نگاهی جدید MLB قوانین: دوش در خانه نمی تف Phillie Phanatic در خانه بمانند

لیگ اصلی بیس بال را نگاه تا حدودی مانند دبیرستان توپ در این سال تحت پروتکل برای مقابله با کروناویروس با دو

توسط NEWSPISHGAMANNN در 28 اردیبهشت 1399

لیگ اصلی بیس بال را نگاه تا حدودی مانند دبیرستان توپ در این سال تحت پروتکل برای مقابله با کروناویروس با دوش در ballparks دلسرد و بازیکنان احتمالا پس از رسیدن ،

تیم پرسنل خواهد بود ممنوع از غذا خوردن در رستوران در جاده سفر. حتی Phillie Phanatic خواهد بود گم شده ممنوع از زمین همراه با تمام تیم های دیگر کثافت.

سنتی تبادل صف کارت خواهد بود را حذف همراه با سپاس مشت برجستگی و batboys و batgirls با توجه به 67 صفحه پیش نویس از لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد 2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر. یک کپی فرستاده شده به تیم جمعه به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس. این دستورالعمل برای اولین بار توسط گزارش ورزشی, وب سایت منوط به مذاکره با بازیکنان در ارتباط است.

تیم ها اجازه داده می شود که 50 بازیکن در هر زیر برنامه با شماره های فعال برای هر بازی هنوز مذاکره شود.

تف کردن ممنوع است همراه با کوزه های آب و استفاده از سونا, اتاق بخار, استخر و سرما درمانی و گاز ، هدف قرار دادن در داخل قفس است دلسرد دستکش پنبه حلاجی شده و تشویق می شود.

پنبه حلاجی تمرین کوزه به پوشیدن ماسک ستاره شرق تلفن ضد عفونی پس از هر بار استفاده. بازیکنان ممکن است در لمس صورت خود را به نشانه و آنها مجاز به لیسیدن انگشتان دست خود را. تیم را تشویق به برگزاری جلسات خارج از منزل, بازیکنان گسترش از هم جدا.

پروتکل شامل جزئیات بیشتر در مورد تست برای تیم کارکنان که در حال تقسیم به سه ردیف. دیگران ممکن است وارد clubhouses, dugouts و این زمینه است.

کرسی های خالی می ایستد در نزدیکی ستاره شرق باید مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ فاصله با توجه به نمودار در کتابچه راهنمای کاربر و روز بعد شروع پارچ نمی تواند نشستن در ستاره شرق. هر کس باید خود را حفظ فاصله در طول "پرچم پرستاره" و "God Bless America."

دونده ها در "تشویق به عقب نشینی چند قدم دور از baserunner" بین زمین. اولین و پایه سوم مربیان هستند و نه رویکرد baserunners یا داوران و بازیکنان نباید معاشرت با مخالفان است.

مدیران و مربیان باید ماسک می پوشند در حالی که در dugouts. کل سفر حزب — از جمله بازیکنان — باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که در اتوبوس و پرواز. رستوران ها از حد در جاده ها از جمله آنهایی که در هتل به عنوان هتل و مرکز تناسب اندام است.

"ما بر این است که اولین پیش نویس و انجام چند دور از تغییرات که ما جمع آوری نظرات و پیشنهادات خود را از باشگاه ها بازیکنان ارتباط بازیکنان و مقامات دولتی" معاون کمیسر دن Halem نوشت: در یک ایمیل به صاحبان تیم رئیس جمهور و مدیران اجرائی و مدیران عامل که همراه با پروتکل های.

"در این سند طراحی شده است به مجموعه ای از استانداردهای حداقل و شناسایی بهترین شیوه اما ما تلاش کرده اند به ارائه باشگاه ها با انعطاف پذیری کافی برای رسیدن به مطلوب سلامت و ایمنی اهداف در یک شیوه ای است که متناسب به شرایط خاص از جمله ballpark را پیکربندی موقعیت و طبیعت از هر محلی مقررات دولتی و یا محدودیت" Halem نوشت.

رتبه بندی تصویری ممنوع است اما موسیقی مجاز است. در حالی که وجود دارد نمی تواند طرفداران حداقل نه در شروع آن ارائه یک آشنا صوتی پس زمینه برای telecasts انتقادی به MLB خط پایین.

یک توپ را دور انداخته شود و پس از آن است که لمس متعدد بازیکنان و پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت خواهد بود دلسرد شده است. پرسنل که rub توپ بیسبال با گل برای داوران باید از دستکش استفاده کنید.

"افراد باید برای جلوگیری از هر گونه فعل و انفعالات فیزیکی (مانند بالا-سپاس مشت برجستگی و یا در آغوش گرفتن) در حالی که در باشگاه امکانات" کتابچه راهنمای کاربر می گوید.

ردیف 1 نفر در این طرح عبارتند از بازیکنان و مدیران و مربیان به همراه دو هر از میان پزشکان و مربیان ورزشی و اغل گاو یا حشم فو به علاوه یک قدرت و تهویه مربی.

درجه 2 شامل محل باشگاه وانجمن کارکنان اضافی مربیان پزشکی و آموزش کارکنان, سفر هیات صاحبان مقابل دفتر مترجمان ارتباطات کارکنان تصویری پرسنل سر groundskeeper و امنیت به علاوه اتحادیه بازیکنان و MLB کارکنان همراه با پیمانکاران.

ردیف 3 را پوشش می دهد پخش پرسنل و رویداد دیگر خدمات است.

بازیکنان را مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که در مناطق ممنوعه "به جز در حالی که در این زمینه و یا درگیر شدن در فعالیت های شدید" و قالبهای باید حداقل 6 فوت بین آنها است. در صورت نیاز به طور موقت محل باشگاه وانجمن فضا خواهد بود اضافه شده و ترجیحا در بیرون از منزل و یا مناطق با تهویه بهتر.

"دوش گرفتن در باشگاه امکانات باید دلسرد" این طرح می گوید. "به حدی دوش گرفتن رخ می دهد باشگاه ها باید کشف تغییرات به امکانات اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و بهداشت" مانند نصب پارتیشن بندی و محدود کردن تعدادی از بازیکنان با استفاده از این دوش در همان زمان.

تیم "باید با در نظر گرفتن نیاز (در میدان کارکنان) به ورود در باشگاه امکانات برای فعالیت های روز به منظور محدود کردن زمان صرف شده در محل باشگاه وانجمن یا اتاق قفل است."

تنها پرسنل پزشکی اجازه داده می شود در نزدیکی بازیکنان آسیب دیده است.

وجود دارد خواهد بود مبهوت گزارش تاریخ برای از سرگیری بهار آموزش. هنگامی که کوزه و خشکشویی وارد تنها پنج بازیکن خواهد بود و مجاز به کار کردن در یک زمان. پس از آن خواهد آمد تیم کامل تمرینات با گروه های کوچک تشویق, اما لازم نیست به دنبال نمایشگاه بازی های. خواهد بود وجود دارد مصرف غربالگری پس از ورود به دنبال خود قرنطینه برای 24-48 ساعت تا نتایج در دسترس هستند. بازیکنان اختصاص داده است به عمده-لیگ فهرستی از زمانی که فصل شروع می شود باقی خواهد ماند در بهار آموزش و یا جداگانه دیگری در مرکز.

همه بازی ها در بهار امکانات آموزشی در فلوریدا و آریزونا, آیا نمایشگاه یا فصل به طور منظم خواهد بود برنامه ریزی برای 7 تا 9 بعد از ظهر به وقت محلی مگر اینکه به MLB خاص خود را رضایت.

یک پنجم داوری اجازه داده می شود هنگامی که درجه حرارت می رسد یک سطح معینی اجازه می دهد برای چرخش از جمله های ورق داوری وظایف تیم woule تشويق به عمل پنبه حلاجی شده در پشت زمینه.

در میان سفر جاده ای تغییرات:

• استفاده از بارگذاری و مترو و اتوبوس های عمومی ممنوع خواهد بود.

• استفاده از فرودگاه خصوصی را تشویق شود و اگر در دسترس نیست تیم خواهد بود پرسید: برای استفاده از امکانات حمل و نقل هوایی خصوصی به هیئت مدیره و خروج.

• MLB بپرسید که حمل و نقل اداره امنیت غربالگری را در ballparks اگر آن را می توان مرتب شده اند.

• در پرواز غذا محدود خواهد بود.

• تیم خواهد بود خواست به استفاده از طبقه پایین تر در صورت امکان در هتل ها تا پله می تواند به جای استفاده از آسانسور و بخش خصوصی برای تنظیم ورودی و خروجی را بررسی کنید-در.

• شش مبهوت از سفرهای اتوبوس خواهد بود برنامه ریزی شده و از در ballpark.

تیم کارکنان از جمله بازیکنان داده می شود دماسنج برای غربالگری و مورد نیاز خواهد بود را به دو آزمون در جانشینی سریع هر روز صبح.

در ballpark مردم داده می شود متوسط چک دو بار در روز و چند مایع سواب در هر هفته. جامع تست مواد مخدر را جمع آوری نمونه و پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی در سالت لیک سیتی خواهد ارائه نتایج در عرض 24 ساعت.

اعضای خانواده از بازیکنان داوران و خانواده ها از هر کسی تحت پوشش این طرح خواهد بود ارائه دسترسی به آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی. افراد را تشویق به اجتناب از جمعیت که دور از ballpark.

هر کسی با درجه حرارت 100 یا بالاتر و یا که به نمایش گذاشته coronavirus علائم یا تا به حال در تماس با کسی تایید می شود آلوده خواهد بود موضوع را به آزمایش سریع در یک سایت در این نزدیکی هست. یک فرد نمی تواند دوباره به تیم تا زمانی که تست منفی دو بار در آزمون های گرفته شده حداقل 24 ساعت از هم جدا. این فرد همچنین باید به رایگان از علائم COVID-19 و پزشک تیم و MLB کادر پزشکی را برای تعیین فرد در معرض خطر نیست.

اگر یک فرد در معرض یک فرد مبتلا به یک عفونت است که فرد را مجبور به نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری آزمایش می شود روزانه حداقل به مدت هفت روز متوالی و تحت مکرر دما را بررسی میکند. فرد نیز مجبور به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز در حالی که در این زمینه است.

هر ballpark استفاده می شود برای آموزش بهار و فصل به طور منظم خواهد نیاز به تست اختصاصی و جداسازی مناطق. MLB نیز ارائه تست از مردم که زندگی می کنند در همان خانواده به عنوان پوشش افراد و به مراقبت های بهداشتی کارگران/اولین پاسخ دهندگان در لیگ شهرستانها.

اکثر آزمون را بزاق وجود دارد اما می تواند دهان یا بینی سواب. نمونه خون خواهد بود جمع آوری شده کمتر برای تست سرولوژی استفاده می شود برای تشخیص آنتی بادی است.

رونالد بلوم یک خبر مربوط به نویسنده است.tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن