'جهان بالاترین نرخ مرگ': برزیل پرستاران در اعتراض به مرگ و میر کوه

صادر شده در: 13/05/2020 - 18:39Modified: 13/05/2020 - 18:39 پرستاران در برزیل برگزار شد افروزی شنبه افتاده ه

توسط NEWSPISHGAMANNN در 24 اردیبهشت 1399

صادر شده در: Modified:

پرستاران در برزیل برگزار شد افروزی شنبه افتاده همکاران و بالا بردن سطح آگاهی از خطرات آنها در خطوط مقدم از Covid-19 بیماری همه گیر. این کشور دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در میان پرستاران از هر نقطه در جهان با توجه به آن پرستاری بدن COFEN با 98 تلفات در یک ماه.

تبلیغات

معترضان در سائوپائولو و برازیلیا شمع روشن گذاشته و عبور در حافظه از پرستاران که درگذشت از Covid-19 برگزار شد و در بالاترین نقطهء کشتی نام خود مرحوم و همکاران در یک تظاهرات که همزمان با بین المللی پرستاران در روز است.

"این بسیار عاطفی. وجود دارد هیچ راهی برای ما به زندگی از طریق آنچه که ما در حال تجربه" پرستار Leidijany باز گفته است.

"ما خانه را ترک کنند و نمی دانند که اگر ما قادر خواهد بود به بازگشت به خانه است چرا که اگر من نشانه من نمی توانم به خانه من به خودم جدا خارج از خانه خود من. بسیاری از همکاران من در خواب در اتاق های جداگانه آنها نیست و در آغوش گرفتن فرزندان خود را."

پزشکی کارگران را مقصر این کشور بالا مرگ و میر در میان کارکنان بیمارستان در فقدان تجهیزات حفاظت شخصی.

اما برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro نیز به شدت مورد انتقاد قرار برای کم اهمیت جلوه دادن بحران حتی به عنوان مرگ و میر افزایش است.

روز دوشنبه Bolsonaro به دنبال سهولت کشور مستند محدودیت اجازه می دهد به ورزشگاه و سالن مو به دوباره باز کردن.

یک روز بعد, کشور, گزارش, آن بالاترین تا کنون روزانه مرگ و میر با 881 جدید مرگ و میر.

"ما می خواهم برای جلب توجه به اهمیت انزوای اجتماعی گفت:" پاز "و بازگشت به فعالیت های در به شیوه ای آرام از آنجا که این ترجمه به زندگی, زندگی نه تنها جامعه بلکه از کسانی است که در خدمت بهداشت حرفه ای."

برزیل جهانی تبدیل شده است, کانون برای این ویروس با حدود 180,000 موارد تایید شده و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر.tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن