میلیون ها نفر از کودکان در یمن صورت گرسنگی در میان کمک, کمبود, سازمان ملل متحد می گوید

صادر شده در: 27/06/2020 - 09:02بروز رسانی: 27/06/2020 - 09:02 میلیون ها نفر از کودکان می تواند تحت فشار قرار

توسط NEWSPISHGAMANNN در 7 تیر 1399

صادر شده در: بروز رسانی:

میلیون ها نفر از کودکان می تواند تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی به عنوان coronavirus همه گیر می گذرد جنگ زده یمن در میان یک "بزرگ" رها در کمک های انسان دوستانه بودجه U. N. کودکان و آژانس جمعه هشدار داد.

تبلیغات

استارک پیش بینی می آید جدید یونیسف گزارش "یمن پنج سال در: کودکان جنگ و COVID-19." آن گفت: تعداد یمن دچار سوء تغذیه کودکان می تواند به 2.4 میلیون تا پایان سال یک افزایش 20 ٪ در شکل فعلی.

"به یمن را ویران سیستم بهداشت و درمان و زیرساخت ها برای مقابله با کروناویروس در حال حاضر وضعیت وخیم برای کودکان است که به احتمال زیاد به وخامت قابل ملاحظه" یونیسف هشدار داد.

یمن فقیر مراقبت های بهداشتی است که زیرساخت های آمادگی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس پس از پنج سال از جنگ بین عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی و ایران-حمایت حوثی ها. جنگ که عمدتا stalemated نیز باعث بدترین بحران انسانی.

درگیری رخ داده در سال 2015 زمانی که ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در پا از طرف شناخته شده بین المللی که دولت این کشور مجبور به تبعید زمانی که آنها تصرف پایتخت یمن و از شمال به سال قبل است.

وضعیت در یمن تنها به انتظار برای دریافت بدتر به عنوان کشورهای کمک کننده به تازگی کاهش در کمک های اولیه. یمن رسما ثبت بیش از 1000 مورد از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از جمله 275 مرگ و میر. اما واقعی شمارش است که تصور می شود بسیار بالاتر به عنوان تست قابلیت های به شدت محدود هستند.

"اگر ما نمی دریافت فوری کمک های مالی فرزندان را تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی و بسیاری از شما می میرند" گفت: سارا Beysolow Nyanti یونیسف نماینده به یمن. "جامعه بین المللی ارسال خواهد شد پیام هایی که زندگی کودکان ... به سادگی مهم نیست."

حمایت کنفرانس را افزایش می دهد $1.35 میلیارد

یونیسف همچنین هشدار داد که مگر $54.5 میلیون پرداخت هستند برای تغذیه و سلامت کمک های اولیه تا پایان مرداد ماه بیش از 23,000 کودکان را در معرض خطر مرگ به دلیل سوء تغذیه حاد. همچنین گفت که 5 میلیون نفر دیگر زیر سن 5 نمی خواهد که دسترسی به واکسن در برابر بیماری های کشنده.

بین المللی سازمان امداد هستند نگران کاهش قابل توجهی در انسان دوستانه کمک های مالی وعده داده شده قبلی را که توسط کشور های کمک کننده. مجازی حمایت کنفرانس برای یمن توسط سازمان ملل و عربستان سعودی در ژوئن 2 دیدم 31 کروش: 1.35 میلیارد دلار برای کمک های انسان دوستانه — یک میلیارد دلار برای آنچه کمک سازمان های مورد نیاز و نیمی از آنچه که کشورها متعهد شدند در سال 2019.

یونیسف تنها می تواند امن 40 ٪ از $461 میلیون آن را به دادگاه تجدید نظر برای پوشش آن بشردوستانه پاسخ به بحران در یمن و کمتر از 10 درصد از 53 میلیون دلار آن نیاز به رسیدگی تاثیر COVID-19 در کودکان گفت: این گزارش.

"یونیسف در حال کار در سراسر ساعت در شرایط فوق العاده دشوار است برای دریافت کمک به کودکان در نیاز ناامید اما ما تنها یک بخش از بودجه مورد نیاز برای انجام این کار گفت:" Nyanti.

یونیسف گزارش در آمد از هشدار U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock گفت که یک بسته شورای امنیت سازمان ملل جلسه ای که در یمن می تواند به "سقوط کردن صخره" بدون عظیم مالی پشتیبانی می کند.

Lowcock اضافه شده که COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان عرب به فقیرترین کشور کشتار حدود 25 درصد از موارد تایید شده و پنج برابر متوسط جهانی است.

نیمی از یمن امکانات بهداشتی ناکارآمد هستند و 18 درصد از کشور 333 مناطق بدون پزشک است. آب و فاضلاب سیستم های سقوط کرده اند و در نتیجه عود وبا شیوع است. حدود 9.6 میلیون کودک لازم نیست که دسترسی کافی به آب سالم و بهداشت و یا بهداشت و دو سوم از این کشور حدود 30 میلیون نفر تکیه بر کمک های غذایی.

(AP)

آخرین مطالب