مادورو می گوید دو اسیر آمریکایی 'مزدوران' خواهد بود سعی در ونزوئلا

صادر شده در: 07/05/2020 - 02:37Modified: 07/05/2020 - 02:37 ونزوئلا سعی خواهد کرد که دو آمریکایی گفته دستگیر

توسط NEWSPISHGAMANNN در 18 اردیبهشت 1399

صادر شده در: Modified:

ونزوئلا سعی خواهد کرد که دو آمریکایی گفته دستگیر شده طی یک شکست خورده حمله مزدوران رئیس جمهور نیکولاس مادورو گفت: به ما قول داد به "استفاده از هر ابزار در دسترس" به آنها را به خانه آورد.

تبلیغات

ونزوئلا اعلام کرد که در روز دوشنبه که آن را به حال دستگیر جفت به ظن تلاش برای سرنگونی مادورو در یک عملیات پشتیبانی شده توسط آمریکا حمایت کرد.

"آنها مجرم اعتراف گرفتار قرمز دست و حال قضاوت با جمهوری دادستان کل با ونزوئلا مدنی دادگاه و روند را تضمین و عادلانه" گفت: مادورو.

رهبر بحران برق کشور آمریکای جنوبی اصرار آمریکایی ها شناسایی شده به عنوان لوقا Denman و ایران بری بودند که "به خوبی درمان می شود با احترام."

مادورو نشان داد که گذرنامه Denman, 34, و, توت, 41, در تلویزیون دولتی. ارتش آمریکا تایید کرده بودند اعضای سابق ایالات متحده نیروهای امنیتی ما در رسانه ها گزارش شده است.

در واشنگتن وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: دولت خواهد "استفاده از هر ابزار که در حال حاضر در دسترس به سعی کنید به آنها را به عقب."

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هرگونه دخالت دولت او با ماموریت و واشنگتن را متهم کرد مادورو از راه اندازی "کمپین دروغ."

روسیه از متحدان ایرانیها آمار در مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه و توصیف خود را انکار عنوان "باورنکردنی بود."

ونزوئلا دادستان کل Tarek ویلیام ساب روز دوشنبه گفت که رهبر مخالفان ژوئن Guaido که با حمایت آمریکا و بیش از 50 کشور در حال امضا $212 میلیون قرارداد با "استخدام مزدوران" با استفاده از بودجه های ضبط شده توسط ایالات متحده آمریکا از شرکت دولتی نفت PDVSA.

Denman و انواع توت ها در میان 17 نفر دستگیر و گفته می شود که بخشی از یک تهاجم نیروی است که برنامه ریزی برای ترور مادورو بود اما ره اوایل یکشنبه فقط در سواحل حدود 40 دقیقه از پایتخت کاراکاس.

یکی دیگر از هشت اتهام حمله کشته شدند.

"آنها خود اعتراف گناه آنها را شکست قوانین بین المللی آنها را شکست ونزوئلا قانون" مادورو گفت.

"آنها در دست عدالت در حال حاضر و ما تضمین خواهد شد وجود عدالت در این مورد با این دو آمریکایی و با بقیه مزدوران و حقیقت خواهد آمد."

خلیج خوک ها 'بازسازی'

رئیس جمهور تکرار اتهام خود را که برنده شده بود به طور مستقیم در پشت این حمله ادعا او قراردادی با یک سابق آمریکا طبیب ارتش اردن Goudreau به آموزش نیروی مزدور.

"رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم رهبر کل تاخت و تاز" گفت: مادورو که نشان داد یک ویدیو که در آن Denman اعتراف او را استخدام کرد Goudreau برای این ماموریت است که با هدف به دست گرفتن کنترل فرودگاه بین المللی در کاراکاس.

مادورو توصیف آن به عنوان یک "بازسازی" شکست خورده 1961, Bay of Pigs invasion زمانی که تبعیدیان کوبا مخفیانه تامین شده و کارگردانی شده توسط دولت ایالات متحده در تلاش برای سرنگونی سپس کوبا فیدل کاسترو رهبر.

Pompeo تمسخر ایرانیها ادعا گفت که اگر ما "درگیر شده بود آن رفته اند متفاوت است."

در کانادا متولد شده Goudreau یک عراق و افغانستان جانباز اذعان کرده وجود عملیات در یک ویدئو و ادعا می کند که شرکت های خصوصی امنیتی او اجرا می شود Silvercorp ایالات متحده آمریکا بود قراردادی با ونزوئلا مخالف است.

او گفت واشنگتن پست است که او استخدام Denman و توت به عنوان "ناظران" و تا به حال شناخته شده آنها برای سال.

در این ویدئو Goudreau نشان می دهد آنچه که او ادعا می کند که یک قرارداد امضا شده توسط Guaido که فشار تیم پس از آن محروم داشتن هر گونه توافق با شرکت های خصوصی امنیتی.

مادورو -- که همچنین متهم به رئیس جمهور همسایه کلمبیا ایوان Duque از دخالت -- گفت: او از ایالات متحده آمریکا به استرداد Goudreau.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها ادعا کرد که "همه گزینه ها روی میز هستند" هنگامی که بحث در مورد اقدامات ممکن است برای کمک به Guaido نیروی مادورو از دفتر.

واشنگتن نیز ramped تا تحریم ها علیه مادورو بالا اعضای دولت او و PDVSA.

ونزوئلا که تقریبا به طور کامل وابسته به آن درآمد نفت است وضعیتی وخیم از شش سال رکود با میلیون ها نفر از مردم در مواجهه با کمبود نیازهای اساسی.

فقر افزایش یافت در حالی که حدود پنج میلیون نفر در کشور فرار کرده اند, با توجه به سازمان ملل متحد.

(AFP)tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب