راه را برای اعدام به سر.

(AP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن