بایدن انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن وعده به درمان 'نژادی زخم' در فیلادلفیا آدرس

صادر شده در: 02/06/2020 - 18:36Modified: 02/06/2020 - 18:37 جو بایدن روز سه شنبه تاول جمهور دونالد مغلوب ساخ

توسط NEWSPISHGAMANNN در 13 خرداد 1399

صادر شده در: Modified:

جو بایدن روز سه شنبه تاول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز بعد از پلیس سوار پشت مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند با یک کتاب مقدس قبل از آسیب دیده کلیسا. بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "خودشیفتگی تبدیل شده است مهم تر از ملت است که او را منجر می شود."

تبلیغات

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای سخنرانی در فیلادلفیا شهرستان سالن پرداختن به ناآرامی های مدنی در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید. بایدن گفت: "لحظه ای آمده است:" برای مقابله با نژادپرستی نظاممند و عمیقا ریشه دوانده نابرابری اقتصادی — و اصرار داشت که این کشور نمی تواند صبر کنید تا ماه نوامبر انتخابات و نتیجه آن است.

"من در کنگره به عمل در این ماه" بایدن گفت: اصرار نمایندگان مجلس برای شروع "با پلیس واقعی اصلاحات" و با استناد به قانون پیشنهادی outlawing چوک نگه می دارد.

اما بایدن شدت انتقاد خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او کار می کند به بالا بردن صدای خود را در بحث ملی — پس از بیش از دو ماه از کمپین کاخ سفید در حال منجمد در میان شیوع کروناویروس.

"این رئیس جمهور است که امروز بخشی از مشکل و تسریع آن" بایدن افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن است "مصرف خود را با خیره کننده نفس است."

بایدن انتقاد می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید ملت فرمانداران که او را از استقرار نظامی به ایران اگر آنها نمی تمبر از خشونت اعتراض به خشونت پلیس که roiled ملت است.

مقامات فدرال تحت فرمان بعد مجبور به عقب اعتراضات مسالمت آمیز در واشنگتن با گاز اشک آور به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن به نزدیکی کلیسای سنت جان کلیسا و مطرح به طور خلاصه با یک کتاب مقدس. کلیسا تا به حال خسارات در یکشنبه تظاهرات.

بایدن اشاره کرد که "معترضان مسالمت آمیز" بودند پراکنده از "آستان مردم, خانه, کاخ سفید" با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک به مرحله آنچه که او به نام "op عکس" شیرین کاری تبلیغاتی است.

"رئیس جمهور برگزار شد تا یک کتاب مقدس" بایدن اضافه شده است. "من فقط آرزو او آن را باز کرد یک بار در چندی به جای brandishing آن است."

'هیچ کس نمی خواهد همه چیز را درست'

20-به علاوه دقیقه آدرس پوشیده شده بود زنده توسط شبکه های کابلی و بایدن استفاده از آن برای اعلام "این کار را در مورد من نیست. آن را در مورد شما. آن را در مورد ما."

"نگاه ریاست جمهوری یک کار بزرگ است. هیچ کس نمی خواهد همه چیز را راست. و من نمی خواهد یا" بایدن گفت: اما قول داد: "من نمی فن شعله های آتش از نفرت است."

به عنوان معاون سابق رئیس جمهور صحبت کرد گارد ملی حفظ حضور قابل مشاهده برای دفاع از ساختمان های عمومی به عنوان فیلادلفیا هایش پایدار با خشونت. چند مجاور کسب و کار — بانک ها فروشگاهها و هتل ها سوار شد ، مخاطبان بسیار کوچک از جمله شهردار جیم کنی در دست بود.

بایدن در تلاش است برای ایجاد یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن که در آغوش زبان از رویارویی و جنگ, ریخته گری خود را به عنوان "رئیس جمهور از قانون و نظم است." مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های او خواهد سهام خود را از انتخاب مجدد بر متقاعد کردن رای دهندگان خود را قوی رویکرد موجه در زمان ملی التهاب و ناآرامی های نژادی.

"من به دنبال التیام نژادی زخم که به مدت طولانی گرفتار این کشور – و نه استفاده از آنها را به صورت سیاسی به دست آوردن می شود."

(AP)tinyurlv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب